Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anyta miegojo su mano vyru
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Giciule
Kaip jus reaguotumet i tokia situacija?Mano vyras 28 metu,issilavines,protingas,dirba atsakinga darba,bet turi bedu su alkoholiu:kokius metus negeria,o po to kokia savaite,dvi non stop,kiekviena diena.Si perioda pragyvenu sunkiai:ir baisiai nervuojuosi,ir zliumbiu,ir kiekviena diena klausausi pasizadejimo,kad nuo siandien jau blaivysiuos.Nesu linkusi niekam skustis(isskyrus artimoms draugems)Uosvienei niekada nesiskundziu ir kad ir kokia krize nutiktu musu seimoj,manau ja turim ispresti patys,o ne kviestis i pagalba mamas,gimines ir tt.Mano vyras yra anytos numyletinis,skambina jam kiekviena diena ir po kelis kartus,nori viska zinoti,ka veikiam,valgom,ar turim ka valgyt.As jai neskambinu niekada,o ir ji man skambinti vengia,nes jaucia is manes saltuma jos atzvilgiu.Taigi po tokios savaites savo vyro gerimo jau buvau issekus,prisisunkus begale neigiamu emociju.Kaip tik ta savaitgali buvo suplanuotas mano klasioku susitikimas,bet jau as is anksto buvau nusprendus nedalyvauti,nes esu nescia ir uz menesio gimdymas,o be to 3 valandos kelio iki isnuomuotos sodybos.Taciau paskutine minute apsisprendziau ir nutariau vaziuoti,vyras ta diena jau negere ir prisizadejo daugiau nebegerti.Tad as isvaziavau i klasioku susitikima,grizau kita diena(isties truputi atsipalaidavau)Grizusi namo supratau,kad vistik ir vakar vyras gere.Taigi grizo jis is darbo ir sako:zinai atvaziuoja anytele ir atveza valgyt,o beto nepatikesi,sia nakti miegojom kartu vienoj lovoj.Man biski toks sokas lengvas istiko.Nu atvaziavo anytele ir sako man:kodel ji paskutine suzino,kad jos sunus geria,kodel as jai nepaskambinau ir nepasakiau.Zodziu buvo taip:suzinojusi,kad jos sunelis ta vakara geria ir pamacius,kad martukes nera nusprende pagloboti suneli,pamiegoti vienoj lovytej,o ant rytojaus atvaryti su bliudais valgio(as paskutinem dienom vyruj valgyt nieko neviriau)Suzinojusi,kur as buvau,taip akis ispute,tarsi as buciau jos anuko zudike,atseit nepaisau,kad esu nescia ir taip rizikuoju.Dar vienas dalykas:sako,kai jus vaziuosit leliukui ka nors pirkt,man butinai paskambinkit ir as vaziuosiu kartu.Tai va,ka jus manot,ar cia normalus dalykai dedasi?Ar as cia kokia kvaile ir nieko nesuprantu.Dabar many viskas verda,pasiutus ant uosvienes,nors as jai to tiesiogiai nesakau,bet ji viska mato is mano zvilgsnio.
hobo
tai kas cia tokio miegot su savo sunum vienoj lovoj? as su broliu irgi kartais miegu. bet gi cia ne seksas kaip supratau?
Mazke
Labai tave užjaučiu dėl tokios anytos, nes tokia anytą raganą turiu aš, ji jau baigė mano šeimą ardyti (nors mūsų dukrytei dar tik trys mėn), aš daugiau nebeturiu jėgų kovoti su ja, nes mano vyras ąsilas ir nieko nemato...
o tu laikykis, suprantu kaip sunku...
urtele
g.gif na jai ner kur daugiau miegot........pvz.mazas butas g.gif
Taistė
As didziausia problema cia matau ne besikisancioj anytoj, o vyro alkoholizme. Bijau kad cia beda tikrai didesne ir sunkiau issprendziama, o pati nenoredama to pripazinti nukreipi pykti i vyro motina (nors, pripazinkim, si irgi ne angelas).
winia
Nu bet pavadinimus rašant gal visgi reikėtų pamąstyti, ką jie reiškia doh.gif doh.gif doh.gif

Ar tu čia savo anytą ir vyrą incestu kaltini? Absurdas kažkoks...
#Mia#
QUOTE(Giciule @ 2007 07 09, 21:51)
Dar vienas dalykas:sako,kai jus vaziuosit leliukui ka nors pirkt,man butinai paskambinkit ir as vaziuosiu kartu.Tai va,ka jus manot,ar cia normalus dalykai dedasi?Ar as cia kokia kvaile ir nieko nesuprantu.Dabar many viskas verda,pasiutus ant uosvienes,nors as jai to tiesiogiai nesakau,bet ji viska mato is mano zvilgsnio.
*

