Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

na ne visiem leliukam vienodai plaukiukai dygsta,lb nepergyvenkit console.gif

mano maziuko plaukuciu spalvyte sektiek pasikeite.. kai gime buvo juodi,o db pasviesejo.... nail.gif
Atsakyti
Mano angeliuko plauku spalva buvo juoda, o dabar i ruduma saules sviesoje atrodo lyg ryzokas verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif labai pergyvenu cray.gif
Atsakyti
Mano maziukui per menesi irgi gerokai pasviesejo..
Kai gime buvo beveik juodi plaukai, idomu iki kiek svieses.. g.gif
pataps blondinu smile.gif
Atsakyti
Mūsų mergytė gimė juodais garbanotais plaukučiais, o dabar tamsi blondinė ir ne garbanota blink.gif
Atsakyti
Mano visi vaikinai gime juodais ,kaip angliukai plaukais. biggrin.gif Paskui pradejo svieseti.Pasidare ryzi. doh.gif Paskui buvo blondinai.O dabar paliko yprasta lietuviska pilka plauku spalva. biggrin.gif
Atsakyti
Gimė su tamsiais plaukučiais, du kartus nuslinko, ataugo šviesūs lietuvaitės plaukučiai, bet dabar ir vėl slenka verysad.gif Kokie ataugs nė neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
Sakyciau, kad dabar lyg tamsesni darosi (nuo 4 men) smile.gif
Atsakyti
mano mazius gime tamsiai gelsvais plaukais. dabar jie prasviesejo ir tapo aukso spalvos. mes su vyru abu sviesus (aukso spalvos plaukai)
Atsakyti
Musu mažylis gime tamsiai rudais plaukuciais,o dabar jau auga kiti daug sviesesni (mums 4 men.) Antroji dukra gime juodais plaukuciais ,po to tapo visiskai blondine .Dabar jei 10 m. , tai rudeja ir labai storeja plaukai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano pupai 2 men. ir virsugalviukas pasidenge pleiskanytemis, gal kas gali patarti koki aliejuka naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austukė @ 2010 04 01, 09:32)
Sveikutes, mano pupai 2 men. ir virsugalviukas pasidenge pleiskanytemis, gal kas gali patarti koki aliejuka naudoti smile.gif


Mes naudojom tą patį aliejuką kaip ir kūnui - Weleda medektų aliejukas. Ištepdavom prieš maudant, o po maudymo vis po truputėlį iššukuodavom. Dabar pleiskanėlių kaip nebūta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stauskute @ 2010 04 01, 10:03)
Mes naudojom tą patį aliejuką kaip ir kūnui - Weleda medektų aliejukas. Ištepdavom prieš maudant, o po maudymo vis po truputėlį iššukuodavom. Dabar pleiskanėlių kaip nebūta. mirksiukas.gif

O kur pirkot, nes paklausinejau vaistinese, tai neturi aliejuko o tik krema.
Atsakyti