Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Mey @ 2007 08 16, 11:06)



o kur pirkai, jei ne paslaptis, ir kiek kainavo?... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2007 08 16, 14:08)
o kur pirkai, jei ne paslaptis, ir kiek kainavo?... 4u.gif


Atsiveziau is Paryziaus smile.gif Cia Sergio Rossi bateliai, nezinau, gal ir Lietuvoj kur nors yra g.gif

O kainavo nemazai - gal 300 ar 350 eurų - tiksliai nebepamenu. Bet norejau tokiu kad ne tik grazus butu, bet tiktu ne tik prie vestuvines sukneles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mey: 16 rugpjūčio 2007 - 13:16
QUOTE(Mey @ 2007 08 16, 14:12)
Atsiveziau is Paryziaus smile.gif Cia Sergio Rossi bateliai, nezinau, gal ir Lietuvoj kur nors yra  g.gif

O kainavo nemazai - gal 300 ar 350 eurų - tiksliai nebepamenu. Bet norejau tokiu kad ne tik grazus butu, bet tiktu ne tik prie vestuvines sukneles smile.gif

labai graziai atrodei 4u.gif vskas super...stilinga, grazu,miela ir suderinta..Beje kur gavai suknte, ir kas tave daze Bomond?
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 08 16, 20:44)
labai graziai atrodei 4u.gif  vskas super...stilinga, grazu,miela ir suderinta..Beje kur gavai suknte, ir kas tave daze Bomond?

Aciu ax.gif blush2.gif 4u.gif

Suknute siuta pas siuveja specialiai man (esu reikli ne tik modeliui, bet ypac medziagoms, todel dauguma saloniniu sukneliu, nors modeliai buvo grazus, man nepatiko, nes per siurkscios medziagos sad.gif. Norejosi silko prie kuno, ir kokybisko nesiurkstaus gipiuro, kad jaunikis ranku nesusibraizytu biggrin.gif)

Beje, norincioms suknute perleidziu - ji man jau pasitarnavo smile.gif

O visazistes vardo, deja nepamenu sad.gif Tas jaudulys.....Zinau tik, kad vardas rusiskas. Tiesa, jos veidas liko uzfiksuotas nuotraukoje, stai ji thumbup.gif


http://picasaweb.goo...094002966545970



Atsakyti
Mergaitės, man mama prieš tris metukus iš Švedijos parvežė vestuvių batukus, bet man netiko dydis, mano 41, cia 41, bet realiai 42, labai patogus, gal kuri is turinciu didesne kojyte norit? Na, kad ir uz simboline kaina, jie nauji, nenesioti... 4u.gif Jei norit, parasykit i asmenini;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbulytis: 17 rugpjūčio 2007 - 07:42
Sakau, jei tik atsiras tokia didesne kojyte cia, tai galit kreiptis, galiu ir padovaoti, man negaila, kad tik tiktu...
Atsakyti
Labas Merginos,

gal mano komentaras pasirodys ne i tema ir net uzpyksit kai kurios bet turiu pasisakyt. jei jusu suknyte bus ilga tradicine vestuvine, tai is bateliu reikalaukit tik vieno- kad nebutu ryskiai salotiniai ar raudoni- t.y.kad nesiskirtu radikaliai nuo sukneles spalvos. VIsa kita ju isvaizdoje- ABSOLIUCIAI NESVARBU. Rinkites pagal patoguma ir tik pagal tai! Mano bateliai buvo visai paprastuciai bet nerealiai patogus, visa diena atvaiksciojau ( o dar ir puse antros dienos), galiu garantuot, kad niekas nepasakys kaip jie atrode. Svarbu, kad per vestuves galetumet pamirst, kad is viso esat su batais- reiskia tikrai patogus, taip, kad del imantriu modeliu tikrai nesukt galvos!
Atsakyti
Sveikos merginos.
Turiu tokia beda. Per vestuves noriu deveti aukstakulnius, bet kai bunu su jais esu uz MB aukstesne. Mes vienodo ugio 4u.gif
Ka tureciau rinktis be kulniuko ar nusispjauti i visus ir devet aukstakulnius?
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 08 17, 13:19)
Sveikos merginos.
Turiu tokia beda. Per vestuves noriu deveti aukstakulnius, bet kai bunu su jais esu uz MB aukstesne. Mes vienodo ugio  4u.gif
Ka tureciau rinktis be kulniuko ar nusispjauti i visus ir devet aukstakulnius?



jeigu tavo MB nedaro is to problemos kad atrodys zemesnis ir tau tas irgi priimtina tai avek aukstakulnius, kitu nuomone cia nesiskaito!!!!
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 08 17, 12:19)
Sveikos merginos.
Turiu tokia beda. Per vestuves noriu deveti aukstakulnius, bet kai bunu su jais esu uz MB aukstesne. Mes vienodo ugio  4u.gif
Ka tureciau rinktis be kulniuko ar nusispjauti i visus ir devet aukstakulnius?



g.gif mes su MB irgi vienodo ūgio, bet dėsiuos mažus kulniukus , žinau, kad jam vienodai jei ir aukštakulnius užsidėčiau, bet tiesiog, kad gražiau atrodytu, nes ir taip atrodau už jį aukštesne vizualiai doh.gif o su kulnais tai išvis jaučiu juokinga būtų rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Pas mus lygiai tokia pati situacija blush2.gif
Todel vis galvoju kaip geriau pasielgti.
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 08 17, 11:32)
Labas Merginos,

gal mano komentaras pasirodys ne i tema ir net uzpyksit kai kurios bet turiu pasisakyt. jei jusu suknyte bus ilga tradicine vestuvine, tai is bateliu reikalaukit tik vieno- kad nebutu ryskiai salotiniai ar raudoni- t.y.kad nesiskirtu radikaliai nuo sukneles spalvos. VIsa kita ju isvaizdoje- ABSOLIUCIAI NESVARBU. Rinkites pagal patoguma ir tik pagal tai! Mano bateliai buvo visai paprastuciai bet nerealiai patogus, visa diena atvaiksciojau ( o dar ir puse antros dienos), galiu garantuot, kad niekas nepasakys kaip jie atrode. Svarbu, kad per vestuves galetumet pamirst, kad is viso esat su batais- reiskia tikrai patogus, taip, kad del imantriu modeliu tikrai nesukt galvos!

Kaip as tau pritariu...As is viso nemoku ant aukstu vaikscioti, mano kulnelis mazas buvo, bet nuspaude, nes buvo nedeveti, grazus nauji, bet ju nesimate is sukneles. Tai as nussipjoviau ir sokau be bateliu doh.gif blush2.gif , ir niekas nemate:) Bet tas laikas kai spaude, tai neabai buvo malonus. Bet jei as buciau norejusi buti dar grazesne ir pasiemus kokius aukstus, tai butu kancia...Gerai, kurios ant kulnu kaip basos jauciasi;)
Papildyta:
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 08 17, 14:48)
Pas mus lygiai tokia pati situacija  blush2.gif
Todel vis galvoju kaip geriau pasielgti.

Rinkites nelabai auksta kulneli, kad atrodytu pakankamai graksciai koja, ir neisiskirtumete ugiu labai nuo vyro;) Nors anokia cia beda.
Atsakyti