As tavo vietoj issakyciau ir vyrui taip pat, kad jei mama kisis prarasi seima (maniskis toki ultimatuma girdejo pirmais metais). Ir koki pusmeti demontratyviai abu privalot atsakineti,kad vaikas jums visada jauciasi gerai. Po pusmecio maniske neatlaike - atsiprase ir prizadejo nesikisti. Bet vyras turi tave palaikyti (kiek suprantu jam situacija irgi kvaila pasirode).
O anyta pasiimkit kartu apsipirkti, tik is karto ispek, kad vezimukas tai brangus, tai is karto turetu pinigu pasiimti ,kad kita karta nereiketu vaziuoti, o tu noretum tam tikros spalvos. Nu o kai anyta pasakys, kad ji nemoka, nustebti - o ko tada norit vaziuoti? Aisku, geriau kad viska sakytu vyras.
Tik is savo patirties sprendziu - kol anyta pasidarys normali, turesi daug pasistengti biggrin.gif
LiVo
Nu, kad miegojo, tai čia... juk ji jo motina, ne kokia draugė. o alkoholizmas, čia tai problema, negi motina iš ties apie ją nežinojo. nu užjaučiu tave, bet žinai labiau dėl vyro, o jei dar esi nesčia...nežinau, nu, bet moterys, neprasidėkit su tokias bėduliais.
Erina
QUOTE(winia @ 2007 07 09, 23:03)
Nu bet pavadinimus rašant gal visgi reikėtų pamąstyti, ką jie reiškia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ir mane pavadinimas labai suintrigavo, pagalvojau, kad čia nesamonė kažkokia doh.gif

Nu ką dėl anytos kišimosi galiu pasakyt: vaiko laukiate tu ir tavo vyras, todėl tik jūs turite nuspręsti kokių daiktų jam reikia, ir kokie tie daiktai turi būti. Jei nusileisi, tai užlips ant galvos mirksiukas.gif Pas mus kartais irgi taip būdavo, kad prieš leliuko gimimą anytai buvo viskas įdomu, kokios spalvos bus vežimukas, kokio dizaino lovytė ir dar visokių briedų ir jai prireikdavo važiuoti kartu. Tai tada pradėdavau aiškinti, kad arba važiuojam tik mes, arba važiuoju tik aš viena. Ir vistiek išpuldavo tokių progų, kad įsėsdavo į mašiną. Nu ir kas, vaikštau ir žiūrinėju tai kas man įdomu ir gražu į jos postringavimus nekrei[piu dėmesio. Pirmiausia su vyru aiškinkis, kad nenori kad ji kištųsi į jūsų šeimą, o jei lenda per prievartą išaiškink, kad tau reiks vaiką auginti ir tu jam išrinksi tokius daiktus, kurių jam labiausiai reikia.
O dėl pagrindinio dalyko - miegojimo vienoj lovoj, tai supratau, kad daugiau lovų gal ir nėra pas jus unsure.gif . Nu tai gi mama pajuto kad tavęs nėra nusprendė juo kuo geriausiai pasirūpinti. gal norėjo parodyti kad va ji tai jau jo nepalieka alkano ir beglobio. Ai mažiau nervuokis ir nekreipk dėmesio.
Zitlali
Miegojo vienoje lovoje bet nesimylėjo taip suprantu? blink.gif Tikiuosi.. Na , man neatrodo normalu, kad 28 metų vyras su mama vienoje lovoje miegotų. Bet koks sveikas vyras to vengtų, būtų nemalonu. Šiek tiek perdėtas jau čiučiavimas jo. Anytai galima tiesiai šviesiai pasakyti jei vyras nenori, nesupranta, nemato ar pan. Nu ir susipyks ir kas.. pamanykit.. gyvenimas tavo, pati jį tvarkaisi. Jeigu nori būti kultūringa ir dėl anytos naglumo kentėti prašau, bet geriau kartą pabūti įžuliai ir pasakyti ką manai. Nebūtina žinoma keiktis biggrin.gif Bet gal ji net nenutuokia. Pakalbėk. Dėl vyro -liūdna. Jeigu jis nepripažysta savo bėdos ir neina gydytis, tuomet galiu pasakyti, kad išsiskirsit arba būsite statistinė šeima kurioje vyras geria. Baisu. Bet kokiu atveju užjaučiu...
AgnėM
QUOTE(urtele @ 2007 07 09, 22:59)
g.gif na jai ner kur daugiau miegot........pvz.mazas butas g.gif
*

man irgi tokia mintis iškilo g.gif g.gif

nelabai tada suprantu mastau.gif
tasha
Na keista, kad mama sus sunum vienoj lovoj miega blink.gif Neisivaizduoju savo brolio ir savo mamos vienoj lovoj doh.gif
Ir vis tik uzjauciu tave, alkoholizmas siaubinga liga verysad.gif
Fabijana
QUOTE(Giciule @ 2007 07 09, 22:51)
Tai va,ka jus manot,ar cia normalus dalykai dedasi?
*

Manau, kad dalykai dedasi nenormalus. Jusu vyras - alkoholikas, o Jus, Jusu zodziais tariant tik "nervuojates ir zliumbiate". Jei suzinociau, kad mano sunus turi panasiu problemu ir panasia zmona, nesugebancia Jam padeti, isikisciau dar ir kaip. Juk kalba eina apie mano vaiko sveikata ir gerove. To, kad Jus keleta savaiciu pries gimdyma vykstate i baliuskas su nakvyne, niekas Jums uzdrausti negali, bet anytos susirupinima del anuko, labai gerai galiu suprasti. O sunui, po to kai Jis veda, skambinti yra uzdrausta? O valgyti gaminti taip pat jam nebegalima?O noreti ka nors nupirkti anukeliui, taip pat yra uzdrausta? Tos istorijos apie lova, nelabai supratau...
henika
kažkuri forumiete teisingai čia pasakė, kad problema tikrai ne tame, kad anyta miegojo su sūnumu, o jo gėrime. temos autorė guodžiasi visai ne to, dėl ko reikėtų guostis. prieš pagrindinę problemą ji užsimerkia schmoll.gif
Enija
QUOTE(Giciule @ 2007 07 09, 22:51)
Kaip jus reaguotumet i tokia situacija?
*

Reaguočiau taip: visos besilaukiančios būna labai jautrios aplinkai. Pati esu žliubusi dėl tokių niekų, kurie man toje situacijoje neatrodė niekai.

