Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

gal butu kokiu atsiliepimu apie kirpeja Erika, kuri dirba ateities galveje esancioje kirpykloje? nezinau kirpyklos pavadinimo, bet uz Norfos penkiaauksciame name
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 02 10, 22:31)
gal butu kokiu atsiliepimu apie kirpeja Erika, kuri dirba ateities galveje esancioje kirpykloje? nezinau kirpyklos pavadinimo, bet uz Norfos penkiaauksciame name

Na uz norfos penkiaauksciame name yra "Galina", taciau, ten Dariaus ir Gireno gatve g.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2011 02 11, 09:26)
Na uz norfos penkiaauksciame name yra "Galina", taciau, ten Dariaus ir Gireno gatve  g.gif


tai ta pati kirpykla ir bus ax.gif o gak zinot kaip si kirpeja sukuosenas daro?
Atsakyti
Sveika tikrai nerekomenduociau pas kirpeja erika 4u.gif sumokesi pas ja uz sukuosena 180 ,bet padarys nieko gero schmoll.gif as pati asmeniskai neiciau ,nes as pati maciau savo akim kaip padarei jaunajei sukuosena doh.gif ,o siaip man labai patiko oranziniam stiliuj pas savininke Ausra,tai super sukuosena padare tokios kokios ir norejau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(graskebraske @ 2011 02 15, 14:24)
Sveika tikrai nerekomenduociau pas kirpeja erika  4u.gif sumokesi pas ja uz sukuosena 180 ,bet padarys nieko gero  schmoll.gif as pati asmeniskai neiciau ,nes as pati maciau savo akim kaip padarei jaunajei sukuosena doh.gif ,o siaip man labai patiko oranziniam stiliuj pas savininke Ausra,tai super sukuosena padare tokios kokios ir norejau. thumbup.gif


aciu uz nuomone, tada gal neverta pas ja darytis. ausra tai tikrai superine, as pas ja dariausi chemini, kai dar Vaneloje dirbo, tai labai graziai sudejo, visai nepakenke plaukui thumbup.gif tik, jauciu, nemazai paimtu uz sukuosena g.gif
Atsakyti
Mano vestuves buvo pries 4metus,tai as tada mokejau 110,bet man ta sukuosena labai patiko net ir 10 lt daugiau palikau thumbup.gif ,nes labai patenkinta isejau.
Atsakyti
QUOTE(graskebraske @ 2011 02 15, 18:23)
Mano vestuves buvo pries 4metus,tai as tada mokejau 110,bet man ta sukuosena labai patiko net ir 10 lt daugiau palikau thumbup.gif  ,nes labai patenkinta isejau.


paziurejau ju puslapi, tai progine nuo 50 iki 150. reikes pas Ausra ir bandyti, nors vestuves tik liepos menesi, bet reikes jau dabar registruotis, kad nebutu per velu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoko ašara: 15 vasario 2011 - 17:31
Ir dar tikrai neblogai daro sukuosenas Vaneloj vardas Edita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(graskebraske @ 2011 02 15, 18:32)
Ir dar tikrai neblogai daro sukuosenas Vaneloj vardas Edita mirksiukas.gif


labai aciu uz informacija mirksiukas.gif padejot apsispresti, nes jau buciau pinigus i bala ismetus doh.gif
Atsakyti
ner uz ka mirksiukas.gif , ir dar norejau parasyti apie Ausra ax.gif dar po manes daresi viena mano pamerge ,tai jei paprastai labai padare,o mano sesei isvis inai nepatiko,tai net nz ,bet man liuks tikrai visi labai gyre thumbup.gif ,tai su manim ir taip labai problematiska ,nes as esu gan isranki,bet pas ausra kazkaip nebijojau eiti ir darytis sukuosenos.Va kiek prirasiau,bet cia jus jau spreskit drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(graskebraske @ 2011 02 15, 18:40)
ner uz ka mirksiukas.gif , ir dar norejau parasyti apie Ausra  ax.gif dar po manes daresi viena mano pamerge ,tai jei paprastai labai padare,o mano sesei isvis inai nepatiko,tai net nz ,bet man liuks tikrai visi labai gyre  thumbup.gif ,tai su manim ir taip labai problematiska ,nes as esu gan isranki,bet pas ausra kazkaip nebijojau eiti ir darytis sukuosenos.Va kiek prirasiau,bet cia jus jau spreskit drinks_cheers.gif


jauciu, kad pas ja eisiu, nes kai dare chemini, tai tikrai nenusivyliau. beliko issirinkti sukuosena, o cia jau sudetingiau, nes mano plaukai ploni, linke veltis, o dar ir slinkti pradejo po gimdymo doh.gif vienu zodziu visos bedos biggrin.gif gal ji ka pasiulys, bet cia jau skaitysis kaip konsultacija tikriausiai, o ta kainuoja nuo 30 lt
Atsakyti
Nu sugalvosi kazka 4u.gif as tai prasaiu ,kad prieki tokia banga padarytu ir man visus plaukus susege mirksiukas.gif ir dar ant sukuosenos prisege gyvu gelyciu mazyciu rozyciu,nes mano sukuosena buvo is rozyciu zalsvu mirksiukas.gif
Atsakyti