Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 24, 23:16)
tai gal čia su etiketu susiję?  g.gif

o jei apie prietarus, tai ir su skolinta suknele tekėt negalima - bet beveik visos taip teka...


turbut kad labiausiai tiketina, kad sitas koks tai negirdetas prieratas israstas del etiketo kokiu tai taisykliu...
apskritai turbut teketi blogas zenklas, o skirtis dar blogesnis. Tikekit prietarais: nesiskirkit lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau Reno batuose, vėliau įdėsiu nuotraukytę, jei kam įdomu.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 26, 00:59)
Aš nusipirkau Reno batuose, vėliau įdėsiu nuotraukytę, jei kam įdomu.

Idomu idomu biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Silkina @ 2008 03 21, 12:00)
labai geras puslapis, bet įdomu ar galima būtų iš ten užsakyt į lietuvą  g.gif  aš niekada nepirkau internetu  unsure.gif  man tai patiko šitie, nes man reikia be kablo


g.gif As irgi maciau vienus tokiu, visai visai be kablo blink.gif Tokie faini...bet kazkaip nedrasu blush2.gif Ar ne juokingai atrodys, kad su tokiais batais g.gif Beto ir eisena, su tokiais batais nelabai grazi bus g.gif Nors labai gundausi blush2.gif
QUOTE(deimapov @ 2008 03 24, 17:42)
Swikutes, o kaip jums sitokie batukai?

Panos, dar radau vienus batukus, tik pas juos kulnas medinis blink.gif Kazkaip man nelabai dry.gif Bet siaip faini, patogus irgi, tik ta kulno spalva mane glumina g.gif ax.gif Kokia jusu nuomone apie taip? Ar butinai reikia balto kulno??? Aisku noreciau rasti viska balta, bet.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 03 26, 22:17)
g.gif As irgi maciau vienus tokiu, visai visai be kablo  blink.gif Tokie faini...bet kazkaip nedrasu  blush2.gif Ar ne juokingai atrodys, kad su tokiais batais  g.gif Beto ir eisena, su tokiais batais nelabai grazi bus  g.gif Nors labai gundausi  blush2.gif

Panos, dar radau vienus batukus, tik pas juos kulnas medinis  blink.gif Kazkaip man nelabai dry.gif Bet siaip faini, patogus irgi, tik ta kulno spalva mane glumina  g.gif  ax.gif  Kokia jusu nuomone apie taip? Ar butinai reikia balto kulno??? Aisku noreciau rasti viska balta, bet.... doh.gif

Na tikrai nera jokiu taisykliu kokius batus galima devet. Aisku reikia prie bendro stiliaus derint. Pati ieskau visai be kulno ir nemanau, kad atrodysiu juokingai. Juokingiau atrodyciau jei uzsideciau kablus 10 cm ir buciau uz MB kokiais 7 cm aukstesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 03 25, 00:59)
Merginos, tik nepirkite nieko is Baratts  nes labai nekokybiski batai  mirksiukas.gif

as tai asmeniskai nemanau, kad reiktu leisti 1000cius batams doh.gif kokybiski jie ar ne, bet ta viena diena, tai tikrai man atrodo turetu atlaikyti mirksiukas.gif o plius dar nelabai kur tuos batelius ir panaudosi po vestuviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 26, 22:44)
as tai asmeniskai nemanau, kad reiktu leisti 1000cius batams  doh.gif  kokybiski jie ar ne, bet ta viena diena, tai tikrai man atrodo turetu atlaikyti  mirksiukas.gif  o plius dar nelabai kur tuos batelius ir panaudosi po vestuviu  smile.gif


svarbu kad būtų ne dermantininiai - nes kojos nušus, ypač vasarą... Jei jau kalbant aie taupymą "ant batų"
Atsakyti
na baratts batai gali ir poros valandu neatlaikyti, kalbu ne tik is savo patirties bet ir is gan nemazai draugiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 03 26, 23:17)
Panos, dar radau vienus batukus, tik pas juos kulnas medinis  blink.gif Kazkaip man nelabai dry.gif Bet siaip faini, patogus irgi, tik ta kulno spalva mane glumina  g.gif  ax.gif  Kokia jusu nuomone apie taip? Ar butinai reikia balto kulno??? Aisku noreciau rasti viska balta, bet.... doh.gif


Jei tiktau gerai, tai kodel gi ne? O jei tas kulnas labai nepatiks, nuspalvinsi ji baltu nagu laku ir visi galvos, kad cia taip ir buvo (is toli nesimatys, o is arti niekas ir neziures) smile.gif
o siaip tikrai neverta dideliu pinigu kisti i juos. Nebent veliau dar nesiosi..
Atsakyti
QUOTE(Indrosele @ 2008 03 26, 23:35)
Na tikrai nera jokiu taisykliu kokius batus galima devet. Aisku reikia prie bendro stiliaus derint. Pati ieskau visai be kulno ir nemanau, kad atrodysiu juokingai. Juokingiau atrodyciau jei uzsideciau kablus 10 cm ir buciau uz MB kokiais 7 cm aukstesne  g.gif


visiškai pritariu thumbup.gif aš pvz visada vaikštau be kablo, tai nejaugi mano eisena keista g.gif geriau vaikščiuot su kuo eis pripratęs, ir be to tikrai kvailiau žiūrėtųsi, jei kaip ir Indrosele užsidėčiau didžiausius kablus, su kurias nelaabi moku vaikščiuot ir dar būsiu aukštesnė žiauriai už jaunikį. Va tada bus juokingiau, manyčiau
Atsakyti
Na, aš ieškojau (ir radau) batų su baltu kulniuku. Nes pagalvojau, kad bus negražu, jei medinis ar koks tamsus kulniukas iš po suknelės šokant švysčios smile.gif
Atsakyti