Tai va, pati dabar turi daug svarbesnį reikalą: būsimą kūdikį. Ir tikrai būtų protinga neatmesti jokios galimos pagalbos. Tegul važiuoja kartu ir priperka tų rūbų, kad tik nebūtų sintetiniai.
Tik primink, kad esi suaugusi, ne vaikas ir puikiai kaip motina jauti ko reikia savam vaikui:"jūs gi žinot kas geriausia jūsų vaikui, tai va"

Pasiskaityk kas gerai kas negerai kūdikiams ir galėsi padaryti anytai ekskursiją apie dabartinius kūdikių auginimo ypatumus.

Ji tikrai mylės savo anūką, o pačiai atsivers galimybės gerai pailsėjusiai, nepervargusiai žaisti su vaikučiu.

Nesisavink taip kaip ji pati savo vyro ir savo vaiko ir pamatysi- viskas bus paprasčiau pačiai. Nenorėk, kad senstanti moteris būtų tvirta ir išmintinga. Ji tikriausiai nesijaučia patenkinta savo gyvenimu ir bando nematyti savo problemų gyvendama jūsų gyvenimą.
litavkasam
QUOTE(garbane @ 2007 07 10, 00:01)
As didziausia problema cia matau ne besikisancioj anytoj, o vyro alkoholizme. Bijau kad cia beda tikrai didesne ir sunkiau issprendziama, o pati nenoredama to pripazinti nukreipi pykti i vyro motina (nors, pripazinkim, si irgi ne angelas).
*

Daryti kažką reikia su tuo alkoholizmu. Prisigėręs gali daryti ir daug baisesnių dalykų unsure.gif
MaršuA
Labai tiksliai pastebėta - juk didžiausia problema ne anytoje, o tai, kad vyras alkoholikas. O kad anyta atvažiuoja, rūpinasi, kaip jums sekasi, tai tik rodo, kad jus myli. Ir nelabai suprantu, kad taip sujaudino, kad mama su sūnum vienoj lovoj permiegojo. Ar jau tokia didelė neapykanta jai, kad nebūtom ( man taip atrodo ) nuodėmėm apkaltinai?
toscana
Nu gerai, perskaičiau temos pavadinimą ir supratau tiesiogiai unsure.gif Pagalvojau, nu jklmn, kur eina pasaulis, čia jau aplamai išsigimimas.
Pastebėjimas, moteriškės, pagalvokit ir normaliai suformuluokit pavadinimus prieš rašydamos doh.gif
Paskui perskaičiau problemą ir matau, kad jos ieškoma tiksliai ne ten kur reikia. Vyras alkoholikas, va čia problema ir ją reikia spręsti, o ne nervintis dėl to kad jis vieną naktį kartu su savo mama pramiegojo. Aišku tai nėra super normalu, bet tikrai nėra pati didžiausia blogybė šioje situacijoje.
Sėkmės išsiaiškinant tikrąją problemą ir ją sprendžiant.
Bekasė
QUOTE(Fabijana @ 2007 07 10, 07:54)
To, kad Jus keleta savaiciu pries gimdyma vykstate i baliuskas su nakvyne, niekas Jums uzdrausti negali, bet anytos susirupinima del anuko, labai gerai galiu suprasti. O sunui, po to kai Jis veda, skambinti yra uzdrausta? O valgyti gaminti taip pat jam nebegalima?O noreti ka nors nupirkti anukeliui, taip pat yra uzdrausta?
*

mano sveikata mano reikalas - kas anyta tokia, kad dristu man aiskinti ( cia apie elgesy iki gimdymo).
O toliau...
Sunui gali skambinti, gali gaminti valgyti - man netrukdo.
Bet prie mano vaiku be mano zinios listi.... nea, negalima. Nes as esu mama, o jinai viso labo mociute.
O pirkti yra geriausia atsiklausus manes ir suderinus ko reikia ir kas man patinka, o tai priesingu atveju labai sekmingai pirkinys gali nukeliauti i rusi arba siuksledeze. O kam to reikia?

