Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(wanileee @ 2012 03 28, 14:05)
Sveikos mergaitės 4u.gif Užsivedžiau aš su tuo plaukų priauginimu, rašiau atitinkamoj temoj, bet nieko nesulaukiau atsakant, tai užtat galvoju savo kraštiečių paklausiu, gal žinot kokią kirpėją ar šiaip tuo užsiimantį žmogų, kas profesionaliai tuo užsiima Panevėžyje? Iš anksto dėkoju smile.gif  mirksiukas.gif


Sveika, pačiai visų prisiauginti neteko, kažkada turėjau tik sruogelę prisiauginusi, bet tai padaryti grožio salone "Vaneloje" galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 03 28, 14:05)
Sveikos mergaitės 4u.gif Užsivedžiau aš su tuo plaukų priauginimu, rašiau atitinkamoj temoj, bet nieko nesulaukiau atsakant, tai užtat galvoju savo kraštiečių paklausiu, gal žinot kokią kirpėją ar šiaip tuo užsiimantį žmogų, kas profesionaliai tuo užsiima Panevėžyje? Iš anksto dėkoju smile.gif  mirksiukas.gif

nei vienos panevezy nera.kuri gerai ir profesonaliai priaugintu plaukus.parodija gryna kiek macius,siaubas.viena pazistama vilniuj 7metus kas 3menesius tvarkos,bet nepasakysi kad priauginti.kaina su nuemimu ir korekcija sake 3000lt kas 3men.priklauso nuo sruogu kiekio .bet nezinau kur ji tvarkosi tiksliai,bet va ten tai thumbup.gif kas nezino -galvoja ,kad naturalus thumbup.gif as ir kai suzinojau,buvau apakus,kad priauginti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 03 28, 15:05)
Sveikos mergaitės 4u.gif Užsivedžiau aš su tuo plaukų priauginimu, rašiau atitinkamoj temoj, bet nieko nesulaukiau atsakant, tai užtat galvoju savo kraštiečių paklausiu, gal žinot kokią kirpėją ar šiaip tuo užsiimantį žmogų, kas profesionaliai tuo užsiima Panevėžyje? Iš anksto dėkoju smile.gif  mirksiukas.gif



ar nebijai po to nebetureti puse savo plauku po priauginimo??? blink.gif blink.gif
Atsakyti
Net nesitikėjau, kad tiek atsiliepsiančių i mano šauksmą bus, ačiū mergaitės biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(_noraa_ @ 2012 03 29, 11:27)
nei vienos panevezy nera.kuri gerai ir profesonaliai priaugintu plaukus.parodija gryna kiek macius,siaubas.viena pazistama vilniuj 7metus kas 3menesius tvarkos,bet nepasakysi kad priauginti.kaina su nuemimu ir korekcija sake 3000lt kas 3men.priklauso nuo sruogu kiekio .bet nezinau kur ji tvarkosi tiksliai,bet va ten tai thumbup.gif kas nezino -galvoja ,kad naturalus thumbup.gif as ir kai suzinojau,buvau apakus,kad priauginti bigsmile.gif

Na aš taip ir galvojau, kad nėra Panevėžy tokio dalyko, bet sakau, gal yra už mane daugiau žinančių, bet į Vilnių važiuot...Kelionė kaip kelionė, bet 3000lt mokėt kad ir kas 3 mėn. man per brangu atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(spaicyy @ 2012 03 29, 20:58)
ar nebijai po to nebetureti puse savo plauku po priauginimo???  blink.gif  blink.gif

Šiaip mano plaukai ir taip labai jau nekokie, tai užtat ir sumasčiau bent vestuvėms juos pasiilginti...Šiaip niekas manęs neapšvietė, kas iš tų variantų vis gi geriau, tresai ar priauginimas, nes spėju, kad ir nenorėčiau ilgam taip pinigus kišti su tom korekcijom ir pan., bet pabūt gražia ilgakase bent trumpam norėtųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 03 30, 13:20)
Net nesitikėjau, kad tiek atsiliepsiančių i mano šauksmą bus, ačiū mergaitės biggrin.gif  4u.gif
Na aš taip ir galvojau, kad nėra Panevėžy tokio dalyko, bet sakau, gal yra už mane daugiau žinančių, bet į Vilnių važiuot...Kelionė kaip kelionė, bet 3000lt mokėt kad ir kas 3 mėn. man per brangu atrodo g.gif
Papildyta:


Šiaip mano plaukai ir taip labai jau nekokie, tai užtat ir sumasčiau bent vestuvėms juos pasiilginti...Šiaip niekas manęs neapšvietė, kas iš tų variantų vis gi geriau, tresai ar priauginimas, nes spėju, kad ir nenorėčiau ilgam taip pinigus kišti su tom korekcijom ir pan., bet pabūt gražia ilgakase bent trumpam norėtųsi ax.gif


Na dėl kokybės nežinau, niekad to nedariau, bet čia yra info  g.gif  mirksiukas.gif


Kai dirbau kavinėje mačiau ne vieną merginą per vestuves tai dienai ilgakase tapusia, nors šiaip ne ilgaplaukės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera72: 30 kovo 2012 - 13:12
QUOTE(pantera72 @ 2012 03 30, 14:11)
Na dėl kokybės nežinau, niekad to nedariau, bet čia yra info  g.gif  mirksiukas.gif

Tai žinau ir Ievos grožio salone tai daro, bet galvojau, gal kas privačiai tuo užsiima, gal pigiau būtų ax.gif Bet pasirodo mūsų "kaime" tuo neužsiima biggrin.gif Teks ieškotis tada kitur, kas tai galėtų atlikti, nes taip norisi bent kartą gyvenime ilgakase pabūti smile.gif
Atsakyti
geriausi atsiliepimai Vitanelei, žiauriai patiko. Pritaikė modernų kirpimą pagal tai kas man patinka ir tinka, patarė apie plaukų priežiūrą, o ir kaina nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
Merginos parekomenduokit ka nors, kas daro grazias, siuolaikiskas sukuosenas arba elementariai moka padaryti grazias bangas (o ne pudeliska sukuosena..)
Atsakyti
Sveikutes,
gal kas gali rekomenduoti kirpeja tiesinancia plaukus su keratinu?
O gal yra issitiesinusiu ir gali pasidalinti savo patirtimi kaip laike? ar verta?
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 04 13, 18:51)
geriausi atsiliepimai Vitanelei, žiauriai patiko. Pritaikė modernų kirpimą pagal tai kas man patinka ir tinka, patarė apie plaukų priežiūrą, o ir kaina nesikandžioja  smile.gif

taip, bet su kasom galit atsisveikinti biggrin.gif man taip nuzarino tuos plaukus kad dabar atsiauginti siaip ne tiap bandau doh.gif net kita kirpeja kuri ten dirba nesikerpa pas ja, nes sako nuzarins iskart visus lotuliukas.gif
O del kainos tai cia jau kaip kam nesikandzioja mirksiukas.gif

QUOTE(*Spyglė* @ 2012 05 27, 20:03)
Sveikutes,
gal kas gali rekomenduoti kirpeja tiesinancia plaukus su keratinu?
O gal yra issitiesinusiu ir gali pasidalinti savo patirtimi kaip laike? ar verta?

drauge tiesina, plaukai tikrai grazus buna smile.gif
Atsakyti
Niu gal kas naujų atrado kirpėjų kurios stilingai kerpa?
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2012 05 28, 10:45)
drauge tiesina, plaukai tikrai grazus buna  smile.gif

ir kokioje cia kirpykloje tiesina? bigsmile.gif
Atsakyti