Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Po tiesinimu visada grazus plaukai buna,bet ne ilgam,nes kaip bebutu,ilgalaikiai tiesinimai nemenkai,pakenkia plaukui wink.gif
Atsakyti
ar dareisi kada kad taip sakai nuo cheminio tiesinimo taip o su keratinu nieko neatsitinka taiva ar zinai kas yra keratinas sneka tik tie kurie nesidaro thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodyk po savo keratinu,mums savo plauku nuotrauka po kokiu poros tiesinimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
butinai nereikia cia nervuotis kiekviena cia tik plepa ir nei viena nepersa savo nuomones gero vakaro wink.gif
Atsakyti
tu geriau zinai...naivuole lotuliukas.gif Soleriumas irgi D vitamina organizmui gamina,o tai labai yra sveika musus odai! lotuliukas.gif
Atsakyti
matai kad dabar visai viskas nesveika turbut ziuri televizoriu matei ka rodo naivuole tai naivuole bet tu irgi buk optimiste o ne pesimiste
Atsakyti
Nesinervuokit doh.gif Man gi jusu plauku negaila! lotuliukas.gif
Mano ir taip tiesus,nereikia man jokiu kerotinu smile.gif
Atsakyti
jums pasiseke dziaugiuosi del jusu
Atsakyti
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Gal dar turite atsiliepimu apie daromas sukuosenas "peleneje"? g.gif

"Gražioji Pelenė"
Adresas: Vilniaus g. 45.
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 11 24, 10:58)
Gal dar turite atsiliepimu apie daromas sukuosenas "peleneje"? g.gif

"Gražioji Pelenė"
Adresas: Vilniaus g. 45.

buvau ir nusiviliau net labai,laka naudojo ta pigu nova,o nuplesse didelius pinigus
Atsakyti
Labutis ,
o man labai patiko naujame "Oranzinis stilius" buvau jau. Ten kainos gal nera is pigiausiu, bet sakyciau visai neblogos pagal kokybe. Man dare sukuosena, daziau ir kirpau, tikrai ilgai laikesi kirpimas ir plauku tvarkymas po kirpimo buvo labai paprastas. Pas viena kirpeja ten tvarkausi , po to ji nebuvo keli men, sirgo ar kas ten, tai per ta laika kitur buvau , tai zinokit niekas man taip gerai nebepadare doh.gif . Teko gryzti smile.gif
Turiu kirpejos visitine kortele - Jolanta Veziene. As siulyciau pabandyti pas ja, tikrai aukstas lygis. bigsmile.gif
Atsakyti