Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Visu pirma
Oranginiam stiliuje mane blogai nudaze rudeniui spalva gavosi netokia kokios norejau. O grozio oazei dar vasara per trumpai nukirpo. pries 2metus buvau pas manikiurininke ineta oazej man priaugino gelinius nagus. Labai greit jie nuluzinejo.

Visu antra
Nemanau kad kazkam reklama padariau. Tai buvo mano nuomone ir nieko daugiau. Sitam forume pradejau lankytis pries 3men ir visada skaitydavau. O vakar ismokau prisiregistruoti ir kazka parasyt. aciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linute75 @ 2008 12 13, 17:16)
vakar ismokau prisiregistruoti ir kazka parasyt. aciu  lotuliukas.gif


visks ok biggrin.gif ,
tarp kitko R66 dirba labai šauni kosmetologė Jurga , o kitas darbuotojas tik iš matymo žinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute75 @ 2008 12 12, 17:22)
Teko buti ir grozio oazeje ir oranginiam stiliuj. Tai pastaraisiais salonais esu nusivylusi. Geriausiai kerpa ir dazo kirpeja Laura is R66. Labai malonu pas ja lankytis, daro gerai ir kainos labai normalios. Sakyciau viena is geriausiu kirpeju mieste. Tik va pas ja geriau is anksto registruotis.
R66 yra ramygalos gatvej uz autotpus salono ten kur buvo Ciklas.


Na man irgi nuskambejo kaip reklama g.gif
As dabar ieskau kirpejos, kuri patartu, nes noriu pasikeisti i kazka naujo. Tai idomu kuo ji gera? Ar pataria del kirpimo, koks tiktu, kokia spalva geriau ir t.t.? Ar reikia paciai pasakyti man taip ir taip ir viskas tuo pasibaigia.
Atsakyti
Daug metu lankausi pas Kristina is Orandzinio stiliaus.. Visada lieku patenkinta tiek kirpimu, tiek dazymu.. Eiles nemazos, reiskias gera meistre.. rolleyes.gif Taip pat esu girdejusi ir daug geru atsiliepimu apie Romeda is Nedos..
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2008 12 13, 17:42)
Na man irgi nuskambejo kaip reklama  g.gif
As dabar ieskau kirpejos, kuri patartu, nes noriu pasikeisti i kazka naujo. Tai idomu kuo ji gera? Ar pataria del kirpimo, koks tiktu, kokia spalva geriau ir t.t.? Ar reikia paciai pasakyti man taip ir taip ir viskas tuo pasibaigia.

Jei klausi patarimo - tai ir patars. Pasiulys spalvu ir stiliu variacijas. bigsmile.gif
Atsakyti
labutis visoms smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija - thumbup.gif kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 21:04)
labutis visoms  smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija -  thumbup.gif  kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif  lotuliukas.gif

Saunu! Ir kirpaisi ir dazeisi pas Vitalija? Su kokios firmos priemonemis ten dirba? Beje kiek sumokejai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 22, 20:53)
Saunu! Ir kirpaisi ir dazeisi pas Vitalija? Su kokios firmos priemonemis ten dirba? Beje kiek sumokejai? blush2.gif

visiskai keiciau spalva,nes norejau pasvieset smile.gif tai daug sruogeliu ir pluosteliu dejo,kirpau irgi gana nemazai.kokias konkreciai priemones salone naudoja nepamenu blush2.gif nelabai ir atkreipiau demesi lotuliukas.gif bet man pasiule "great lengths" priemones.
uz plaukuciu sutvarkyma 300lt.sumokejau+priemones=500lt is viso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 22:05)
visiskai keiciau spalva,nes norejau pasvieset smile.gif tai daug sruogeliu ir pluosteliu dejo,kirpau irgi gana nemazai.kokias konkreciai priemones salone naudoja nepamenu blush2.gif nelabai ir atkreipiau demesi lotuliukas.gif  bet man pasiule "great lengths" priemones.
uz plaukuciu sutvarkyma 300lt.sumokejau+priemones=500lt is viso doh.gif

doh.gif Na bet svarbiausia kad likai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 22, 21:36)
doh.gif Na bet svarbiausia kad likai patenkinta 4u.gif

O dar kai pasipyle komplimentai is visu pusiu thumbup.gif tai visai nebegaila tu pinigeliu buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 01 22, 21:04)
labutis visoms  smile.gif atradau sia tema pries vykstant i Lt atostogu ir issirinkau viena kirpeja,kuria cia kelios mamytes isgyre.Vitalija -  thumbup.gif  kirpeja!dabar savo plaukucius patikesiu tik jai,nebent galiukus sesei duosiu pakirpt rolleyes.gif
ir patarimu nemazai gavau ir priemoniu superiniu nusipirkau,tik kaina irgi superine buvo doh.gif  lotuliukas.gif


Čia Vitalija iš ukmergės g. 11-3 ? Gal gali man parašyti jos kontaktini telefona ax.gif
Atsakyti
As irgi uzsirasiau pas Vitalija is "Vitanelės" (Ukmerges g. ), na ziuresim kas gausis tongue.gif
Atsakyti