Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta miegojo su mano vyru

QUOTE(allegro @ 2007 07 24, 07:52)
Manau,kad šiuo atveju jos elgesys tikrai nėra netinkamas, juk nėštumas ne liga,tai kodėl nepalepint savęs susitikimu su buvusiais draugais, šiuo atveju- klasiokais. Ir anytai tikrai nėr ko kišt pagalių į ratus vien dėl to,kad paliko jos girtą vaikelį namie trunyti ir kažkur išvažiavo. Šaunu,kad nors viena gali pabūt kitoj aplinkoj,tarp kitų žmonių ir grįšt į košmarų pilnus namu pailsėjus, pabendravus, paparamogavus...Reik kažkaip suktis vienai,jei antroji pusė "užrudijus" ir nesisuka...
Toliau... Vistik reikia pripažinti,kad anyta yra svetimas ir pašalinis žmogus, taip sukasi pasaulis ir nieko nepakeisi. Pridūrinėt nieko ir nereikia, jei dar specialiai situacija yra aštrinama lindimu į svetimą gyvenimą, visokių nesąmonių išdarinėjimu...Taip kad nusiteikit mielosios,kurios auginat sūnelius, tapti svetimomis, arba apgalvokit savo veiksmus,kad būtumėt priimtos nors iš mandagumo, išskėstų rankų nelaukit, tai vienetai iš daugybės. Ir nereik čia dėstyt,kad va turiu turto,jį paliksiu sūnui, gal dar marčia norės... Palikit sūnui arba išvis nieko nepalikit, susikurs gyvenimą patys, kad visiems ramiau būtų ir nereiks kiekvieną rytą vos prabudus dūsaut,kad va palikau tiek ir tiek,o anie vieni į Palangą išvažiavo ir manęs nepasiėmė... biggrin.gif


Nieko as ir nebepridurinesiu - kiekvienas kuria gyvenima pagal savo supratima ir nora. Galima visur matyti pagaliu kisima i ratus ir kabinejimasi, o galima izvelgti ir pozityviasias puses. I ta pacia situacija pazvelgus is kitos puses isvystum, kad anyta neabejinga savo sunaus seimos ir anuko likimui ir t.t. Visuomet geriau, kai vyro mama yra sajungininke nei priese. Net ir bandant iveikti ta pati alkoholizma... Netikiu, kad mama linki savo vaikui blogo. Ir kaip jai turejo atrodyti, kad nescia marti isleke i kazkoki klases susitikima, palikus jos sunu neviltyje gerti? Ar ne taip ta pati anyta mato situacija? Ir ji ims ieskoti savo sunui pateisinimo, nes tokios jau tos mamos. Ir kur galu gale nuveda tokia padetis? - nenoriu kazko prognozuoti, bet is esmes tai panasu i seimos santykiu irimo pradzia.
As nekalbu apie krastutinumus, kai anytos pamirsta, kad tai jau atskira seima, kuri atskirai gyvena, atskirai atostogauja, atskirai kuria bendros ateities planus.
Atsakyti
Žinoma, kad visad yra geriau,kai viskas krypsta į gerąją pusę,bet dažniausiai viskas svyruoja ir nežinia kur gali nusisukti reikalai. Bet šioj situacijoj visgi pateisinu jauną mamą,nes reik jai nors menkos atgaivos tarp kitų žmonių, reik jai prašviesėjimo,jei namie tikrai negeri reikalai dedas. O jei tai šeimai bus lemta iširti,tai tas klasiokų susitikimas tikrai nebus to priežastimi. O kad mama visada savo vaikui linki tik gero,tai su tuo aš nesutinku, va mums visiems {ir savo vaikui kartu} mano anyta linki sprandus nusisukti važiuojant su mašina, nes aš neleidžiu jai lįsti į mano gyvenimą. Ir jos atšaldymas negresia man šeimos irimu, va jei nebūčiau pastačius į vietą, tai seniai būtumėm išėję į visas keturias puses.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 21, 10:45)
nori pasakyti, kad tu eini visur tik su vyru?
.
Ir nera tai blaskymasis, begimas nuo problemu.... p.s i zygi kiek zinau jau yra uzsireagistravusiu ir nesciuju (apie 8 men) bei mamu su kudikiai ( gal 6 men amziaus) - jiems yra suteikiamos geresnes salygos, nakvynems gaus namelius, o didzioji dalis "bevaikiui" tures tenkinti palapinemis.


