Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

user posted image

nuostabus
Atsakyti
QUOTE(kristipol @ 2007 10 11, 16:21)
user posted image

nuostabus



man irgi sitie super, as ieskojau kazko panasaus, bet kadangi mano vestuves spalio gale, galvoju, pasalsiu kojas su tokiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 06, 21:50)
o musu abieju batai buvo va kokie  biggrin.gif idedu dar viena savo bateliu foto atskirai, kad geriau matytusi  smile.gif


O man asmeniškai tokie schmoll.gif
Atsakyti
Parduodu tokio pat modelio JLo batelius tik auksinės spalvos,gal kuri norėtumėt smile.gif

user posted image
Atsakyti
Grazus tie JLo bateliai wub.gif Kokio jie dydzio???
Atsakyti
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 00:17)
Parduodu tokio pat modelio JLo batelius tik auksinės spalvos,gal kuri norėtumėt smile.gif

user posted image

Noriu wub.gif Kokio dydzio ir kokia kainele?
Atsakyti
Dydis,tai 38.5, jie tikrai labai gražūs, bet aš sugebu vaikščiot tik su žema avalyne,tai gaila kad toks grožis stovės spyntoje nenaudojamas doh.gif O norėčiau už juos 120lt, bet galima ir derėtis blush2.gif Jie dėvėti tik vieną dieną,per mano vestuves wub.gif
čia turiu realę jų spalvą smile.gif

Nepykit,bet nemoku sumažinti nuotraukos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobra: 12 spalio 2007 - 18:45
mano bateliai.. paprasti blush2.gif bet patogūs labai.. ir kulniukas neaukštas - pats tas 180 ūgiui ax.gif blush2.gif
siuvausi..
Atsakyti
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 17:43)
Dydis,tai 38.5, jie tikrai labai gražūs, bet aš sugebu vaikščiot tik su žema avalyne,tai gaila kad toks grožis stovės spyntoje nenaudojamas doh.gif  O norėčiau už juos 120lt, bet galima ir derėtis blush2.gif Jie dėvėti tik vieną dieną,per mano vestuves wub.gif
čia turiu realę jų spalvą smile.gif

Nepykit,bet nemoku sumažinti nuotraukos cool.gif

Kaip gaila doh.gif doh.gif Jau isisvajojus buvau...bet man jie perdideli mano koja 35,5 - 36 dydzio blush2.gif Tikrai fainuciai bateliai ir nebrangus drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 12, 21:04)
Kaip gaila  doh.gif  doh.gif  Jau isisvajojus buvau...bet man jie perdideli mano koja 35,5 - 36 dydzio blush2.gif Tikrai fainuciai bateliai ir nebrangus  drinks_cheers.gif  wub.gif


Tikrai labai gražūs bateliai,bet aš jų tikrai daugiau nepanaudosiu,nors MB prašė palikt jam kaip tos šventės prisiminimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobra @ 2007 10 12, 21:37)
Tikrai labai gražūs bateliai,bet aš jų tikrai daugiau nepanaudosiu,nors MB prašė palikt jam kaip tos šventės prisiminimą biggrin.gif

O kodel sakai, kad ju nebenesiosi? Juk tokius batukus galima detis einant i koki vakareli, einant i restorana ar dar kur..Juk jie puosnus ir manau progu jiems uzsideti tikrai rastum mirksiukas.gif
Atsakyti
manieji wub.gif labai gerai atbuvau su jais biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti