Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukai, plaukučiai....
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
patri
Mamytes,pasidalinkite savo patirtimi su manimi...mazyle gime gana plaukuota...dabar apie septinta menesi,jai iskrito visi seni plaukuciai...is pradziu buvo tamsi ,dabar sviesi...bet plaukuciai tarsi pukeliai...kaip manot,ar padetu plaukams sustipreti,jei nukirpciau plikai?ar tai neturi jokios itakos? g.gif g.gif
Derra
Man tai atrodo, kad tai tik prasimanymas, kad plaukai po nukirpimo atauga stipresni. Galbut tik lygiau auga. Niekada nekirpau savo sunaus, kai buvo mazas, bet plaukai oho kokie uzaugo smile.gif
neraj
man atrodo, kad ir nebutina juos kirpti, nebent jei labai maiso unsure.gif
aktore
QUOTE (zvaigzdute @ 2004 04 07, 10:52)
Man tai atrodo, kad tai tik prasimanymas, kad plaukai po nukirpimo atauga stipresni. Galbut tik lygiau auga. Niekada nekirpau savo sunaus, kai buvo mazas, bet plaukai oho kokie uzaugo smile.gif

tai tikrai tik prasimanymas,manau neverta kirpti vien del to,kad ataugs storesni ir stipresni plaukuciai
patri
Na o kada pas vaikucius,kurie nera labai plaukuoti,pradeda augti plaukuciai? g.gif
Naglica
Pas maniski storesni plaukai eme augti, kai jam buvo metai kazkur... nekreipk demesio i tuos visus prietarus. Maniskis irgi iki 7 menesio buvo nuplikes, bet paskui kai pradejo augti plaukai ohmy.gif thumbup.gif
Dangira
As savo merginai irgi noriu pakirpt kirpciukus.Zinoma ji pas mane plaukluotumu nepasizymi tik sruoga viena jau beveik iakytes lenda.Tai kaip manot galima kirpt iki metu?maniskei 8men.
Leida
Saviškį iki metukų jau kokius 6 kartus kirpau, nes labai plaukuotas. Šiaip tai netikiu, kad nukirpus, ataugtų geresni plaukai:jei gamta nedavė, tai niekas nepadės(čia mano nuomonė). Mano mažius visai nenupliko, ir plaukučiai nuo gimimo geri kaip suaugusio. Na nebent jaunas nupliks g.gif laugh.gif (spjaunu 3k.).
Vennera
O apskritai Ar galima kirpti plaukucius? Nes labai noreciau nukirpti plaukucius maziukei, o dar tas nuo rachito pakauselis praplikes.O kaip jus patartumet kirpti?
patri
Reikalas tas,kad maniskes plaukai tarsi pukeliai dabar...gal veliau uzaugs stipresni??? g.gif
kendi
dabar dukrai 3,7 ir dar nei karto nekirpau wink.gif
Leida
QUOTE (Saulutele @ 2004 04 07, 21:56)
O apskritai Ar galima kirpti plaukucius? Nes labai noreciau nukirpti plaukucius maziukei, o dar tas nuo rachito pakauselis praplikes.O kaip jus patartumet kirpti?

Aš nesuprantu, kodėl negalima turėtų būti kirpt plaukučius? Žmonės tiki prietarais, kad iki metų negalima to daryti. Tai jei netiki ir yra noras, tada pirmyn smile.gif .
Aidairi
QUOTE (patri @ 2004 04 07, 10:26)
Mamytes,pasidalinkite savo patirtimi su manimi...mazyle gime gana plaukuota...dabar apie septinta menesi,jai iskrito visi seni plaukuciai...is pradziu buvo tamsi ,dabar sviesi...bet plaukuciai tarsi pukeliai...kaip manot,ar padetu plaukams sustipreti,jei nukirpciau plikai?ar tai neturi jokios itakos? g.gif g.gif

o kam juos stiprinti?nori,kad butu kaip siaudai?man labai grazu kai plaukeliai yra svelnuciai,lengvuciai...kadaise ir as tokius turejau.bet kai 5metu nuzarino,tai ataugo zagarai.iki siol nesusitvarkau su jais.

