Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Sveikos merginos 4u.gif

man sitie patiko wub.gif puosnus
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 03 18, 20:13)
Sveikos merginos 4u.gif

man sitie patiko wub.gif puosnus


liuks, bet labai jau aukstas kulniukas, butu nepatogu unsure.gif
Atsakyti
Aš tai su aukštu kulnu batus išsirinkau smile.gif Tik tokiu gana storu, tai nei koja krypteli, nei nepatogu... Jaučiuosi su tais batukais kaip su žemakulniais smile.gif
Atsakyti
As kai pripratus prie aukstakulniu,gal ir rinksiuos tokius smile.gif
Merginos ,tos ,kuriu vestuves vasara,Jus ruosetes detis pedkelnes ar ne? as galvoju,tik basutes gal g.gif
Atsakyti
Aš tuokiuosi balandžio pabaigoje ir tai nežinau, ką su pėdkelnėm daryti smile.gif Aišku, jeigu basutės, tai gal nereikėtų jų... Aš tai turbūt pasirinksiu ilgas kojinaites, kurios ant šlaunų laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Novum @ 2008 03 19, 09:51)
Aš tuokiuosi balandžio pabaigoje ir tai nežinau, ką su pėdkelnėm daryti smile.gif Aišku, jeigu basutės, tai gal nereikėtų jų... Aš tai turbūt pasirinksiu ilgas kojinaites, kurios ant šlaunų laikosi smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 03 19, 09:16)
As kai pripratus prie aukstakulniu,gal ir rinksiuos tokius smile.gif
Merginos ,tos ,kuriu vestuves vasara,Jus ruosetes detis pedkelnes ar ne? as galvoju,tik basutes gal g.gif

Manau, jeigu basutes tai nieko nereikia. o jeigu batu priekis uzdaras, tai galima su sexy kojinaitem mirksiukas.gif
Atsakyti
[attachmentid=135649][attachmentid=135648]
Sitie man labai grazus wub.gif
Papildyta:
[attachmentid=135651]
Papildyta:


Papildyta:
[attachmentid=135659]
Papildyta:
[attachmentid=135660]
Papildyta:
[attachmentid=135662]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 19 kovo 2008 - 11:40
Jau kokios grazios baltos basutes su gelyte bigsmile.gif wub.gif , kad tokias radus nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 03 19, 12:45)
Jau kokios grazios baltos basutes su gelyte  bigsmile.gif  wub.gif , kad tokias radus nusipirkt  g.gif


Na cia as kazkokioj uzsienio interneto parduotuvej radau, nes , jeigu cia nieko nerasiu, pazymejau sau keliata variantu, tai gal reikes uzsisakinet is uzsienio, aisku baisoka blink.gif
Atsakyti
Gal gali puslapeli parasyt siu basuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 03 19, 12:52)
Gal gali puslapeli parasyt siu basuciu  mirksiukas.gif


Zinok, man atrodo jos buvo is puslaspiuko zappos.com, bet kazkodel neberandu as ten ju g.gif
Atsakyti