Bet cia nera pagrindine problema. Didziausia problema yra vyras. Gal ir blogai, kad anytai nesakiai apie vyro gastroles - dabar likai didesne blogiete jos akyse. Ir juo lab kaip bebutu gaila, motinos daznai turi itakos savo suaugusiu vaiku elgesiui.
***Paulina***
Mano manymu cia yra kelios problemos. Viena - tai Jusu vyro alkoholizmas. Kita - jo santykiai su motina. Jai jos sunus liks vaiku iki senatves. Jei Jusu vyras pats jai dazniau paskambintu, ji butu ramesne, kad viskas tvarkoje ir maziau pati landziotu. Trecia problema yra ta, kad Jusu vyras, matyt, nevengia jai pasiskusti, kad nera ko valgyti ir t.t. Taigi naturalus motiniskas instinkltas - gelbeti vargsa vaika. Tai kaip ir normalus dalykai dedasi. Kita vertus, man buvo keista skaityti, kad Jusu drauges zino apie vyro gerima, o artimiausi zmones - ne. Kazkaip man keista. Jei manot, kad jiems zinoti nereikia, tai tuo labiau nereikia zinoti ir draugams. Bet cia tik mano nuomone. Manau, kaip ir dauguma cia rasiusius, pirmiausia reikia isspresti vyro gerimo problema, o tada jau kitus dalykus. Juk kol ta problema yra, Jus negalite juo pasitiketi (sake, kad negers, o uzgere). Isivaizduokit situacija, kad kai turesit leliuka noresite kur nors isvaziuoti, o vyras uzgers. Nepykit, kad tai sakau, nes is patirties zinau, kad gerianciu zmogum pasitiket negalima, kad ir ka jis bekalbetu. Linkiu neuzsimerkti, neuzsiciklinti ant anytos, o spresti sita problema.
Droo
nemačiau aš čia jokios problemos, išskyrus šaltumą vyrui. na taip tu esi nėščia, tau nelengva, tai kodėl negali leisti kitiems padėti tavo vyrui? o tuo labiau jo mamai... tau jau geriau, kad jis nesigydytų?
anaida8
Iš nieko daroma problema.Na miegojo, išsimiegojo, atsikėlė ir tvarkoi smile.gif Mama tai nemeilužė.Šeimoje yra gilesnių problemų nei ši geriau jas gvildenti ir ieškoti išeities, kad vyras mažiau gertų ax.gif
Pampuškiukas
[quote=Silvute,2007 07 10, 11:01]

Bet prie mano vaiku be mano zinios listi.... nea, negalima. Nes as esu mama, o jinai viso labo mociute.

Vat visuose konfliktuose su anytom yra tik vienas faktas "JIS MANO VAIKAS". Nesvarbu, kad tam "vaikui" 40 m., jis ir 140-ties bus jos VAIKAS biggrin.gif Marčios pamiršta dažnai vieną dalyką, kad jos pačios yra MAMOS, ir jų sūneliai bus jų VAIKAI net tada, kai ves kitas moteris, kurios galbūt jums pačioms nekels nei simpatijos, nei pasitikėjimo. biggrin.gif
Čia nekalbu apie tikrai ligotas paranojiškas moteras tongue.gif

Mano giliu įsitikinimu, jei anyta man nepatinka (gal net yra antipatiška) kaip žmogus, aš privalau išlaikyti mandagumą ir šiaip jau pagalvojus, jos dėka aš turiu savo brangiąją antrąją puselę. O visus kitus nesusipratimus ir nesusikalbėjimus du protingi suaugę žmonės (marti ir anyta) pajėgūs išsiaiškinti. Neprivalu joms mylėti vienai kitą, bet susišaudymo kiekvieną kartą susitikus išvengti tikrai galima.

Čia aišku tik mano asmeninė nuomonė ir, Silvute, jokiu būdu nepriimk to asmeniškai, nes aš užsikabinau tik už pačios minties, kuri skamba labai dažnai marčių lūpose. biggrin.gif
floris
problema jusu seimoje.blogai darei,kad slepei nuo anytos,kad vyras geria.atvirksciai-suvienykit jegas,gal zmogus issikapstys is to liuno,jei 2 ji mylincios moterys pades.o del pirkiniu;tegul vaziuoja.viska rink tu pati.jai parodyk,ir sakyk kad tokio daikto reiketu ir paklausk ka ji mano.jei ji pritars,dek i jos krepsi,tegul apmoka,o kas jai netiks dek i savo krepsi.o del miegojimo g.gif -gal nera taip baisu kaip atrodo doh.gif
*Miledi*
QUOTE(Giciule @ 2007 07 09, 21:51)

*

Nesuprantu, kame problema? g.gif Mano galva, tai tame, kad jis geria - va tuo tai susirūpinti reikėtų.
O kokia tragedija, kad mama su sūnum miegojo vienoj lovoj? Gal jie sugulę šnekėjosi, po to užmigo ir taip pramiegojo kartu iki ryto. Kas čia baisaus? Mano sūnui 19 metų, be jokių problemų galėtume permiegot vienoj lovoj. Ir kas atsitiktų? g.gif
Pasiskųsk tada, kai sužinosi, kad vienoj lovoj su merga miegojo. Tada ir aptarsim.
P.S. Draugiškas patarimas: O su anyta tu be reikalo taip. Gal ji truputi perdėtai jumis rūpinasi, bet juk iš meilės. Ir, manau, galima taktiškai jai duoti tai suprasti, o ne demonstruoti savo pyktį ir pagiežą. Turi tikrai ne blogiausią anytą. Paieškok pirmiausia trūkumų savyje, po to kituose.
Gražios ir darnios šeimosuser posted imageuser posted image
Aidulia
Motina miegojo su sūnumi, nes tas, muset, buvo prisiliuobęs kaip kiaulė doh.gif . Abu- įtartini cool.gif . Koks reikalas buvo žmonai pasakoti, kad miegojo su motina wacko.gif? Atsikėlei, pamatei močią prie šono, išsipagiriojai ir tylėk kaip žemę pardavęs. Nieko nesuprantu. Įtariu, kad vyrelis- degradas kaip reikalas

Nesugalvočiau miegoti su sūnumi vienoje lovoje blink.gif . Nesuprantu. Ir dar....daugelis stebisi, kad pavadinimas- be ryšio ax.gif . O aš galvoju, kad autorė juo mums kiek sufleruoja savo įtarimus, kuriuos, gal būt, pati bijo prisipažinti sau ax.gif
sąvaržėlė
Jei suzinociau, kad mano sunus turi panasiu problemu ir panasia zmona, nesugebancia Jam padeti, isikisciau dar ir kaip
*

tik pats žmogus gali (visų pirma norėdamas) sau padėti...Jokios mamelės, jokios žmonos ir t.t. "Panasia zmona, nesugebancia Jam padeti" - skamba doh.gif doh.gif doh.gif Tai gal pati auklėdama nesugebėjo įdiegti tokių moralinių vertybių, kurios padėtų sūnui atsilaikyti prieš tokias ligas (būtent ligas), o dabar mol jau žmona negera.