turiu du berniukus.tai tikrai kasu neauginu.pirmasis gime su ilgokais plaukuciais.ir iki metu tokius ilgus plaukus uzsiaugino.ir dar garbaneles buvo.visi galvodavo,kad tai mergaite. rolleyes.gif vaikas labai kankinosi.ypac vasara,labai prakaituodavo.bet mociutems buvo taip grazu,kad tiesiog maldavo manes,kad nekirpciau.kai suejo 1,5m.susikaupiau ir apkirpau.bet neplikai.tiesiog,berniukiska sukuosena padariau.pagaliau,mano Aidanas tapo berniuku. biggrin.gif bet plaukuciai jau nebebuvo tokie svelnuciai ir grazuciai...ir garbaneliu jau nebera... unsure.gif
na,o antrajam...gal ir kirpciau,bet kad nera ka. biggrin.gif tik nesenai pradejo sukuosena rysketi. biggrin.gif (jam 10men.).

na,o prietarai tegul lieka prietarais.na,nesamone.tai jei vaikui lenda plaukuciai i akis?negi berniukui sagtuka isegsi?jei reikia tai reikia. smile.gif
jaunute
Savu maziuka nuskutau 6 savaiciu thumbup.gif
Aidairi
QUOTE (jaunute @ 2004 04 08, 17:38)
Savu maziuka nuskutau 6 savaiciu thumbup.gif

o kodel? unsure.gif ar reikalas buvo?ar tik siaip? rolleyes.gif
Chicony
As tai nemanau, jog nukirpus atauga stipresni plaukuciai. Beje ir tas prietaras, jog iki metu negalima vaiko kirpti, manes nebaugina. Jeigu tik reikia patrumpinu dukrytes plaukucius, nes ant ausyciu uzaugo ir siaip ant kaktytes uzkrisdavo. O pakirpus ir graziau atrodo. O skusti ar visai nukirpt vaiko nereiketu. Ypac saltesniu metu laiku, juk galvytes oda ir taip plona.
delfinas
Paulius gime gan plaukuotas - juodi plaukuciai buvo. Paskui slinko slinko ir beveik visai isslinko - kuri laika buvo kaip Sinead O'Connor biggrin.gif. Pradejo vel ataugineti plaukuciai jau gerokai virs metuku. Dabar blondinukas, bet manau, kad patamses vel. Dabar tokios svelnios garbaneles. Mociute siule - gal pakerpam, ant ausyciu gula, bet as nekirpsiu, ilgai laukiau tu garbaneliu (kaip ir pirmu dantuku) wub.gif. O dabar kai pagalvoju tai tie beplaukiukai su bedantem sypsenytem labai fainai atrodo, juk labai trumpa laika tokie tebuna. Zinau vaikuciu, kuriem plaukiukai pradejo augti apie 2 metukus ar net veliau, bet tai nieko nekeicia ir neitakoja.
dzeka
As saviski jau kokius 4 kartus kirpau, bet ne tam, kad plaukai stipresni butu, o todel, kad man taip grazu, o ir galvyte priziureti lengviau biggrin.gif
Dilma
QUOTE (patri @ 2004 04 07, 10:26)

Kirpimas tikrai nesąlygoja storesnių plaukų ataugimo - plaukų storis, spalva, vešlumas ir t.t. paveldima genetiškai, ir nebūtinai iš tėvų - gali būti senelių, ar net prosenelių... Jei giminėj visi buvo plonaplaukiai, tai skusk tą vaiką kiek tik nori, neturės jis vešlios ševeliūros.

