Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Lyg ir kazkada buvo tokia tema, bet niekur nerandu blush2.gif

Tai vat, reikalas tas, kad pribrendo reikalas keisti sukuosena, o ideju beveik nulis. Reikalinga kirpeja, kuri ne tik kirptu, bet ir kuri pasiulytu.

4u.gif
Atsakyti
man tai pat pribrendo reikalas keisti sukuosena,o pas ka eiti nezinau?
Papildyta:
sad.gif
Atsakyti
Ir mano geroji kirpėja išėjo į dekretą, ir aš norėčiau kad kas nors ką nors rekomenduotų... ax.gif
Šiaip labai gera kirpėja yra Aušra Lunskienė, Oranžinio stiliaus savininkė. Bet kontaktų neturiu, tik girdėjau.
Atsakyti
Sveikos
Kerpuosi pas Daiva, jau gan senai ir labai esu patenkinta
Ji dirba Grozio oazeje.Siaip man ten visos saunios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serafine: 13 liepos 2007 - 14:00
QUOTE(serafine @ 2007 07 13, 15:59)
Sveikos
Kerpuosi pas Daiva, jau gan senai ir labai esu patenkinta
Ji dirba Grozio oazeje.Siaip man ten visos saunios.


O ji pasiūlo ką nors naujo? Pataria? Kuo ji sauni?
Atsakyti
Man taip pat labai įdomu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvyniuke @ 2007 07 13, 15:15)
O ji pasiūlo ką nors naujo? Pataria? Kuo ji sauni?

As pas ja einu ir kas kart nezinau kokia grysiu - ji pati sugalvoja,pasiulo,kas tinka ar spalvos, ar kirpimas.Niekada neisejau nusivylusi.
Atsakyti
O as nuvykau i Babilona,i salona +,tai ten uz 30 litu padare tai,uz ka Vilniuje moku 80,esu labai apsipatenkinusi!
Atsakyti
kitą savaitę einu į "Grožio oazę". Žiūrėsim... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur randasi ta Grozio Oaze? O gal zinote ar yra Panevezyje kokia nors profesionali meistre kirpeja, nes nebenoriu savo plauku patiketi bet kam schmoll.gif Girdejau tokia lyg ir Babilone dirba, tik nezinau ar ji gera g.gif Siaip tai esu nusivylusi beveik visomis kirpejomis, nerandu geros, savo darba ismanancios. O i Oranzini Stiliu siulau niekam kojos nekelti, ten man taip nudegino plaukus verysad.gif daziausi sviesiomis sruogelemis tai mane dar po tuo "puodu" pasodino, o isplovus galva plaukai pradejo kaip guma tampytis.. siaubas verysad.gif vadinasi prestizinis salonas ....
Atsakyti
QUOTE(maliootka @ 2007 07 20, 22:20)
O kur randasi ta Grozio Oaze? O gal zinote ar yra Panevezyje kokia nors profesionali meistre kirpeja, nes nebenoriu savo plauku patiketi bet kam  schmoll.gif Girdejau tokia lyg ir Babilone dirba, tik nezinau ar ji gera  g.gif  Siaip tai esu nusivylusi beveik visomis kirpejomis, nerandu geros, savo darba ismanancios. O i Oranzini Stiliu siulau niekam kojos nekelti, ten man taip nudegino plaukus  verysad.gif daziausi sviesiomis sruogelemis tai mane dar po tuo "puodu" pasodino, o isplovus galva plaukai pradejo kaip guma tampytis.. siaubas  verysad.gif vadinasi prestizinis salonas ....

Grožio oazė yra Vaitkaus gatvėj, visai prie pat sankryžos su Statybininkų gatve.

Papildyta:
Apie oranžinį stilių irgi esu girdėjusi nusiskundimų.
Irgi ieškau kirpėjos, kuri galėtų patarti ir kirpimo, ir spalvos, ir priežiūros klausimais. Rasti tikrai nelengva, nu bet vis tiek kažkur tokių kirpėjų turėtų būti lotuliukas.gif , nepraraskim vilties 4u.gif
Atsakyti
gal kas nors girdejot ar lankotes "fix" grozio salone?

va apie oranzini stiliu ir as nekokios nuomones. viena tokia pazystama ten daze plaukus kazkaip labai idomiai, kad is pradziu dejo viena spalva, po to kita... tai taip suede jai plaukus kad oj oj... o sesers drauge tai pira diena po isejimo is kirpyklos su kapisonu vaiksciojo, nes apkirpo taip baisiai... nors mano siuveja lankos ten ir jai labai gerai... taip ir suprask doh.gif
Atsakyti