Aišku problema ne tik tas miegojimas, ji rimtesnė, bet va toks požiūris - apgailėtinas, kai būtina ieškoti kaltų, kad kažkas pūkų kamuoliukui nepadeda...O gal žmona ir pati nori turėti ramstį gyvenime.
Neįsivaizduoju tokios situacijos, bet jei joje man dar atsirastų manimi nepatenkinta priekaištaujanti geradėja norinti įsikišti ir viską "sutvarkyti" matyt kartu gyventi pasikviesčiau dar ir savo mamą, kad ir manimi kas nors rūpintųsi laugh.gif Vaikų darželis...
Apie miegojimą...vaikai su tėvais gan anksti kartu pradeda nebemiegoti, tai kažko daugiau komentuoti nelabai ir galiu...jei vietos trūkumas - aišku ir suprantama. Jei ne - mama savo vaiką vis dar daro infantiliu ... kad tas bent kam nors padėtų norėti spręsti problemas (kas yra esmė tokiose bėdose) kažkaip nežinau...gi tavimi pasirūpins mamytė. Tik va nepagerės nuo to nė kiek.
Yra tekę susidurti su anoniminiais alkoholikais, tai jų patarimas šeimoms buvo toks - leiskite pamatyti alkoholizmo pasekmes - grįžo, apsivėmė ir palikit kad taip rastų nubudęs, iškrito su visais rūbais bile kur miegoti - tegu toks ir nubunda, o ne pult batų nuavinėti ir kitaip tvarkyti, kad būtų tik patogiau. Nes kitaip jis gali ir nepamatyti, kad turi problemą (juk atsibundi sutvarkytas ir apšokinėtas), kas pasikartosiu, bet gydantis priklausomybes yra pirmas esminis žingsnis (pripažinimas, kad turi bėdą). O visokie popinimai ir perdėti rūpinimaisi tokiu atveju deja daro meškos paslaugą.
Aidulia
QUOTE(*Miledi* @ 2007 07 10, 12:41)

1. Pasiskųsk tada, kai sužinosi, kad vienoj lovoj su merga miegojo. Tada ir aptarsim.
2. Paieškok pirmiausia trūkumų savyje, po to kituose.

*

1. Nieko sau g.gif . Aš pasišlykštėčiau vyru, jei jis miegotų vienoje lovoje su savo motina doh.gif . O ir su savuoju sūnum nesumąstyčiau miegoti vienoje lovoje blink.gif "plepu su girtu ir užmiegu iki ryto" blink.gif doh.gif
2. Kad kituose, jos šeimoje, yra nemenkų bėdų ax.gif
sąvaržėlė
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 07 10, 11:18)
vyras, matyt, nevengia jai pasiskusti, kad nera ko valgyti ir t.t. Taigi naturalus motiniskas instinkltas - gelbeti vargsa vaika.
*

o jis darželinukas, pats atsidaryti šaldytuvo nemoka? Ar maisto nusipirkt? Vat jei to negali dėl to, kad girtas, lai ir atsibunda alkanas, lai pamato, kas nutiko dėl to, kad prisiliuobė, o ne - kaip gerai, kad yra mama, kuri man ir girtam valgyt išvirs...reiškia gėrimas - ne problema, kurią kažkodėl turėčiau spręsti. Taigi diskomforto jis tai nesukelia jokio...
vobla
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 12:43)
Motina miegojo su sūnumi, nes tas, muset, buvo prisiliuobęs kaip kiaulė doh.gif . Abu- įtartini cool.gif

