Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Cia ka siulo lietuviskos parduotuves biggrin.gif

Atsakyti
mane ir domintu kaip uzsisakyt basutes is to internetinio psl bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2008 04 01, 11:21)
Cia ka siulo lietuviskos parduotuves biggrin.gif

Siaubas verysad.gif
Atsakyti
Merginos, eikit i internetiniu parduotuviu tema forume. Ten bent kelios merginos, kurios uzsakineja is JAV yra. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2008 04 01, 12:21)
Cia ka siulo lietuviskos parduotuves biggrin.gif


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif kategoriskai nesutinku, jei manote, kad tik tiek tesiulo musu parduotuves. Be abejo, tokiu "groziu" yra kogero dauguma, bet yra ir kitu, itin vertu demesio. Manau, man pasiseke is dalies del to, jog nuejau i parduotuve dabar, kai gautos naujos kolekcijos ir dar niekas neispirkta. Ir batelius uztikau visai ne matomiausioj vietoj.
Na be abejo.. gal as esu nelabai isranki, todel ir radau.. bet progai pasitaikius pasistengsiu nufotkint tuos savo batelius ir idesiu jums ivertint. Man jie itin grazus. Be to, man taip pat labai labai svarbu patogumas, nesinori ta diena vaiksciot uztinusiom ir skaudamom kojom. o jei suknele ilgutele, ne tiek daug tu bateliu ir matysis...
Atsakyti
O aš negaliu rasti savo dydžio schmoll.gif ir dabar ne tik vestuvinių. Toks jausmas, kad mažoms kojoms batus nustojo gaminti. verysad.gif
Atsakyti
visai nieko bateliu kremines spalvos ir baltu yra GINO ROSSi, buvau tai yra sioks toks pasirinkimas, aisku neperdaugiausiai ju mirksiukas.gif
Atsakyti

Del bateliu tai kazkoks siaubas toj Lietuvoj. Jau zemesniu kulnu baltu ir dar graziu bei patogiu tai isvis neimanoma rast. Dar sian kaip tik vel perejau visas parduotuves, po to kai cia paraset, kad naujos kolekcijos... g.gif
Atsakyti
mano suknia su dviejų spalvų akcentais, tai jei nerasiu normaliu kreminių batų, tai tų spalvų rast bandysiu... net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 04 01, 20:48)
O aš negaliu rasti savo dydžio  schmoll.gif ir dabar ne tik vestuvinių. Toks jausmas, kad mažoms kojoms batus nustojo gaminti.  verysad.gif


batelius galima ir pasisiūti, jei neradi tinkamų mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Inspire @ 2008 04 01, 22:59)
batelius galima ir pasisiūti, jei neradi tinkamų  mirksiukas.gif



O tai kur čia batus siuva? Manyčiau kainos astronominės. Kadangi dėl drabužių siuvimo esu kelis kartus nusivylusi, tai kažkaip baisu. Niekada nežinai, koks bus galutinis rezultatas, kuris beje ne tiek mažaia ir kainuoja. Čia ne parduotuvė kur matai, kas yra ir nori imi, nori neimi.

O dėl kulnų pastebėjau, kad parduotuvėse arba iš vis aukštas (taip vadinamos špilkos) arba iš vis kulno nėra ir batelis visiškai be kelties, atrodo, kaip tapkė pležankė. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 02 balandžio 2008 - 08:17
QUOTE(Samira @ 2008 04 02, 09:16)
O dėl kulnų pastebėjau, kad parduotuvėse arba iš vis aukštas (taip vadinamos špilkos) arba iš vis kulno nėra ir batelis visiškai be kelties, atrodo, kaip tapkė pležankė.  lotuliukas.gif


Dievuliau, suprantu, kad man is tikruju beprotiskai pasiseke... 4u.gif nu kad tik galeciau padet jums rast tinkamus ir patinkancius batelius... pykstu ant saves ir aplinkybiu, kad negaliu kol kas parodyt savuju... doh.gif
Beje, Kaune MOLE esancioj Danijos parduotuvej maciau labai grazius kreminius batelius. Tuo metu buvau susigundzius, bet kadangi man baltu reikejo, tai...
Toms, kurioms dar daug laiko iki vestuviu - nesijaudinkit ir.. nustokit ieskot... mirksiukas.gif retkarciais, neketindamos rasti ir pirkti, vis pereikit parduotuves, ir gal visai netycia rasit mirksiukas.gif
aisku toms, kurioms ju reikia jau dabar, situacija nepalanki... doh.gif
Atsakyti