Ir kas čia per išmislas - nekirpti vaikui iki metų plaukų? O jei lenda į akis - laukti kol pradės žvairuoti? Ar berniukui įrišti gumutę? biggrin.gif
haski
Savo sunu apkirpom kai jam buvo 8 men. Siaip kai nukirptum plikai plaukai turetu ataugti storesni, bet jei plaukai linke buti ploni tai tai nepades. Bent jau pas mus plaukai ataugo grubesni, dingo tas kudikiskas plauku svelnumas.
Astai1
MANO MERGYTE GIMĖ SU JUODAIS PLAUKAIS ,JŲ DAUG IR POILGIAI TOKIE.DABAR MUMS JAU 5 SAVAITĖS,BET SLENKANČIŲ PLAUKELIŲ DAR NEPASTEBIU,O IR AUGA GAN GRAŽIAI TIE MŪSŲ PLAUKELIAI.PRIMINKIT MAN KADA ,NA KOKĮ MĖNESĮ PLAUKAI PRADEDA SLINKTI.NES PIRMO VAIKO NEPAMENU ,LYG APIE 7 MĖNESĮ BUVO VISAI PLIKAS. VILIUOSI GAL MANO MERGAITĖS TOKIE IR LIKS JUODI ,DAUG IR GRAŽŪS IR NENUSLINKS.GAL KURIOS NORS VAIKUI NEBUVO NUSLINKĘ PLAUKAI?PASIPASAKOKIT:))
Dilma
Mano abiem vaikam plaukai pasikeitė palaipsniui, ir kažkaip maniškiai niekada nebuvo nuplikę - iššviesėjo abu, ir truputį "paskystėjo" plaukai. Bet visada buvo su plaukais.
Tiesa, mažoji dar maža, ir visko dar gali pasitaikyti, bet matau, kad ir jos plaukiukai jau pasikeitė...
ragnez
na, ash kirpejo klausiau, ir jis man atsake, kad nuo skutimo plikai plaukai nepagereja. taip kad tuo tikslu plikai vaika kirpt nera prasmes. o jeigu kokia sruoga i akis lenda, ar berniukui nuo garbanu vasara karshta - kodel gi neapkirpus, kad vaikui patogiau butu thumbup.gif

kasu prasme mergaitems, manau lengviau - isegei seguti, ar surishai gumute ir viskas chiki... berniuko taip nepapuoshi biggrin.gif
Kiparise
Na ne karta girdejau sakant, kad, jei kerpi plaukus, tai jie veliau atauga storesni ir tankesni. g.gif Nezinau-mano dukra jau gime plaukuota. Visi sake, kad jie nuslinks, bet nieko panasaus nenutiko. Ir daug kas sako, kad tureciau dukrai juos nukirpt, kad veliau jie butu dar geresni, o man kazkaip gaila. blink.gif Jau pripratau juos risti ir segtti. g.gif
Kiparise
QUOTE (ragnez @ 2004 04 30, 11:32)
kasu prasme mergaitems, manau lengviau - isegei seguti, ar surishai gumute ir viskas chiki... berniuko taip nepapuoshi biggrin.gif

Pritariu-jei butu berniukas, turbut buciau nors kirpciukus pakirpusi. smile.gif
Jomke
QUOTE (ragnez @ 2004 04 30, 10:32)
na, ash kirpejo klausiau, ir jis man atsake, kad nuo skutimo plikai plaukai nepagereja. taip kad tuo tikslu plikai vaika kirpt nera prasmes. o jeigu kokia sruoga i akis lenda, ar berniukui nuo garbanu vasara karshta - kodel gi neapkirpus, kad vaikui patogiau butu thumbup.gif

