Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(graskebraske @ 2009 08 12, 11:46)
As smetonos gatvej lankausi pas Diana,tai zinokit super kirpeja thumbup.gif kirpimas pas ja su karstom zirklem kainuoja 60lt, jei nepabrango g.gif ,o siaip ji tikrai graziai kerpa ir sukuosenas super daro bigsmile.gif



sveikos, o kuo skiriasi kai su karstom kerpa ir su tom paprastom? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal žinote, kuri kirpyla Panevėžyje dirba su alfaparf kosmetika? Beje, dėl karštų žirklių, kirpykloje man aiškino, kad jos užlydo plauko galiukus ir jie mažiau skilinėja rolleyes.gif pati kerpuosi jomis gal 2metai, bet labai akivaizdaus pokyčio nepastebėjau g.gif jei jau būtų tokios stebuklingos, kiekvienas salonas jas naudotų, bent jau mano tokia nuomonė cool.gif
Atsakyti
eclipce teisybe... user posted image kurioj kirpykloj tikrai gerai dazo ir kerpa o ne tai kad nepasitaria ir zarina ir teplioja nepasakydamos nieko nesigaus ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal žinot kur "dingo" Kristina iš Salon +? Gal ji dabar dirba kitoje kirpykloje? Tenka kol kas ieškoti kitos kirpėjos...
Atsakyti
QUOTE(Blondiaa @ 2009 09 27, 11:28)
Sveikos, merginos. Gal žinot kur "dingo" Kristina iš Salon +? Gal ji dabar dirba kitoje kirpykloje? Tenka kol kas ieškoti kitos kirpėjos...

manes irgi klausie drage kad ji dingo... gal... o niekur kitur neber geros kirpejos???
Atsakyti
Gal ir yra, bet vėl reikia ieškoti...o į kirpyklą jau pats metas eiti sad.gif galvoju apie Editą, kur dirba Smėlynės g. prie geležinkelio..
Atsakyti
man nepatinka ji user posted image man geriau jau vaneloj
Atsakyti
As lankiausi pas Edita, kai ji dirbo Rozyne, bet ten atlikau tik proceduras su rene furterer kosmetika. Tai galiu pasakyti, kad galvos masaza ji atlieka puikiai ir issamiai papasakoja apie plauku prieziura,jei domiesi. Bet plauku kirpima ir dazyma patikiu Editai is Vanelos. Man patinka ir kaip ji sukuosenas daro, tikrai niekad nesiskundziau. Taciau dabar ieskau, kas dirbtu su Alfaparf arba Milk shake plauku dazais, mat Vanela dirbdavo All waves dazais, o paskutiniu metu net nzn su kokiais. Noriu isbandyti tuos isgirtuosius dazus 4u.gif
Atsakyti
Jau visai pasimečiau... g.gif na man reikia tik dažymo ir kirpimo šiuo metu... dėl kirpimo, tai galėčiau eiti bet kur, tačiau nerimauju dėl dažymo, nes reikia šaknis nušviesinti ir nutonuoti, kadangi esu blondinė tongue.gif labai bijau, kad nesugadintų plaukų.
Atsakyti
Gal kas galite parašyti atsiliepimus apie kirpyklą "pas Lolitą", ir ten dirbančią kirpėją Vitutę?
Atsakyti
QUOTE(Blondiaa @ 2009 09 28, 10:10)
Jau visai pasimečiau...  g.gif  na man reikia tik dažymo ir kirpimo šiuo metu... dėl kirpimo, tai galėčiau eiti bet kur, tačiau nerimauju dėl dažymo, nes reikia šaknis nušviesinti ir nutonuoti, kadangi esu blondinė  tongue.gif  labai bijau, kad nesugadintų plaukų.

eik ukmerges gatvej yra kirpykla na por stoti link laisves aikstes ten pasiklausk jolantos blondine tokia ji gerai daro thumbup.gif o ir pasako kaip ir ka daryt kad geriau butu thumbup.gif o ir kerpa gerai
Atsakyti
Na, štai dar švieži įspūdžiai smile.gif Apsilankiau Oranžiniam stiliuje pas Vilmą. Rekomendavo viena pažįstama, o ir čia radau apie ją parašyta. Taigi pirmas įspūdis neblogas, bet vėliau... Na man asmeniškai nepatiko pati aplinka, labai jau daug ten moteryčių siukojasi.. dar minusai - peša plaukus blink.gif jokių priemonių naudojimo, kad būtų lengviau šukuoti juos... ir labai jau kazkaip skubėjo.. na pats galutinis rezultatas pakenčiamas, pakirpo tik galiukus ir kirčiukus. Nušviesino šaknis ir užtepė dar kažkokį dalykėlį, bet net nepaklausė kokio atspalvio norėčiau.. Gal jos tik vieną ir turi smile.gif)) Manau, kad greitu laiku išlis ryžumas sad.gif teks eiti į parduotuvę ir pirktis "pilkumą" smile.gif Na, kažin ar kitą katrą eisiu. Na tikrai nieko nenoriu įžeisti, jei kas lankotės ir jums viskas tinka 4u.gif
Atsakyti