Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Man dabar iskilo klausimas doh.gif

Kas pirmiau? Bateliai ar suknele? Suknele ar bateliai? Siaubas blink.gif vieno be kito negali pirkt. Turbut pradet nuo brangesnio reikia? Bet su bateliais paskuj beda bus.. doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niina @ 2007 12 10, 22:11)
akytems paganyti  4u.gif



jau pirmi bateliai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
noriu noriu noriu nail.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2007 12 11, 00:38)
Man dabar iskilo klausimas  doh.gif

Kas pirmiau? Bateliai ar suknele? Suknele ar bateliai? Siaubas  blink.gif  vieno be kito negali pirkt. Turbut pradet nuo brangesnio reikia? Bet su bateliais paskuj beda bus..  doh.gif  g.gif



siaip mano mam domejos pirmiau nei as,ir vieno salono darbuotoja sake,kad ateinant matuotis ir rinktis sukneles batelius geraiu jau tureti,nes pagal juos ziuri sukneles ilgi smile.gif siaip logiska smile.gif nes jei viena diena bateliai bus vienokie,suknele tiks,o vestuviu diena bateliai kitokie,taj suknele gali buti per trumpa arba per ilga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2007 12 17, 02:42)
siaip mano mam domejos pirmiau nei as,ir vieno salono darbuotoja sake,kad ateinant matuotis ir rinktis sukneles batelius geraiu jau tureti,nes pagal juos ziuri sukneles ilgi smile.gif  siaip logiska smile.gif  nes jei viena diena bateliai bus vienokie,suknele tiks,o vestuviu diena bateliai kitokie,taj suknele gali buti per trumpa arba per ilga ax.gif


o man atrodo, kad batelius reikia derinti prie suknutes, o ne atvirksciai. I pirmas paieskas as ejau su savo vasarinem basutem, nes kulniuka niesoju visada gan auksta ir per vestuves irgi kazka panasaus deciausi. O paskui jau kai issirinkau suknute, tai ir batelius priderinau. Mano suknele man buvo nauja ir tiko tip top (tuo labiau, kad trumpute buvo), tai problemu su ilgiu nepatyriau, bet logiskai mastant, per pirma primatavima niekas gi nepuola sukneles trumpinti wink.gif o iki kito karto jau ir batukus galima susirast. Tiesa, as savo batelius pirmau is salono, kartu su suknele. net nerinukai atitiko wink.gif!
Atsakyti
QUOTE(Kitten @ 2007 12 17, 11:25)
o man atrodo, kad batelius reikia derinti prie suknutes, o ne atvirksciai. I pirmas paieskas as ejau su savo vasarinem basutem, nes kulniuka niesoju visada gan auksta ir per vestuves irgi kazka panasaus deciausi. O paskui jau kai issirinkau suknute, tai ir batelius priderinau. Mano suknele man buvo nauja ir tiko tip top (tuo labiau, kad trumpute buvo), tai problemu su ilgiu nepatyriau, bet logiskai mastant, per pirma primatavima niekas gi nepuola sukneles trumpinti wink.gif o iki kito karto jau ir batukus galima susirast. Tiesa, as savo batelius pirmau is salono, kartu su suknele. net nerinukai atitiko wink.gif!



Tikrai taip 4u.gif .........pirmiausia suknele issirinksi (juk tai bus tikrai ne pries savaite, maziausia pries 3 men.)........... tapacia suknele iki tau reikalingos datos dar gali nuomotis ir kita, todel netaisys dar pagal tave ax.gif .......likus kelioms savaitems..........vel turesi eiti, o jau tada nusinesi batelius ir paruos ja tau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 17 gruodžio 2007 - 21:23
bateliai tik po sukneles smile.gif
Atsakyti
Kolkas išsirinkau šiuos 4u.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sitie nieko, tik kulnas per didelis man
Atsakyti
QUOTE(Niina @ 2007 12 10, 23:11)
akytems paganyti  4u.gif



pirmi ir treti pasaka wub.gif
Atsakyti
Merginos o gal kas zinot kokius kontaktus kur butu galima batelius siutis pagal uzsakyma? 4u.gif ( geriausia butu Siauliuose, arba Kaune)
Atsakyti
Tik priespaskutiniam matavimuisi reikalingi bateliai 4u.gif
Atsakyti