Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

ne visda galim ir pastebėt slinkimą, nes atauginėja tuo pat metu kai slenka, t.y. pakeičia plaukučiai vieni kitus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2006 12 21, 00:50)
Kada jūsų mažiams pradėjo slinkti plaukučiai? Ar jie visiškai nupliko? Labai gaila man tų plaukučių jie tokie juodi ir gražūs, bet pradėjo krist.
Pastebėjau jau nuo gimimo tokių pūkelių ir ant viso kūno, kada jie dingsta?  g.gif  g.gif  g.gif


mano suneliui pukeliai nuo galvytes pradejo slinkt kakur nuo menesio, bet tuo paciu ir nauji pradejo augti, nuo kunelio nelabai slenka, tik nuo ausyciu tokie "elfu smaigaliukai" tongue.gif dingo
Atsakyti
Man tai atrodo, kad nei vienai dukrai tie plaukeliai neslinko. abi gim4 su juodais plaukučiais, jie vėliau nušviesėjo, tai tikriausiai čia tie juodi pirmi nuslinko g.gif Pirmos dukrytės tai rasdavau plaukučių ant pagalvėlės, o antrosio tikrai nepastebėjau
Atsakyti
O kodel plaukuciai slenka? Ar kartais ne nuo rachito?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 25, 17:27)
O kodel plaukuciai slenka? Ar kartais ne nuo rachito?

Na ne,pirmi plaukučiai visada nuslenka.Čia kaip sako dar netikri plaukučiai,o pūkelis.
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2007 07 25, 16:30)
Na ne,pirmi plaukučiai visada nuslenka.Čia kaip sako dar netikri plaukučiai,o pūkelis.


Na nezinau, mum tie pukeliai neslenka. Tik pamazu auga tokie tamsesni ir storesni, o jokio slinkimo nepastebejau blush2.gif
Atsakyti
O as savo mazylei nukirpau plaukus,nes tikiu,kad grazesni,tvirtesni ataugs ax.gif
Atsakyti
Netikiu as jokiais prietarais, bet savo maziukui jau teko pakirpti kirpciukus, nes labai i akytes lindo plaukuciai, gime su ilgais plaukais ir jie visai neislinko.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 03 15, 01:23)
na as tai turiu tokios patirties... mes itin daug diskutavome siuo klausimu, bet as buvau nusprendusi, jog savo mergytes nekirpsiu, nes gime juodais graziais ir gana ilgais plaukuciais. nes yra prietaru, jog nukirpus plaukai atauga veslus ir zavus, taciau juk tai tik prietarai, nes plauku stuktura lemia ne tai, ar tu juos nukirpsi, ar ne, bet genetika. taciau, kai buvau isvykusi keliom dienom susitvarkyti mokslu, musu mazyle priziurejo mano vyras su mano mama. tai grizusi radau vaika nukirpta... tie du gudruciai eme ir nuzarino... ir net pirmosios paluku sruogeles nepaliko... bash.gifverysad.gif

Agnyte, tu labai teisingai mastai - nuo plauku kirpimo, tiksliau tokio zarinimo, tai tikrai plauku veslumas nepriklauso schmoll.gif Plauku uzauga tik tiek, kiek yra plauku kapseliu, t.y. viska lemia, ka vaikiukas ar vaikiuke atsinesa genetiskai. O tai, kad reikia pirmuosius plaukucius zarint, tai yra bobuciu ismyslas drinks_cheers.gif
As nei vienam vaikui nezarinau plauku, tiesa, berniukui pakirpdavau jau gana anksti, nes gime su labai dideliais plaukais, tai kad kas nors jo uz mergaite nepalaikytu, truputeli pakirpdavau galiukus topsecret.gif O dabar bernui tooookie stori ir veslus plaukai, kad doh.gif O mergaitei sakiau nekirpsiu - ji gi mergaite wub.gif O tie jos plaukuciai jau beveik visi patys pasikeite, kurie buvo ka tik gimus ir tikiuosi, kad irgi ne ka plonesni bus uz broliuko...

QUOTE(Agnyte... @ 2007 03 16, 03:16)
aha, eme ir nukirpo...  blink.gif  su mano nuomone-zinojo, kad as nenoriu kirpti... o jie vat pasitare nutare, kad taip jai geriau-pirmuju slenkanciu plauku neprisivalgys...  blink.gif  unsure.gif

blink.gif blink.gif blink.gif As tai velniu duociau vyrui, kuris be mano zinios ka susitares su savo mama taip darytu doh.gif
Atsakyti
As savo dukrytei tiktai nekirpsiu plaukuciu tol, kol jie nemaisys jai, nematau del bobuciu pasaku apie veslesnius plaukus karpyti plaukuciu schmoll.gif
Mums 1,2 m. ir musu plaukuciai nebuvo nuslinke, o yra labai grazuciai ir garbiniuoti thumbup.gif taigi zaisti netrukdo tongue.gif Tik nuo gimimo spalva plaukuciu pasviesejo gerokai ir is brunetes vito blondine tongue.gif
Atsakyti
Savo pirmagimi nuskutome plikai,kai jam sukako vieneri.Pasak bobuciu,plaukai bus tankesni.Mitas!Savo antrajam tikrai to nedarysiu.Kolkas jo plaukuciai grazus,siek tiek garbiniuoti.O skutimas plikai plauku tikrai nesutvirtina. schmoll.gif
Atsakyti
Išslinko ir mums nuo viršugalvio, tai dabar tokie gražūs užaugo šviesūs, o gale liko nuo gimimo juodi taqi sesuo margute vadina, o vyras panke, nes tie nauji ant viršugalvio stati stovi lotuliukas.gif
Atsakyti