As taipat teiravausi pas kirpeja,tai ji sake kad iki metu vaikiuku kirpti nereikia. wink.gif
ragnez
QUOTE (Jomke @ 2004 06 03, 10:59)
As taipat teiravausi pas kirpeja,tai ji sake kad iki metu vaikiuku kirpti nereikia. wink.gif

na nereikia - salyginis dalykas. mano vyresnelis gime plaukuotas ir metu jau buvo tokias kasas uzsiaugines, kad nekirpti negalejau - i akis lindo. tai tiek ir pakirpdavau plaukiuchius, kad vaikui netrukdytu.
o mazhuliui tik dabar pradeda matytis, kad ne visai basa galva thumbup.gif jam shiuo metu 10.5 men, jei ka biggrin.gif
auriux
O man taip gaila kirpti savo mažiui plaukučius 2.gif .Bet nors ir labai gražu, bet reikia, atšilo orai mažiukui karšta.Sakoma, kad nukirptus pirmuosius plaukučius reikia pakasti po ąžuolu, kad vaikelis stiprus augtų tongue.gif
Noa
Maniskiui jau metai, bet as labai nenoriu kirpt... Nors tevas gasdinasi. Bliaunu baisiu balsu, kad neleisiu! Man grazu, jis toks pukuotas smile.gif

O del karscio - tai net nepagalvojau. Baaaisiai cia... smile.gif O kaip tada man paciai nekarsta? blink.gif Gyvenime nera galvai karsta buve biggrin.gif
Fasolka
Ir man taip gaila mano mazuli kirpti, nors plaukuciai jau gan ilgoki, ir kasrtoka jam vasara su tom garbanelem. Ir vyras sako kirp kirp, jis pas mus kaip mergyte, o mna ... taip gaila.... Atrodo nukirpsiu ji, ir jau nebeleliukas bus. dabar grivkute jam kartas nuo karto pakirpu. ir zinau kad reikia kirpti, bet vis tempiu... nekirpsiu dar
Noa
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 03, 21:42)
Ir vyras sako kirp kirp, jis pas mus kaip mergyte, o man ... taip gaila.... Atrodo nukirpsiu ji, ir jau nebeleliukas bus.

Butent sad.gif
Vandenė
Tom pasakom,kad nuskutus plikai metu vaikui plaukucius jie atauga stipresni ir storesni,netikiu,nes as buvau plikai nuskusta ir vistiek turiu tik kelis plaukus ant pakausio laugh.gif laugh.gif laugh.gif juk nukirpes plikai,nepalieti plauko saknies,kad juos pakeistum.

taip pat netikiu ir prietaru,kad iki metu is vis negalima kirpti plauku. wink.gif
Strazdute
O mes metukų sulaukusiam sūnui nužarinom plaukučius ir jie ataugo stirpesni, o ne pūkelis unsure.gif Sutapimas? g.gif
O draugė pasakojo, kad 2 metų dukrelei nukirpo plaukus plikai (dar tarybiniais laikais buvo parsinešusi iš darželio utelių ph34r.gif), ji iki to buvo garbanota, ataugę plaukai jau nebesigarbanavo sad.gif Visgi kirpimas plauko struktūrą keičia, tik gal ne kiekvienam huh.gif Ai, nežinau tongue.gif biggrin.gif Dabar svarstau ar dukrelei pakirpti g.gif
ore|gano
smile.gif na, kadangi pas mano bambiza ir taip gal kokie 34 plaukai ant galvos maskatuoja, tai kirpti tikrai dar neskubam laugh.gif Plaukiukai po truputi gauseja, bet jie minkstuciai ir plonuciai, ner ten ka kirpt.. rolleyes.gif Laukiam gauruotesniu laiku tongue.gif
Rasma
Aš savaitę po pirmojo gimtadienio, nuvedžiau į kirpyklą ir apkirpau tuos silpnučius ir gležnus plaukučius..ne plikai, tiesiog apkirpau kaip pridera, "ale šukuosena"..Jau dabar esam buvę kokius 6 kartus ir plaukai labai pagerėjo..Storesni, slidūs, blizga thumbup.gif
kendi
MANO DUKRAI GREIT KETURI, O PLAUKAI ZIRKLIU NEMATE g.gif
http://www.supermama.com/InvisionBoard/upl...-1087239268.jpg

