Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta miegojo su mano vyru

žinoma gaila vyro, suprantu ir užjaučiu. Puikiai žinau ką reiškia alkoholikas šeimoje, yra pas mane tokia bėda tik ne mano dabartinėje šeimoj. Žinau, kad reikia ir pagailėti ir apkabinti ir tt. tačiau šitokio toleruoti ir taip gražiai lakstyti ir jam pampersus keisti-nesamonė.
Atsakyti
Gink Dieve ir nesaku, kad toleruoti, tiesiog jei jo motina to nežinojo, kad sūnus geria tai ji patyrė šoką ir kaip motina nuskubėjo rūpintis. O toleruoti aišku negalima, tik va kaip rast tą būdą ir padėt žmogui suvokt savo klaidą
Atsakyti
linavisk- kaip jis supras ir pripažins kad jis alkoholikas jei viskas po jo gėrimo yra sutvarkoma, jis pamaitinamas, nuprausiamas, mama šalia pergyvena kartu miega, žmona nervuojasi bet irgi šalia. Reikia arba normaliai su juo blaivu prirėmus priversti suvokti savo bėdą arba taikyti šokoterapiją, palikti jį ir gal pats supras. Antraip niekada nebaigs. O laukti kol jis ateis į prota ir pats suvoks, tai jis pats pripažins kai susirgs kepenų cirozę, gaus hepatitą, apkrės vaiką kokį ar pačią žmoną, kol degraduos ir lauke miegos bei per naktis negryš..tai atsiprašau.. kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo gyvenimą ir negalima jaustis kaltam ar per daug atsakingam už kitą, kad aukoti savo gyvenimą ir laiką, juolab kai turi vaiką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 10 liepos 2007 - 12:41
QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:36)
sutik tik viena yra kai žinai kad kažkas turi ta bėdą, o visai kas kita kai tai vyksta tavo šeimoje ir tiesiogiai tave liečia...

Tą ir sakau...kraštas toks, kad liečia vienaip ar kitaip dažną ...deja.
Atsakyti
nu sunku pasakyti, kiekvienoj situacijoj savaip.... tai va todėl ir sakau kaip rast būdą kad padėt, su mano broliu jau labai daug visko išbandėm, bet deja vis blaivus periodas būna neilgam. tvirtybės visom susijusiom su šia baisia bėda.
Gaila jaunų vyrų ir žinoma tų šeimų kuriose jie gyvena...
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 07 10, 13:33)
vava.. aš motinos vietoje išsiblaivusiam sūnui į galvą duočiau, o ne šalia miegočiau ir su puodais viralų lėkčiau maitinti. Ot patogiai vyras įsitaisė  doh.gif Užrašyčiau kodavimuisi, pas psichologą jei rūpi vaikas, bet neskatinčiau nesavarankiškumo ir TOKIO elgesio. Kur pagarba būsimam vaikui ir žmonai?


Uzrasyti kartais neuztenka, reikia dar ikalbeti ten nueiti, niekas nezino, kodel mama ten pasiliko, todel sunku ka nors spresti. o be to kada gi zmones supras, kad alkoholizmas-LIGA.Nemanau, kad uosve sioje situacijoje norejo ka nors blogo padaryti, ar kaip nors pakenkti marciai.O i galva davimas cia taip pat nieko nepades-duoti reikejo gerokai anksciau, dabar jau paveluota, tacia gal ir ne taip kaip reiketu, bet gerai, kad nors kaip reaguoja uosve i sunaus gyvenima, kuris slysta is po koju. mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:36)
Reikia kad jis pats suvoktų kad nori gyvent kitaip, bet va čia ir sunkiausia užduotis.

supratinga paguoda ir valgio virimas, kad situacija atrodytų kuo normalesnė tam suvokimui ateiti nepadės irgi. Kalbu ne iš teorijos, o tai ką kalba patys panorėję gydytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 10 liepos 2007 - 12:44
QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:36)
Reikia kad jis pats suvoktų kad nori gyvent kitaip, bet va čia ir sunkiausia užduotis.

