Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(daniele @ 2007 07 17, 13:06)
As norejau paklausti, kazkada anoj temoj buvo mineta batu atelje Vilniuje Algirdo g., kur galima pagal uzsakyma pasiuti batus. Gal kas zino ar dirba ta atelje dar ar jau nebe? 4u.gif



dirba, bent jau birzeli dirbo, nes as ten siuvausi, norejau tiesiog klasikiniu basuciu, pasiuvo su siek tiek per trumpu dirzeliu (tuo aplink koja), bet nebuvo laiko taisyti. Jei galvoji siutis, tai gerokai pries vestuves, man vis sake ateik veliau, tai dabar meluociau apie data. Siaip neblogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 23 liepos 2007 - 16:45
QUOTE(kybirkstele @ 2007 07 22, 21:26)
mergaites prasau prasau padekit man! mano vestuves vos uz menesio o niekur negaliu surasti graziu bateliu ar basuciu. visas parduotuves Klaipedoj apejau ir nieko gero neradau. gal as nezinau kokiu parduotuviu?  verysad.gif  gal zinot Vilniuj arba Rygoj kokiu geru parduotuviu? galiu sau leisti ir uz brangiau nusipirkti, svarbu kad grazus butu  4u.gif
o ka manote apie batelius is nuomos punktu, ar ten yra graziu? g.gif



Sveikute,

as irgi ilgai vargau Klp si bateliais, niekur nera, bet uzejau i vestuviniu sukneliu salona Tiffany ir dabar turiu batukus smile.gif paskubek pas juos uzbegt smile.gif tikrai grazus vestuviniai smile.gif as esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
norim nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
mano buvo tokie, prie sampanines trumpos sukneles
Atsakyti
Super visų bateliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Manieji buvo va tokie:
http://public.fotki....ajute/bateliai/
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 07 24, 15:55)
Super visų bateliai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Manieji buvo va tokie:
http://public.fotki....ajute/bateliai/

labai grazus bigsmile.gif man irgi si tokios serijos patinka, pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
ir as savaitgali pagaliau batukus nusipirkau..tik dar nufotkint neprisiruosiau...
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif

Gal kartais kuri nors zinot, kur Vilniuj perdazo batelius ir kiek mazdaug tai kainuoja? g.gif Nusipirkau nuostabius sampaninius batelius, o suknele issinuomavau balta... lotuliukas.gif Nusipirkciau kitus batelius, bet kad sitie man nepakartojamo grozio... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Idinessa @ 2007 07 25, 13:39)
Sveikutes!  smile.gif

Gal kartais kuri nors zinot, kur Vilniuj perdazo batelius ir kiek mazdaug tai kainuoja?  g.gif  Nusipirkau nuostabius sampaninius batelius, o suknele issinuomavau balta...  lotuliukas.gif  Nusipirkciau kitus batelius, bet kad sitie man nepakartojamo grozio...  blink.gif


O tu nemanai, kad kai juos perdazysi, jie nebebus to nepakartojamo grozio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Idinessa @ 2007 07 25, 13:39)
Sveikutes!  smile.gif

Gal kartais kuri nors zinot, kur Vilniuj perdazo batelius ir kiek mazdaug tai kainuoja?  g.gif  Nusipirkau nuostabius sampaninius batelius, o suknele issinuomavau balta...  lotuliukas.gif  Nusipirkciau kitus batelius, bet kad sitie man nepakartojamo grozio...  blink.gif



o kur pirkai tuos šamaninius? nes man tokių reik ir niekur nerandu g.gif ar labai aukštas kulnas? aš nesu pratus vaikščiot ant aukštų kulnų tai va ir ieškau kažko nelabai aukšto doh.gif ir vat nerandu sad.gif deficitas tie vestuviniai neaukšti batukai blink.gif
Atsakyti
[quote=Ridikute,2007 07 24, 20:12]
labai grazus bigsmile.gif man irgi si tokios serijos patinka, pvz.:
user posted image

manieji tokio modeliuko, bet be bantuko virsuje, kulniukas turputi plonesnis.. dabar baigiu pranesioti smile.gif
jei kam panasus patinka, tai galima rasti Kauno bazeje ( ~ 140lt.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piamia: 27 liepos 2007 - 11:27