mažu drauge ir gėrė? g.gif kaip skant "obuolys nuo obels..."
Liniuote
taip jūsų šeimos didžiausia bėda yra alkoholizmas. Mano nuomone anyta bent jau kolkas tikrai nieko baisaus nepadarė. Kad miegojo kartu su sūnum tai čia išvis neįžvelgiu nei ko blogo nei ko gėdingo.... Manau dauguma čia patarinėjančių nėra susidūrusios su alkoholizmo problema artimų žmonių rate todėl taip paprastai apie viską ir rašo. Jei nori išsaugot šeimą tai kantrybės ir stiprybės tau, nes išbrist iš alkoholio liūno tikrai labai sunku. Patikėkit tikrai žinzu kas tai yra, nes mano brolis alkoholikas jam 34m. tai vargstam su juo aš, mūsų mama ir jo moteris. Ir jam po visų daugiadienių ypatingai norisi artumo ir globos iš artimų žmonių... O kas tai ar mama ar žmona ar sesuo visai nesvarbu - svarbu kad tai būtų žmogus, kuris bent stengiasi jį suprasti.
misiki
Manau, kad dalykai dedasi nenormalus. Jusu vyras - alkoholikas, o Jus, Jusu zodziais tariant tik "nervuojates ir zliumbiate". Jei suzinociau, kad mano sunus turi panasiu problemu ir panasia zmona, nesugebancia Jam padeti, isikisciau dar ir kaip. Juk kalba eina apie mano vaiko sveikata ir gerove. To, kad Jus keleta savaiciu pries gimdyma vykstate i baliuskas su nakvyne, niekas Jums uzdrausti negali, bet anytos susirupinima del anuko, labai gerai galiu suprasti. O sunui, po to kai Jis veda, skambinti yra uzdrausta? O valgyti gaminti taip pat jam nebegalima?O noreti ka nors nupirkti anukeliui, taip pat yra uzdrausta? Tos istorijos apie lova, nelabai supratau...
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pabaiga liudnoka bus, ne del anytos, o tiesiog del vyro.Jei nesigydys tolyn bus ''grazyn'', taciau ir gydymas kai kada nepadeda, todel, jei turesit begalines kantrybes ir nervu gal ir issaugosit santuoka, taciau tai tik gal...Artimi giminaiciai tiesiog taip pat gyveno, ji kankinosi tol, kol uzaugo vaikai, jiems uzaugus issiskyre visviena, todel linkiu, kad taip neivyktu jusu seimoje.
sąvaržėlė
QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:15)
Ir jam po visų daugiadienių ypatingai norisi artumo ir globos iš artimų žmonių... O kas tai ar mama ar žmona ar sesuo visai nesvarbu - svarbu kad tai būtų žmogus, kuris bent stengiasi jį suprasti.
*

Ir darot meškos paslaugą, jis turi užsinorėti ne tik artumo, o spręsti problemą. O to nebus, kol nepamatys savo turimos bėdos padarinių. Supratimas ir artumas - ne tik popinimas ir supratingas linkčiojimas, guodimas, tai ir leidimas patirti kokią žalą sau darai. Kad norėtum kažką keisti.

QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:15)
Manau dauguma čia patarinėjančių nėra susidūrusios su alkoholizmo problema artimų žmonių rate todėl taip paprastai apie viską ir rašo.
*

Manau dauguma su tuo vienaip ar kitaip susiduria. Deja
Zitlali
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 12:57)
1.  O ir su savuoju sūnum nesumąstyčiau miegoti vienoje lovoje blink.gif  "plepu su girtu ir užmiegu iki ryto" blink.gif  doh.gif
*

vava.. aš motinos vietoje išsiblaivusiam sūnui į galvą duočiau, o ne šalia miegočiau ir su puodais viralų lėkčiau maitinti. Ot patogiai vyras įsitaisė doh.gif Užrašyčiau kodavimuisi, pas psichologą jei rūpi vaikas, bet neskatinčiau nesavarankiškumo ir TOKIO elgesio. Kur pagarba būsimam vaikui ir žmonai?
sąvaržėlė
QUOTE(Zitlali @ 2007 07 10, 13:33)
Ot patogiai vyras įsitaisė  doh.gif
*

Būtent...
Liniuote
sutik tik viena yra kai žinai kad kažkas turi ta bėdą, o visai kas kita kai tai vyksta tavo šeimoje ir tiesiogiai tave liečia...

Papildyta:
vava.. aš motinos vietoje išsiblaivusiam sūnui į galvą duočiau, o ne šalia miegočiau ir su puodais viralų lėkčiau maitinti. Ot patogiai vyras įsitaisė  doh.gif Užrašyčiau kodavimuisi, pas psichologą jei rūpi vaikas, bet neskatinčiau nesavarankiškumo ir TOKIO elgesio. Kur pagarba būsimam vaikui ir žmonai?
*

Gaila bet manau kad davimas y galvą nepadės schmoll.gif Reikia kad jis pats suvoktų kad nori gyvent kitaip, bet va čia ir sunkiausia užduotis.
Zitlali
žinoma gaila vyro, suprantu ir užjaučiu. Puikiai žinau ką reiškia alkoholikas šeimoje, yra pas mane tokia bėda tik ne mano dabartinėje šeimoj. Žinau, kad reikia ir pagailėti ir apkabinti ir tt. tačiau šitokio toleruoti ir taip gražiai lakstyti ir jam pampersus keisti-nesamonė.
Liniuote
Gink Dieve ir nesaku, kad toleruoti, tiesiog jei jo motina to nežinojo, kad sūnus geria tai ji patyrė šoką ir kaip motina nuskubėjo rūpintis. O toleruoti aišku negalima, tik va kaip rast tą būdą ir padėt žmogui suvokt savo klaidą
Zitlali
linavisk- kaip jis supras ir pripažins kad jis alkoholikas jei viskas po jo gėrimo yra sutvarkoma, jis pamaitinamas, nuprausiamas, mama šalia pergyvena kartu miega, žmona nervuojasi bet irgi šalia. Reikia arba normaliai su juo blaivu prirėmus priversti suvokti savo bėdą arba taikyti šokoterapiją, palikti jį ir gal pats supras. Antraip niekada nebaigs. O laukti kol jis ateis į prota ir pats suvoks, tai jis pats pripažins kai susirgs kepenų cirozę, gaus hepatitą, apkrės vaiką kokį ar pačią žmoną, kol degraduos ir lauke miegos bei per naktis negryš..tai atsiprašau.. kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo gyvenimą ir negalima jaustis kaltam ar per daug atsakingam už kitą, kad aukoti savo gyvenimą ir laiką, juolab kai turi vaiką
sąvaržėlė
QUOTE(linavisk @ 2007 07 10, 13:36)
sutik tik viena yra kai žinai kad kažkas turi ta bėdą, o visai kas kita kai tai vyksta tavo šeimoje ir tiesiogiai tave liečia...
*

