Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

Sūnaus plaukučiai buvo kaip pūkelis - plonučiai ir švelnūs. Iki dviejų metų nevedžiau į kirpyklą - prikirpdavau namie. Vaiksčiojo kaip mergytė su tokiom plonom švelniom besisukančiom sruogelėm biggrin.gif . Kai pradėjo eiti į darželį, tėtis ėmėsi plaukų priežiūros pats. Visada kai ataugdavo nukirpdavo plikai. Tėtis taip kerpasi tai ir dėl sūnaus nesukdavo galvos. Abu po mašinėle ir tvarka. Dabar sūnaus plaukai stori ir tankūs. Nors ir garbanojimasis ir šviesumas išliko biggrin.gif
Dabar sūnus užprotestavo ir plikai nebesikerpa. Tai neįmanoma sutvarkyti - ševeliūra kaip ežio spygliai ir kai raitosi, tai žiūri kiekvienas kur nori laugh.gif
Dukros plaukučiai dabar irgi plonyčiai ir švelnučiai. Kai buvo truputį virš dviejų metukų kartą ją nuskutome plikai, bet ji visiems skundėsi,kad tėtis garbanas nukirpo. Tai daugiau nebandom. Lai bus kaip yra. O po to vieno karto geresni nepasidarė - liko tokie pat plonyčiai ir švelnūs.
Atsakyti
Gal ir buvo panaši tema, bet aš neradau blush2.gif
Pasidalinkit patirtim, pačios eksperimentuojat su mažųjų "ševeliūrom", ar paliekat tai profesionalams?
Mums neužilgo 11 mėn, o jau plaukuosena tau "nei du, nei dešimt" blush2.gif Būtų mergytė, tai kasas pintume ir džiaugtumės, o dabar - pastoviai susišiaušęs kaip žąsiukas, o kai kepurę nuimu, tai išvis plaukai piestu stovi.
Neščiau kirpyklon, bet neaišku kaip vyrutis ten sureguos, kirpčiau pati, bet ar neliks tada mano vaikas pusiau skustas, pusiau luptas...Net nežinau kas daryt, gal mašinėle bandyt blush2.gif - bet ar neišgasdinsiu vaiko mirtinai ax.gif
Papasakokit kaip jūs elgiatės.. wub.gif
Atsakyti
manau, jei pati nieko neismanai, tai geriau eik i kirpykla.
as tai bandysiu pati,nors dar ner ka kirpti smile.gif nes ir vyra apkerpu, tai gal pavyks.
Atsakyti
Tai kad mano vyriukui ant galvos šedevrų nepavyktų išgaut tongue.gif Ant viršugalvio plaukų nedaug, bet jau kasos... blush2.gif
Atsakyti
O aš surizikavau ir pati nukirpau. doh.gif Maniškis buvo 5 mėn. pankas - iš šonų turmpi plaukeliai, o viršugalvis su skiautere. Neapsikenčiau. Jergau koks "šedevras" gavosi... ax.gif Antrą kart to pati nedaryčiau. Tavo mažius jau paaugęs, tvirtai sėdi, gal pabandyk į vaikų kirpyklėlę? Tada ir man papasakotum, kaip sekėsi. 4u.gif
Atsakyti
O mes pirmą kartą į kirpyklą nuėjom 1,5 metų. Ir ką, pabliovėm cry.gif ir gryžom namo, vakare mamytė su žirklėm ir mašinėle nukirpo neprasčiau už kirpėją tongue.gif
O kirpyklij pradėjo kirptis tik nuo 2,5. Gali pabandyt nuvest, bet kiek aš žinau, net pačios kirpėjos nelabai nori tokių mažiukų kirpti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena2 @ 2005 01 31, 14:52)
O aš surizikavau ir pati nukirpau.  doh.gif  Maniškis buvo 5 mėn. pankas - iš šonų turmpi plaukeliai, o viršugalvis su skiautere. Neapsikenčiau. Jergau koks "šedevras" gavosi...  ax.gif  Antrą kart to pati nedaryčiau. Tavo mažius jau paaugęs, tvirtai sėdi, gal pabandyk į vaikų kirpyklėlę? Tada ir man papasakotum, kaip sekėsi.  4u.gif


O kas čia per vaikų kirpyklėlė? Gal kokia speciali kur tik vaikus kerpa? cool.gif
Atsakyti
Pirmąkart savo ilgakasę panelę apkirpau kokio pusmečio. Kirpau, nes gimė ilgais plaukais, kurie nenuslinko. Pasidarė nepatogu - pati peša, pati rėkia, susegti negaliu, nes segtukus velka iš plaukų ir į burną. Taigi nukirpau. Paskui kokių pusantrų vedžiau į tikrą kirpyklą. Pirmąkart susižavėjimo nerodė, bet kirpykloje buvo daug įvairių buteliukų, flakonėlių, bigudukų, kurie sugebėjo atitraukti mergučės dėmesį nuo blizgančių žirklių.
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2005 01 31, 17:05)
O kas čia per vaikų kirpyklėlė? Gal kokia speciali kur tik vaikus kerpa? cool.gif


Na, Kaune ne karta teko pravažiuoti pro "vaikų kirpyklą". Čia važiuojant nuo muzikinio teatro libnk Mindaugo prospekto, kairėje pusėje. Kiek matyt pro langus, ten žaislai, paveikslėliai... Gal ir nieko sprendimas? Būčiau surizikavusi ten vesti, tik kad maniškis dar nesėdi net dorai... Teks palaukti smile.gif
Atsakyti
pati esu kirpeja, ir eso kirpus tokius lialius 4u.gif mamyte pasodinam i kede, lialiu ant keliu ir thumbup.gif
Atsakyti
ash pati pakirpdavau. aplygindavau galus ir priekyje kirpchius, kad i akis nelystu. darbelis budavo visai dienai, nes vyrutis nesiduodavo. tai po kuokshteli su zhirklem - visai neblogai gaudavosi. o i kirpykla pirma karta nuvedzhiau 2 metu.
Atsakyti
Mes kirpom patys thumbup.gif Vaikas verkė, nes nesuprato, kas vyksta, o mes verkėm iš juoko pamatę rezultatą thumbup.gif
Atsakyti