Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

ar kas žinot Nataliją iš Vilniaus, gyvena netoli Akropolio, Jin parapsichologė, viską išskaičiuoja, bet ir meta TARO kortas...
Pasidalinkit patirtim....
Gavau tel ir nežinau ar nueit, nes kiek šneka žmonės, pildosi 95% visko , ką jin pasako...
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2006 07 13, 16:16)
na tai statyk sampano drauges draugei, kad numeriuka parupintu  bigsmile.gif

o gal tu atsimeni koks buto numeris jos?parasyk man i AZ netoli gyvenu gal pabandysiu nueiti ax.gif jei pavyks pasidalinsiu kordinatemis
Atsakyti
Sveikos, supermamos:)
Buvau vakar pas Galiną Vilniuje, Karoliniškėse.
Iš pradžių tikrai labai išsigandau. Nes vos iš kojų neišvertė jos išvaizda: patinęs veidas ir didžiausia mėlyna apatinė lūpa. Labai nemalonus kvapas sklido iš buto, bijojau net užeiti..
Namuose 30 kačių ir vienas šuo. Pasidarė aišku, iš kur tas kvapas..
Na, bet kad jau atėjau, tai atėjau.
Pusė laiko laikiau suraukusi nosytę, nes patikėkit, ne kiekvieno uoslei tokius kvapus atlaikyti.

O kad būtų pasakiusi labai daug tiesos ar netiesos, negaliu pasakyti. Turiu dvi dideles zymes savo praeityje, kurias visos iki siol burejos paminedavo. O sita ne.
Na, bure bure, mazdaug, gerai-blogai, rupestis, bloga zinia, per daug jaudiniesi ir pan. Labai bendrai. g.gif

Po to sako, na, sakyk, kada gimes tavo mylimasis, ismesiu ir jam kortas. O as ir sakau, kad neturiu dabar tokio... unsure.gif
Ji ir liko abstulbusi.

nezinau, ar moteriske jau buvo labai pavargus, ar issisemus (papsakojo apie savo ligas).
Bet nerekomneduociau, tikrai. Geriau nueikit i filma ir pop corn'a nusipirkit seanso metu pagrauzt uz tuos 20 lt;)
Atsakyti
gal kuri zinot sios burejus nr?Siaures pr.36-51? situo nr.720784 niekas neatsiliepia
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2006 03 07, 21:14)
Sveikos merginos,

gal kas zinote Vaivos Budraitytes kontaktus, seniai noriu pas ja pakliuti  help.gif

ar buvai pas Vaiva? mirksiukas.gif as skambinausi del kainos,100lt.eile apie savaite.bet neuzsirasiau g.gif galvoju gal kur pigiau eiti blush-anim-cl.gif2:atsiliepkite,kas buvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagrandukasss: 22 liepos 2006 - 11:28
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 03 28, 13:27)
Vaiva (dabar veda kazkokia dar laida apie burtus)
L. Giros 16, Vilnius
2480910
Kaina 50lt

laidos jau nebeveda,todel kaina jau 100lt. lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ar teko kam lankytis pas Vilija lobaciuviene, kokie ispudziai, kaina... g.gif
Atsakyti
buvau pas Sveta ax.gif lyg ir nieko nepamelavo,nieko blogo nepasake(ko labiausia bijojau),bet grizus viska "suvirskinau" ir nusprendziau,kad vistik geriau iki Vievio nuvaziuoti pas Valentina.buvau gal pries 2m.pas ja g.gif siaip bendrai paemus jos l.panasiai man viska nusake(ateiti),bet Valentina daugiau pasake.ir dar ji sake,kad negalima burtis dazniau kaip 1k. i metus,o Sveta sake,kad ateikit nors rytoj mirksiukas.gif tai matosi,kam pinigai labiau rupi.o daznai negalima,kiek pamenu del to,kad energija prarandi ar panasiai...niekop blogo pries Sveta neturiu,bet pas ja einant reikia sugalvot,ko paklausti noresi,tai gal irgi daugiau pasakytu,o as nuejau kaip varna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 07 26, 22:19)
buvau pas Sveta  ax.gif lyg ir nieko nepamelavo,nieko blogo nepasake(ko labiausia bijojau),bet grizus viska "suvirskinau" ir nusprendziau,kad vistik geriau iki Vievio nuvaziuoti pas Valentina.buvau gal pries 2m.pas ja  g.gif siaip bendrai paemus jos l.panasiai man viska nusake(ateiti),bet Valentina daugiau pasake.ir dar ji sake,kad negalima burtis dazniau kaip 1k. i metus,o Sveta sake,kad ateikit nors rytoj  mirksiukas.gif tai matosi,kam pinigai labiau rupi.o daznai negalima,kiek pamenu del to,kad energija prarandi ar panasiai...niekop blogo pries Sveta neturiu,bet pas ja einant reikia sugalvot,ko paklausti noresi,tai gal irgi daugiau pasakytu,o as nuejau kaip varna  ax.gif


O pas kokia Sveta buvai??
Siaip kiek as zinau butent burtis daznai negalima, nes galima gyvenima praburti.. Bet jei turi klausimu susijusiu su seima, bizniu ir t.t. ar paprasciausiai nori patarimo, tai galima nors kas dien eiti....
Atsakyti
o gal zinot kuri galetu nuimti nuziurejima ax.gif ar teko su tuo kam susidurti g.gif
Atsakyti
Buvau šiandien pas Ritą Minsko pl. smile.gif Man labai patiko. Buria kortom. Labai tikiuosi, kad išsipldys viskas, ką išbūrė bigsmile.gif Man ji pati kaip žmogus patiko, tokia nuoširdi ir iš jos sklinda tokia žmogiška šiluma. Prieš kelias dienas atrodė žemė slysta iš po kojų, šiandien po apsilankymo pas ją esu labai laiminga ir tikiu, kad viskas bus labai gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2006 07 14, 09:01)
ar kas žinot Nataliją iš Vilniaus, gyvena netoli Akropolio, Jin parapsichologė, viską išskaičiuoja, bet ir meta TARO kortas...
Pasidalinkit patirtim....
Gavau tel ir nežinau ar nueit, nes kiek šneka žmonės, pildosi 95% visko , ką jin pasako...



O gal gali telefu pasidalinti?
Atsakyti