Tą ir sakau...kraštas toks, kad liečia vienaip ar kitaip dažną ...deja.
Liniuote
nu sunku pasakyti, kiekvienoj situacijoj savaip.... tai va todėl ir sakau kaip rast būdą kad padėt, su mano broliu jau labai daug visko išbandėm, bet deja vis blaivus periodas būna neilgam. tvirtybės visom susijusiom su šia baisia bėda.
Gaila jaunų vyrų ir žinoma tų šeimų kuriose jie gyvena...
misiki
vava.. aš motinos vietoje išsiblaivusiam sūnui į galvą duočiau, o ne šalia miegočiau ir su puodais viralų lėkčiau maitinti. Ot patogiai vyras įsitaisė  doh.gif Užrašyčiau kodavimuisi, pas psichologą jei rūpi vaikas, bet neskatinčiau nesavarankiškumo ir TOKIO elgesio. Kur pagarba būsimam vaikui ir žmonai?
*

Uzrasyti kartais neuztenka, reikia dar ikalbeti ten nueiti, niekas nezino, kodel mama ten pasiliko, todel sunku ka nors spresti. o be to kada gi zmones supras, kad alkoholizmas-LIGA.Nemanau, kad uosve sioje situacijoje norejo ka nors blogo padaryti, ar kaip nors pakenkti marciai.O i galva davimas cia taip pat nieko nepades-duoti reikejo gerokai anksciau, dabar jau paveluota, tacia gal ir ne taip kaip reiketu, bet gerai, kad nors kaip reaguoja uosve i sunaus gyvenima, kuris slysta is po koju. mirksiukas.gif

sąvaržėlė
Reikia kad jis pats suvoktų kad nori gyvent kitaip, bet va čia ir sunkiausia užduotis.
*

supratinga paguoda ir valgio virimas, kad situacija atrodytų kuo normalesnė tam suvokimui ateiti nepadės irgi. Kalbu ne iš teorijos, o tai ką kalba patys panorėję gydytis.
Aidulia
Reikia kad jis pats suvoktų kad nori gyvent kitaip, bet va čia ir sunkiausia užduotis.
*

Ir kas tą užduotį turėtų išspręsti? Nėščia žmona? Motina? Ir kaip? Apsikabinus miegot vienoje lovoje? Žmonai niekur nebeeiti ir nesusitikti su draugais? Saugoti kaip kiaušinį. Aš esu susidūrusi su alkoholizmo problema tiesiogiai. Turėjau alkoholiką vyrą ( tuo metu tik išgeriantį) cool.gif . Mečiau jį dar nėščia būdama Negelbėjau schmoll.gif . Esu egoistė, ko gero. Gaila man buvo savo jaunystės, o ypač būsimo vaiko pragertos vaikystės. Nelaukiau nieko schmoll.gif . Ir teisingai dariau. Sutinku jį prie lariokų, mėlyną visą, sutinusį, degradavusį. Duodu kartais litą kaip ir kitam varguoliui. Ir, gal kam nors nesmagu bus tai skaityti, didžiuojuosi, kad tokia jauna taip protingai apsiprendžiau ax.gif . Ir laiku.
Dar turėjau dėdę alkoholiką. Mamos brolį. Jis irgi miegojo su savo motina. Ji jį labiausiai mylėjo ir visų vaikų, nes tie kiti vaikai negėrė. Lepino. O jis lipo ant galvos, ir trinkteldavo į ją, kai negaudavo gėrimui.
Sorry už paklodę doh.gif
*Miledi*
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 11:57)
1. Nieko sau g.gif . Aš pasišlykštėčiau vyru, jei jis miegotų vienoje lovoje su savo motina doh.gif . O ir su savuoju sūnum nesumąstyčiau miegoti vienoje lovoje blink.gif  "plepu su girtu ir užmiegu iki ryto" blink.gif  doh.gif
2. Kad kituose, jos šeimoje, yra nemenkų bėdų ax.gif
*

1.Aš kalbu apie normalius, šiltus motinos ir sūnaus santykius. Tau toks nemielas tavo sūnus, kad tau būtų bjauru su juo miegoti vienoj lovoj? blink.gif Ir kalba visai ne apie tai, kad ''plepėjo su girtu'' ar ''kartu gėrė'' - iš kur tai ištraukta, kas matė? O jei jis buvo išgėręs, gal mama su juo ir kalbėjosi apie tai, kad jis blogai daro?user posted image Na, neįžiūriu aš čia nieko smerktino ir tiek.
2.Jos šeimoje gal ir yra bėdų, bet ne nuo to galo ir ne ten ji jų ieško. O ji pati labai problematiška - o gal tai siejasi su nėštumu, nežinau.user posted image Bet šiai dienai jos elgesys...user posted image
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2007 07 10, 12:46)
Ir kas tą užduotį turėtų išspręsti? Nėščia žmona? Motina? Ir kaip? Apsikabinus miegot vienoje lovoje? Žmonai niekur nebeeiti ir nesusitikti su draugais? Saugoti kaip kiaušinį. Aš esu susidūrusi su alkoholizmo problema tiesiogiai. Turėjau alkoholiką vyrą ( tuo metu tik išgeriantį) cool.gif . Mečiau jį dar nėščia būdama Negelbėjau schmoll.gif . Esu egoistė, ko gero. Gaila man buvo savo jaunystės, o ypač būsimo vaiko pragertos vaikystės. Nelaukiau nieko schmoll.gif . Ir teisingai dariau. Sutinku jį prie lariokų, mėlyną visą, sutinusį, degradavusį. Duodu kartais litą kaip ir kitam varguoliui. Ir, gal kam nors nesmagu bus tai skaityti, didžiuojuosi, kad tokia jauna taip protingai apsiprendžiau ax.gif . Ir laiku.
Dar turėjau dėdę alkoholiką. Mamos brolį. Jis irgi miegojo su savo motina. Ji jį labiausiai mylėjo ir visų vaikų, nes tie kiti vaikai negėrė. Lepino. O jis lipo ant galvos, ir trinkteldavo į ją, kai negaudavo gėrimui.
Sorry už paklodę doh.gif
*