GAL TODEL IR SILPNI, BET JEI PASKUI NESIGARBANOS g.gif
aifa
Sūnaus plaukučiai buvo kaip pūkelis - plonučiai ir švelnūs. Iki dviejų metų nevedžiau į kirpyklą - prikirpdavau namie. Vaiksčiojo kaip mergytė su tokiom plonom švelniom besisukančiom sruogelėm biggrin.gif . Kai pradėjo eiti į darželį, tėtis ėmėsi plaukų priežiūros pats. Visada kai ataugdavo nukirpdavo plikai. Tėtis taip kerpasi tai ir dėl sūnaus nesukdavo galvos. Abu po mašinėle ir tvarka. Dabar sūnaus plaukai stori ir tankūs. Nors ir garbanojimasis ir šviesumas išliko biggrin.gif
Dabar sūnus užprotestavo ir plikai nebesikerpa. Tai neįmanoma sutvarkyti - ševeliūra kaip ežio spygliai ir kai raitosi, tai žiūri kiekvienas kur nori laugh.gif
Dukros plaukučiai dabar irgi plonyčiai ir švelnučiai. Kai buvo truputį virš dviejų metukų kartą ją nuskutome plikai, bet ji visiems skundėsi,kad tėtis garbanas nukirpo. Tai daugiau nebandom. Lai bus kaip yra. O po to vieno karto geresni nepasidarė - liko tokie pat plonyčiai ir švelnūs.
a79
Gal ir buvo panaši tema, bet aš neradau blush2.gif
Pasidalinkit patirtim, pačios eksperimentuojat su mažųjų "ševeliūrom", ar paliekat tai profesionalams?
Mums neužilgo 11 mėn, o jau plaukuosena tau "nei du, nei dešimt" blush2.gif Būtų mergytė, tai kasas pintume ir džiaugtumės, o dabar - pastoviai susišiaušęs kaip žąsiukas, o kai kepurę nuimu, tai išvis plaukai piestu stovi.
Neščiau kirpyklon, bet neaišku kaip vyrutis ten sureguos, kirpčiau pati, bet ar neliks tada mano vaikas pusiau skustas, pusiau luptas...Net nežinau kas daryt, gal mašinėle bandyt blush2.gif - bet ar neišgasdinsiu vaiko mirtinai ax.gif
Papasakokit kaip jūs elgiatės.. wub.gif
Medona
manau, jei pati nieko neismanai, tai geriau eik i kirpykla.
as tai bandysiu pati,nors dar ner ka kirpti smile.gif nes ir vyra apkerpu, tai gal pavyks.
a79
Tai kad mano vyriukui ant galvos šedevrų nepavyktų išgaut tongue.gif Ant viršugalvio plaukų nedaug, bet jau kasos... blush2.gif
Sniegena
O aš surizikavau ir pati nukirpau. doh.gif Maniškis buvo 5 mėn. pankas - iš šonų turmpi plaukeliai, o viršugalvis su skiautere. Neapsikenčiau. Jergau koks "šedevras" gavosi... ax.gif Antrą kart to pati nedaryčiau. Tavo mažius jau paaugęs, tvirtai sėdi, gal pabandyk į vaikų kirpyklėlę? Tada ir man papasakotum, kaip sekėsi. 4u.gif
taja:)
O mes pirmą kartą į kirpyklą nuėjom 1,5 metų. Ir ką, pabliovėm cry.gif ir gryžom namo, vakare mamytė su žirklėm ir mašinėle nukirpo neprasčiau už kirpėją tongue.gif
O kirpyklij pradėjo kirptis tik nuo 2,5. Gali pabandyt nuvest, bet kiek aš žinau, net pačios kirpėjos nelabai nori tokių mažiukų kirpti. 4u.gif
taja:)
QUOTE(sniegena2 @ 2005 01 31, 14:52)
O aš surizikavau ir pati nukirpau.  doh.gif  Maniškis buvo 5 mėn. pankas - iš šonų turmpi plaukeliai, o viršugalvis su skiautere. Neapsikenčiau. Jergau koks "šedevras" gavosi...  ax.gif  Antrą kart to pati nedaryčiau. Tavo mažius jau paaugęs, tvirtai sėdi, gal pabandyk į vaikų kirpyklėlę? Tada ir man papasakotum, kaip sekėsi.  4u.gif
*