Nieko as nenoriu pasakyti, bet galiu pasakyti, jei norite to jus, kad as tikrai einu beveik visur tik su vyru(kas liecia iv. zygius, poilsi, vakarelius)nes man yra smagiau, o jei ir vyras ta pati jaucia, tai ko ne?Kam trukdo vyrai, arba yra nusibode, arba nesutaria tai tos ir eina po viena-mums nera prasmes eiti po viena, nes mums smagiausia, kai mes drauge.Darbas pakankamai ilga laika mus isskiria, tai, kad nusibosti mes nespejame vienas kitam, greiciau bendradarbiai kiekviena diena pabosta.O kas liecia blaskymasi, kai vyrai paliekami namie, o zmonos supykusios trenkia durimis, tas nieko neissprendzia ir padeti tik pablogina, tuo paciu pailgina susipykimo laika, tas ragu rodymas man atrodo tikrai tai vaiku darzelio zaidimas, norejimas kazka pagasdinti, va as cia isleksiu-nu ir lek, pasiblaskysi ir parleksi bigsmile.gif , tuo labiau, jei antroji puse nieko pries, tai jus tik blaskykites, kad tik jum idomu.
irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 23, 16:56)
.
Ka pasieke anyta isreiksdama nepasitikejima marcia?

. O vyro mama yra pasalinis svetimas zmogus, kuris yra primestas aplinkybiu.


O is ko jus sprendziate, kad tai buvo nepasitikejimas? o ne kuris kitas jausmas? g.gif
Jei mastant, kad vyro mama pasalinis zmogus, tai vyras irgi toks turetu buti, tai jums nepasaliniai gal butu tik vaikai?Vyro mamai taip ir gal atrodo, kaip jums ? :bigsmile:Jus pasalinis asmuo jos vaikui ania? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misiki: 24 liepos 2007 - 11:53
QUOTE(misiki @ 2007 07 24, 12:52)

Jei mastant, kad vyro mama pasalinis zmogus, tai vyras irgi toks turetu buti, tai jums nepasaliniai gal butu tik vaikai?Vyro mamai taip ir gal atrodo, kaip jums ? :bigsmile:Jus pasalinis asmuo jos vaikui ania? g.gif

vyras as pasirinkau savo noru, kaip ir vyras mane. Lygiai taip pat as renkuosi draugus, renkuosi darba ( o bendradarbius jau gauni)....
O anytos pasirinkti as negalejau - jinai ejo "komplekte" su vyru. Todel ir sakau, kad tai yra aplinkybiu primestas asmuo. Jeigu ne vyras mes su ja greiciausiai net nebutume susitike
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 08:59)
Mastyk, abejok - bet ir pasilik tai sau. Kodel tie tavo mastymai ir abejones turi buti idomus ir privalomi kitiems?


Jus norite pasakyti, jei turi problema, tai ir pasilaikyk ja sau? Tik jokiu budu neaptark ir nespresk? Svarbiausia nesikisk i kitu zmoniu gyvenima ir akylai stebek, kad jie i tavo gyvenima neisikistu? Ir isizeisk del kiekvieno isikisimo. wink.gif
Tokio bendravimo rezultatas ir yra Jusu pacios santykiai su Jusu anyta...
Zinote, as nenoriu taisyti pasaulio, bet tik manau, kad jei marcios ir anytos netyletu, nekauptu pykcio savyje, sugebetu kulturingai ir nesaliskai aptarti savo problemas, apsibrezti konkrecias ribas - tai bendravimas tarp ju butu normalesnis.

Papildyta:
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 17:15)
vyras as pasirinkau savo noru, kaip ir vyras mane. Lygiai taip pat as renkuosi draugus, renkuosi darba ( o bendradarbius jau gauni)....
O anytos pasirinkti as negalejau - jinai ejo "komplekte" su vyru. Todel ir sakau, kad tai yra aplinkybiu primestas asmuo. Jeigu ne vyras mes su ja greiciausiai net nebutume susitike


Taip, anytos Jus nesirinkote, nesirinkote bendradarbiu, bet tie zmones atsidure Jusu aplinkoje. Tai ar neverta pasistengti tureti su jais normalius zmogiskus santykius? g.gif
Papildyta:
QUOTE(allegro @ 2007 07 24, 09:48)
O kad mama visada savo vaikui linki tik gero,tai su tuo aš nesutinku, va mums visiems {ir savo vaikui kartu} mano anyta linki sprandus nusisukti važiuojant su mašina, nes aš neleidžiu jai lįsti į mano gyvenimą. Ir jos atšaldymas negresia man šeimos irimu, va jei nebūčiau pastačius į vietą, tai seniai būtumėm išėję į visas keturias puses.