Taip, esi baisi egoistė drinks_cheers.gif Todėl, kad net nepabandei žmogaus gelbėti. O gal pati jį dar labiau pastumėjai į tą liūną... Vis gi, jis tavo vaiko tėvas. Suprasčiau, jei būtum dėjus pastangas, bet žmogus nebūtų pasikeitęs - tada taip... Bet tu net nepebandei. Ir tau negėda savim didžiuotis?
O sprendi apie viską tik iš savo varpinės.
Zitlali
Tada aš irgi egoistė, negyvenčiau su alkoholiku, jeigu nespręstų pats šios problemos.
edasgi
Tiesa pasakius nematau tame jokios dideles problemos,kad vyras isgeria tai jau beda o kad mama rupinasi savo sunumi manau kad nieko blogo.Ir tas miegojimas perdetas reikalas tu nescia ir todel taip jautriai i viska reaguoji,nusiramink tai dar ne pasaulio pabaiga.
Zitlali
Jeigu vyras pažada nebegerti ir vėl užgeria tai čia perdėtas nėščiosios jautrumas? Kažin.. man tai pirmas požymis, kad vyras alkoholikas. Va ir bėda.
Fabijana
QUOTE(Silvute @ 2007 07 10, 11:01)
mano sveikata mano reikalas - kas anyta tokia, kad dristu man aiskinti ( cia apie elgesy iki gimdymo).
O toliau...
O pirkti yra geriausia atsiklausus manes ir suderinus ko reikia ir kas man patinka, o tai priesingu atveju labai sekmingai pirkinys gali nukeliauti i rusi arba siuksledeze. O kam to reikia?

Bet cia nera pagrindine problema. Didziausia problema yra vyras. Gal ir blogai, kad anytai nesakiai apie vyro gastroles - dabar likai didesne blogiete jos akyse. Ir juo lab kaip bebutu gaila, motinos daznai turi itakos savo suaugusiu vaiku elgesiui.
*

Matote, Silvute, Jusu sveikata tikrai yra Jusu reikalas, bet cia kalba eina ne apie Jusu sveikata, o apie mazylio. Ir paskutinemis nestumo savaitemis vykti vienai kazkur i balius i uzmiescius su nakvynemis nera labai atsakingas poelgis. Anyta ,zimoma, neturi jokios teises prievarta marcios kur nors neisleisti, bet issakyti savo nuomone - yra naturali kiekvieno zmogaus teise. As taip pat issakyciau.
O del pirkiniu, tai juk ir prase moteriske, kad ja kartu pasiimtu. Matyt bijo nupirkti ka nors, kas neitiks arba nezino tiksliai, ko reikia. Sakyciau, labai taktiskas pasiulymas.
Aidulia
QUOTE(*Miledi* @ 2007 07 10, 13:59)
1. Tau toks nemielas tavo sūnus, kad tau būtų bjauru su juo miegoti vienoj lovoj?
2. O jei jis buvo išgėręs, gal mama su juo ir kalbėjosi apie tai, kad jis blogai daro?
3. O ji pati labai problematiška - o gal tai siejasi su nėštumu, nežinau.
4. Todėl, kad net nepabandei žmogaus gelbėti.
5. O gal pati jį dar labiau pastumėjai į tą liūną... Vis gi, jis tavo vaiko tėvas.
6.Ir tau negėda savim didžiuotis?
7. O sprendi apie viską tik iš savo varpinės.
*

1. Myliu savo sūnų, bet nemiegu su juo vienoje lovoje, nes jam jau tuoj 21 metai. Miegojau su juo mažiuku. O dabar jis užaugo.
2. Lovoje?
3. Nėštumo kaprizai ( kurių nepastebiu)- pateisnami. Geriantčio busimo tėvelio elgesio- negaliu pateisinti
4. Ne, nebandžiau. Bandė dar vėlesnės dvi žmonos. Neišgelbėjau. Džiaugiuosi, kad neaukojau savo ir sūnaus gyvenimų
5. Eik tu šikti. Niekuomet neprisimu svetimų bėdų ir neatgailauju. Ir net nesiruošiu. Aš gi negėriau? Nesivalkiojau? Buvau jaunutė nėštukė, mylėjau savo pilvuką.
6. Ne, nė trupučio schmoll.gif . Ir sūnus manim didžiuojasi ir džiaugiasi mano poelgiu tongue.gif
7. Taip, nes turiu patirties. Nemačiau nė vienos laimingos alkofoliko šeimos. O kenčiančių dėl vyro alkoholizmo- apstu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.