Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai


QUOTE(Susapnuota @ 2008 02 23, 04:02)
doh.gif bent jau as dar nieko nemaciau  schmoll.gif Viskas aukstais ir plonais kulniukais  unsure.gif Tarytum visi moka su jais ilga laika ishbuti mad.gif
As dar noriu kad butu uzdaras priekis  rolleyes.gif Jauciu ishvis nerealiai rasti  verysad.gif


drinks_cheers.gif matau tavo poreikiai bateliams tokie kaip ir mano mirksiukas.gif bet bandysim rasti, gi dar sezonas neprasidejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrosele @ 2008 02 23, 12:31)
drinks_cheers.gif  matau tavo poreikiai bateliams tokie kaip ir mano  mirksiukas.gif  bet bandysim rasti, gi dar sezonas neprasidejo  bigsmile.gif


Kad rasim, tai net neabejoju, bet tai nesinoretu kokiu 400lt moketi man uz juos sezonui prasidejus. nes siaip kazkaip po to tu batu ne kada ir beapsimausi smile.gif
Atsakyti
Labukas mergytes 4u.gif Idesiu dar siek tiek bateliu akytems paganyti 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
Na o mano patarimas butu toks, kad nebijokite rinktis zaismingesniu bateliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukita999: 23 vasario 2008 - 13:22
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 23, 13:42)
Kad rasim, tai net neabejoju, bet tai nesinoretu kokiu 400lt moketi man uz juos sezonui prasidejus. nes siaip kazkaip po to tu batu ne kada ir beapsimausi  smile.gif


Ziurint, kokie batai bus. As buvau kreminius pirkus, kai ejau i pamerges, tai jie buvo ir patogus ir puosnus ir tiko nesioti ne vien per vestuves. Visa vasara prie ivairiu suknuciu nesiojau, o sia vasara jauciu dabaigsiu galutinai lotuliukas.gif bet jos buvo kad ir ant nelabai auksto, bet visgi ant kulniuko. Vestuvems noreciau beveik visai be kulno...
Papildyta:
QUOTE(pukita999 @ 2008 02 23, 14:22)
Labukas mergytes  4u.gif  Idesiu dar siek tiek bateliu akytems paganyti  4u.gif  blush2.gif
Papildyta:
Na o mano patarimas butu toks, kad nebijokite rinktis zaismingesniu bateliu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


O sitie tai labai grazus, tikrai gaila, kad ne man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrosele @ 2008 02 23, 12:31)
drinks_cheers.gif  matau tavo poreikiai bateliams tokie kaip ir mano  mirksiukas.gif  bet bandysim rasti, gi dar sezonas neprasidejo  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Nežinau iš kokio tu miesto, bet sakė man kad Kauno bazėj būna daug batelių vestuvėm g.gif Gal kas žino kur būtent, nes ta bazė juk didžiūlė wacko.gif Ir įdomu kokia ten kokybė tų batelių g.gif
Atsakyti
Na va, po ilgu ieskojimu suradau vestuvinius batus kokiu norejau. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
kadangi tuokiames balandzio menesi tai su bateliais nenorejau rizikuoti... schmoll.gif
be to norejau tokiu kad ir veliau galeciau juos uzsideti prie kokiu bridziuku ax.gif
laukiu jusu ivestinimu blush2.gif
nuotraukos adresu
http://public.fotki....ai/1003847.html
Atsakyti
Kas neapsisprendzia del basuciu, ikeliu parodyt savasias wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 02 23, 16:28)
drinks_cheers.gif Nežinau iš kokio tu miesto, bet sakė man kad Kauno bazėj būna daug batelių vestuvėm  g.gif Gal kas žino kur būtent, nes ta bazė juk didžiūlė wacko.gif Ir įdomu kokia ten kokybė tų batelių  g.gif


Na ten ivairiose vietose buna baltu bateliu, ypac jei nori aukstakulniu, tai didele tikimybe, kad rasi. Bet va grazus zemakulniai retenybe verysad.gif As pati kauniete, tai daznokai tenka uzsukt i baze. Ten pirkau ir tuos kreminius kaip sakiau, kur i pamerges ejau...
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2008 02 23, 18:37)
Kas neapsisprendzia del basuciu, ikeliu parodyt savasias wub.gif


prikolnos biggrin.gif labai liuks besituokiancioms vasara bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2008 02 23, 19:15)
prikolnos  biggrin.gif  labai liuks besituokiancioms vasara  bigsmile.gif

aciu biggrin.gif
Atsakyti
O gal kartais kokiuose gariunuose yra nemazas bateliu pasirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(Indrosele @ 2008 02 24, 21:39)
O gal kartais kokiuose gariunuose yra nemazas bateliu pasirinkimas?


Aha, man irgi įdomu smile.gif Iš vienų girdėjau, kad ten yra iš ko pasirinkti, kitos sako, kad išprotėjau turguje vestuvėms batų ieškoti. Bet man didelio skirtumo nėra, kur, svarbu, kad būtų gražūs ir patogūs smile.gif Gal kuri nors buvote ten?
Atsakyti