Matote, Jus ir neprivalote leisti anytai lysti i Jusu gyvenima. Klausimas yra tik kokiais metodais Jus tai darote. Jei ji linki, kad Jus visi nusisuktumete galvas, tai tie metodai turbut nera labai argumentuoti ir diplomatiski. Gal egzistuoja galimybe pastatyti anyta i vieta dalykiskai, neasmeniskai, be izeidinejimu? Va apie ka vertetu pagalvoti... Tik tiek...
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 17:15)

O anytos pasirinkti as negalejau - jinai ejo "komplekte" su vyru. Todel ir sakau, kad tai yra aplinkybiu primestas asmuo.


Jus irgi anytai ''komplektas'' su vyru.Taciau, jei santykiai jusu seimoje geri ir vyro santykiai su mama normalus, tai verta pagalvoti, ar skaudindama anyta, jus neskaudinate vyro.(jis nebutinai turi parodyti, kad jis nemyli savo mamos)Kaip ten bebutu, bet vyras negali pasirinkti savo mamos, jam manau irgi nesmagu, kad jus nesutariate su anyta, todel verta kita karta ieskoti kompromisu, kad butu nors minimaliai patenkintos abi puses.O be to ji yra daug vyresnis zmogus ir turi savo paziuras, kurios ir jai atrodo teisingos, todel tas anytas kartais suprantame tik, kai pacios jomis tampame.Tarp kitko ir mes is ju ismokstame, kaip nereikia elgtis vienu ar kitu atveju su savo vaiku seimomis.
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 24, 18:21)
Jus norite pasakyti, jei turi problema, tai ir pasilaikyk ja sau?  Tik jokiu budu neaptark ir nespresk? Svarbiausia nesikisk i kitu zmoniu gyvenima ir akylai stebek, kad jie i tavo gyvenima neisikistu? Ir isizeisk del kiekvieno isikisimo. wink.gif
Tokio bendravimo rezultatas ir yra Jusu pacios santykiai su Jusu anyta...


o kokia ten problema buvo, kad del jos reikejo kistis i kitu zmoniu seima?
Suauges savarankiskas zmogus norejo pakeisti aplinka ir prasiblaskyti - nedare nieko nusikalstamo ar amoralaus ( kazkaip neina man isivaizduoti 8 men nescios moteriskes neistikimos - nors ir tai ne anytos reikalas).
Tai kur cia problema?
Mano santykiu rezultatas yra tai, jog galvojau, kad su zmogumi galima sutarti. Kad jeigu graziai bendrauti tu, su tavimi irgi graziai bendraus + prisidejo pamokymai, kad vyresni zmogu reikia gerbti. Ne velnio - pagarba kiekvienas turi nusipelnyti.


QUOTE(misiki @ 2007 07 24, 18:57)
Jus irgi anytai ''komplektas'' su vyru.Taciau, jei santykiai jusu seimoje geri ir vyro santykiai su mama normalus, tai verta pagalvoti, ar skaudindama anyta, jus neskaudinate vyro.(jis nebutinai turi parodyti, kad jis nemyli savo mamos)Kaip ten bebutu, bet vyras negali pasirinkti savo mamos, jam manau irgi nesmagu, kad jus nesutariate su anyta, todel verta kita karta ieskoti kompromisu, kad butu nors minimaliai patenkintos abi puses.



Vyras negali pasirinkti savo mamos, tai jisai su ja ir bendrauja - as turiu pasirinkima nebendrauti su zmonemis, kurie mane izeidineja. Lygiai taip pat as (kaip komplektas prie vyro) is anytos nereikalauju nieko asmeniskai sau, tik kad laikytusi ribu ir nesikistu i svetima seima - kaip kad elgiasi bet kuris kulturingas ir isaukletas zmogus.
O kompromisas yra pasiektas - as nedraudziu anytai bendrauti su savo vaikais, nors jos elgesys su jais man toli grazu nevisada priimtinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 24 liepos 2007 - 18:16
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 19:13)
. Ne velnio  - pagarba kiekvienas turi nusipelnyti.
Vyras negali pasirinkti savo mamos, tai  jisai su ja ir bendrauja - as turiu pasirinkima nebendrauti su zmonemis, kurie mane izeidineja. Lygiai taip pat as  (kaip komplektas prie vyro) is anytos nereikalauju nieko asmeniskai sau, tik kad laikytusi ribu ir nesikistu i svetima seima - kaip kad elgiasi bet kuris kulturingas ir isaukletas zmogus.
O kompromisas yra pasiektas - as nedraudziu anytai bendrauti su savo vaikais, nors jos elgesys su jais man toli grazu nevisada priimtinas.