O kas čia per vaikų kirpyklėlė? Gal kokia speciali kur tik vaikus kerpa? cool.gif
Laisvė
Pirmąkart savo ilgakasę panelę apkirpau kokio pusmečio. Kirpau, nes gimė ilgais plaukais, kurie nenuslinko. Pasidarė nepatogu - pati peša, pati rėkia, susegti negaliu, nes segtukus velka iš plaukų ir į burną. Taigi nukirpau. Paskui kokių pusantrų vedžiau į tikrą kirpyklą. Pirmąkart susižavėjimo nerodė, bet kirpykloje buvo daug įvairių buteliukų, flakonėlių, bigudukų, kurie sugebėjo atitraukti mergučės dėmesį nuo blizgančių žirklių.
Sniegena
QUOTE(alina @ 2005 01 31, 17:05)
O kas čia per vaikų kirpyklėlė? Gal kokia speciali kur tik vaikus kerpa? cool.gif
*

Na, Kaune ne karta teko pravažiuoti pro "vaikų kirpyklą". Čia važiuojant nuo muzikinio teatro libnk Mindaugo prospekto, kairėje pusėje. Kiek matyt pro langus, ten žaislai, paveikslėliai... Gal ir nieko sprendimas? Būčiau surizikavusi ten vesti, tik kad maniškis dar nesėdi net dorai... Teks palaukti smile.gif
*Bambolina*
pati esu kirpeja, ir eso kirpus tokius lialius 4u.gif mamyte pasodinam i kede, lialiu ant keliu ir thumbup.gif
ragnez
ash pati pakirpdavau. aplygindavau galus ir priekyje kirpchius, kad i akis nelystu. darbelis budavo visai dienai, nes vyrutis nesiduodavo. tai po kuokshteli su zhirklem - visai neblogai gaudavosi. o i kirpykla pirma karta nuvedzhiau 2 metu.
Audinė
Mes kirpom patys thumbup.gif Vaikas verkė, nes nesuprato, kas vyksta, o mes verkėm iš juoko pamatę rezultatą thumbup.gif
Alačka
QUOTE(a79 @ 2005 01 31, 12:51)
Gal ir buvo panaši tema, bet aš neradau blush2.gif
Pasidalinkit patirtim, pačios eksperimentuojat su mažųjų "ševeliūrom", ar paliekat tai profesionalams?
Mums neužilgo 11 mėn, o jau plaukuosena tau "nei du, nei dešimt" blush2.gif Būtų mergytė, tai kasas pintume ir džiaugtumės, o dabar - pastoviai susišiaušęs kaip žąsiukas, o kai kepurę nuimu, tai išvis plaukai piestu stovi.
Neščiau kirpyklon, bet neaišku kaip vyrutis ten sureguos, kirpčiau pati, bet ar neliks tada mano vaikas pusiau skustas, pusiau luptas...Net nežinau kas daryt, gal mašinėle bandyt  blush2.gif  - bet ar neišgasdinsiu vaiko mirtinai  ax.gif
Papasakokit kaip jūs elgiatės.. wub.gif
*

Sveiki...aš tuo irgi domėjausi kirpykloje,tai sakė,kad geriausiai pirmą kartą vaiką kirpti per pilnatį ir kai obelys žydi..va tada sakė augs kaip ant mielių plaukučiai.... thumbup.gif .....tik jeigu jau jūsų kasos per ilgos,kažin ar sulauksite tų obelų žydėjimo... g.gif
Mamūškė
As visada kirpsiu pati wink.gif nes vyra kerpu as ir gaunasi thumbup.gif o mergickai, tai isvis lengva, tik kirpciukai ir galiukai clap_1.gif
nors dabar labai jai nepatinka sukuotis doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.