Ir kas tą užduotį turėtų išspręsti? Nėščia žmona? Motina? Ir kaip? Apsikabinus miegot vienoje lovoje? Žmonai niekur nebeeiti ir nesusitikti su draugais? Saugoti kaip kiaušinį. Aš esu susidūrusi su alkoholizmo problema tiesiogiai. Turėjau alkoholiką vyrą ( tuo metu tik išgeriantį) cool.gif . Mečiau jį dar nėščia būdama Negelbėjau schmoll.gif . Esu egoistė, ko gero. Gaila man buvo savo jaunystės, o ypač būsimo vaiko pragertos vaikystės. Nelaukiau nieko schmoll.gif . Ir teisingai dariau. Sutinku jį prie lariokų, mėlyną visą, sutinusį, degradavusį. Duodu kartais litą kaip ir kitam varguoliui. Ir, gal kam nors nesmagu bus tai skaityti, didžiuojuosi, kad tokia jauna taip protingai apsiprendžiau ax.gif . Ir laiku.
Dar turėjau dėdę alkoholiką. Mamos brolį. Jis irgi miegojo su savo motina. Ji jį labiausiai mylėjo ir visų vaikų, nes tie kiti vaikai negėrė. Lepino. O jis lipo ant galvos, ir trinkteldavo į ją, kai negaudavo gėrimui.
Sorry už paklodę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 11:57)
1. Nieko sau g.gif . Aš pasišlykštėčiau vyru, jei jis miegotų vienoje lovoje su savo motina doh.gif . O ir su savuoju sūnum nesumąstyčiau miegoti vienoje lovoje blink.gif  "plepu su girtu ir užmiegu iki ryto" blink.gif  doh.gif
2. Kad kituose, jos šeimoje, yra nemenkų bėdų ax.gif

1.Aš kalbu apie normalius, šiltus motinos ir sūnaus santykius. Tau toks nemielas tavo sūnus, kad tau būtų bjauru su juo miegoti vienoj lovoj? blink.gif Ir kalba visai ne apie tai, kad ''plepėjo su girtu'' ar ''kartu gėrė'' - iš kur tai ištraukta, kas matė? O jei jis buvo išgėręs, gal mama su juo ir kalbėjosi apie tai, kad jis blogai daro?user posted image Na, neįžiūriu aš čia nieko smerktino ir tiek.
2.Jos šeimoje gal ir yra bėdų, bet ne nuo to galo ir ne ten ji jų ieško. O ji pati labai problematiška - o gal tai siejasi su nėštumu, nežinau.user posted image Bet šiai dienai jos elgesys...user posted image
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 12:46)
Ir kas tą užduotį turėtų išspręsti? Nėščia žmona? Motina? Ir kaip? Apsikabinus miegot vienoje lovoje? Žmonai niekur nebeeiti ir nesusitikti su draugais? Saugoti kaip kiaušinį. Aš esu susidūrusi su alkoholizmo problema tiesiogiai. Turėjau alkoholiką vyrą ( tuo metu tik išgeriantį) cool.gif . Mečiau jį dar nėščia būdama Negelbėjau schmoll.gif . Esu egoistė, ko gero. Gaila man buvo savo jaunystės, o ypač būsimo vaiko pragertos vaikystės. Nelaukiau nieko schmoll.gif . Ir teisingai dariau. Sutinku jį prie lariokų, mėlyną visą, sutinusį, degradavusį. Duodu kartais litą kaip ir kitam varguoliui. Ir, gal kam nors nesmagu bus tai skaityti, didžiuojuosi, kad tokia jauna taip protingai apsiprendžiau ax.gif . Ir laiku.
Dar turėjau dėdę alkoholiką. Mamos brolį. Jis irgi miegojo su savo motina. Ji jį labiausiai mylėjo ir visų vaikų, nes tie kiti vaikai negėrė. Lepino. O jis lipo ant galvos, ir trinkteldavo į ją, kai negaudavo gėrimui.
Sorry už paklodę doh.gif

Taip, esi baisi egoistė drinks_cheers.gif Todėl, kad net nepabandei žmogaus gelbėti. O gal pati jį dar labiau pastumėjai į tą liūną... Vis gi, jis tavo vaiko tėvas. Suprasčiau, jei būtum dėjus pastangas, bet žmogus nebūtų pasikeitęs - tada taip... Bet tu net nepebandei. Ir tau negėda savim didžiuotis?
O sprendi apie viską tik iš savo varpinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Miledi*: 10 liepos 2007 - 13:05
Tada aš irgi egoistė, negyvenčiau su alkoholiku, jeigu nespręstų pats šios problemos.
Atsakyti
Tiesa pasakius nematau tame jokios dideles problemos,kad vyras isgeria tai jau beda o kad mama rupinasi savo sunumi manau kad nieko blogo.Ir tas miegojimas perdetas reikalas tu nescia ir todel taip jautriai i viska reaguoji,nusiramink tai dar ne pasaulio pabaiga.
Atsakyti
Jeigu vyras pažada nebegerti ir vėl užgeria tai čia perdėtas nėščiosios jautrumas? Kažin.. man tai pirmas požymis, kad vyras alkoholikas. Va ir bėda.
Atsakyti