Man kazkaip atrodo, kad pas jus seimoje yra saltoka su jausmais, tas ribu nustatinejimas aiskiai parodo nenora bendrauti.Anytai, tai tikrai nera svetima seima, ji niekada negales net buti tokia, jau vien pagal jos vaiko kraujo rysi.
Kaip manote, jei jus marciai netiksite, ar jums bus smagu?Ziures jus kaip i koki vilka, o jums noresis nors retkarciais aplankyti sunu ar anuka, o ta itampa susitikus su marcia gadins visa padeti.Taigi pradekim nuo saves.Kaip ta pagarba pradesit nusipelnyti is marcios, gal jau galvojot?
Atsakyti
QUOTE(misiki @ 2007 07 24, 20:05)
Taigi pradekim nuo saves.Kaip ta pagarba pradesit nusipelnyti is marcios, gal jau galvojot?

tai, visu pirma susuprasti, kad du suauge zmones sukure seima ir gyvena taip, kaip jiems gerai, patogu, kaip jiems norisi ir iseina ir tai tik tu dvieju zmoniu asmeninis reikalas. Ir pasistengti, kad vaikai suprastu, jog visu svarbiausia yra ju seima, zmogus kuri jie pasirinko, su kuriuo ruosiasi tureti vaiku, gyventi kartu, siekti tikslu kartu.
Ir kas svarbiausia - pripazinti savo vaiko pasirinkima ir gerbti ji. Tau jisai neturi patikti, buti priimtinas... tai ne tavo pasirinkimas, tu tik turi su tuo pasirinkimu susitaikyti, priimti ji ir net nesvarstyti jo.

Nes tikrai ne anytos yra reikalas pvz ar marcia keliasi ryte anksciau, kad pagamintu vyrui pusrycius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 24 liepos 2007 - 20:16
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 21:13)
,
Nes tikrai ne anytos yra reikalas pvz ar marcia keliasi ryte anksciau, kad pagamintu vyrui pusrycius.


Aisku ne anytos tai reikalas.Ji gali tik savyje pasvarstyti apie tai kokia marti tingine ir panasiai.Taciau vel, kai galvoji apie save, kad imkim mano sunus sunkiai dirba ir uzdirba seimai duona, o marti voliojasi po lova iki pietu, nesugeba net pusryciu pagaminti, tai man visai nepatiktu, bet ka padarysi-meile daro stebuklus, kartais vyrams patinka rupintis ir lepinti moteris tik pav. uz ju grozi ir visai jiems nesvarbu, ar jie alkani, ar drabuziai nelyginti, jie viska daro patys-kiti, teko matyti ir darba sunku dirba ir parleke vakariene verda, tuo paciu dar grindis plauna, kai zmona sau nagucius lakuojasi
nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 07 24, 19:13)
o kokia ten problema buvo, kad del jos reikejo kistis i kitu zmoniu seima?
Suauges savarankiskas zmogus norejo pakeisti aplinka ir prasiblaskyti - nedare nieko nusikalstamo ar  amoralaus ( kazkaip neina man isivaizduoti 8 men nescios moteriskes neistikimos - nors ir tai ne anytos reikalas).
Tai kur cia problema?


Pasikartosiu jau nezinau kelinta karta. biggrin.gif Anytos problema buvo rupestis del savo anuko.
Pvz. Jusu anyta ruko toje pacioje patalpoje, kur yra Jusu vaikas, o Jums tai nepatinka, nes jaudinates del savo vaiko sveikatos. Anytos elgesys nera nusikalstamas (istatymai rukyti privacioje patalpoje nedraudzia)arba amoralus (anyta neistvirkauja, nes morale Jus matyt suprantate tik taip). Ji yra suauges zmogus ir atsakinga uz savo veiksmus. Be to svetimas zmogus. Pagal Jusu teorija iseitu, kad pasakyti anytai, jog jus nenorite, kad ji rukytu prie Jusu vaiko, yra nemandagu ir kisimasis i kito zmogaus gyvenima. g.gif
Pvz. Jusu bendradarbis (svetimas zmogus, gautas komplekte su darboviete) pastebi, kad Jus savo darbe darote klaidas. Nors Jus nesielgiate amoraliai arba nusikalstamai, bet Jusu klaidos yra problema, nes apsunkina bendra darbo procesa. Jei tas bendradarbis atkreips Jusu demesi i tas klaidas, tai jis pasielgs nemandagiai ir kisis i Jusu gyvenima? O gal jis geriau turetu tas klaidas parodyti virsininkui, nes tik tas turi teise ir kompetencija Jums nurodineti?
Atsakyti