Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Pasidalinsiu savo ispudziais ir as. Esu keleta kartu buvusi pas Zoja, kur prie stoties gyvena. Tikrai idomu, kad visa laika apie mane ir man artimus zmones pasako TA PATI (is gimimo datu). Ir labai tiksliai pataiko. Yra ispranasavus daug ivykiu,kurie issipilde, kaip pvz kada isigysiu buta, kada pakeisiu darba ir t.t. Taciau buna, kad pasakyti dalykai neissipildo (retai) arba atsako i rupima klausima: spresk pati ka daryti. Va tas tai sunervina, nes eini ieskoti atsakymo i klausimus. Nors is kitos puses gal ir gerai, kad neuzprogramuoja kazkokiam veiksmui.


Isvada- tikrai rekomenduoju, net jei ne i visus klausimus rasite atsakymus,tai bent jau iseisite pilnos optimizmo! Iprastai jai paliekama apie 40-50 lt. Manau labai normali kaina lyginant su tuo, kiek laiko yra skiriama.
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2006 08 11, 17:00)
as buriausi pas Janina is Jonavos.na nezinau man ji teisybe pasake,kas buvo,net tokiu dalyku kur nekiekvienas atspetu.ir po truputi pildosi ka pranasavo ateiti.ima 20lt.buria 2 kortom.einu pas ja kaip blogai jauciuosi pravalo man visus kanalus,iseinu is jos kaip ant sparnu.  thumbup.gif  rodos kaip naujai gimus.
jos tel.867784411.tik adreso neatsimenu.ji savo burimo salona turi,kartais ir namie bure,jei zmogui ekstra atvejis.




Drauges ikalbeta, apsilankiau pas sia bureja Janiną iš Jonavos. Tai nusivyliau juodai ... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

taigi pribūrė: turėsi tris vaikus pirmas persileis ar negyvens, antras berniukas, trecia mergyte. Su dabartiniu vyru išsiskirsi, nes ateina kitas ir visa tai jau labai greitai, per 2 men. Visi vaikai su vienu vyru tas kuris dar "ateina" pas mane. Šita dar perklausiau ar tikrai visi vaikai nuo vieno vyro, atsakė taip visi vieno.
Šiaip nelabai linkus tikėt, kad tai tiesa, nes persileidimas jau buvo, berniuka jau turiu, trūksta tik mergytės. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet dar ne vėlu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir šiaip daug ko pripasakojo kaip ateitį, nors tai jau kaip ir mano praeitis, nes buvo jau daug kas.
Dabar net nepasakė, kad vaika turiu. Nors ir neaiškinau, kad turiu, nes vistiek pamaniau pabandys kaip nors išsisukt.
Sake dabar tipo neturiu savo namų, mašinos, o tipo turėsiu, pabandziau paaiskint, kad turiu namus ir mašiną, tai išsisukinet pradejo. Todėl nusprendžiau patylėt...

Nors gryžus namo pagalvojau gal reiktų paskambint ir pasakyt, kad ka ji man išbūrė kaip ateitį tai jau įvykę faktai... Na bent jau apie vaikus tai tikrai... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif


Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif

kaip gaila, kad niekas nežino PALMIROS KELERTIENĖS kontaktų
Atsakyti
Ji labai prabangi..
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif merginos ar kas buvot pas siauliete IEVA, noriu atsiliepimu isgirsti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yrka: 08 rugsėjo 2006 - 20:29
Pries kokius 7 metus buvau pas bureja Silvija daug pasake ir issipilde thumbup.gif Noreciau suzinoti jos koordinate:bureja Silvija Vilnius Aciu!
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2006 09 08, 21:34)
Pries kokius 7 metus buvau pas bureja Silvija daug pasake ir issipilde thumbup.gif Noreciau suzinoti jos koordinate:bureja Silvija Vilnius Aciu!



Jei neklystu, cia Silvija dirba, ar ne ta pati?

LIKIMO RATAS, būrimo salonas
Lvovo g. 13 -41, 09313 VILNIUS, tel. 687 75188
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 03 31, 16:17)
Vilniuje - p. Virginija, tel. 8-698-44538, dirba A.P. Kavoliuko g., Karoliniškėse. Su išankstiniu užsirašymu.


super. Praktiškai viskas ką ji man išbūrė - išsipildė
Papildyta:
QUOTE(Izabele @ 2006 09 08, 21:56)
Jei neklystu, cia Silvija dirba, ar ne ta pati?

LIKIMO RATAS, būrimo salonas
Lvovo g. 13 -41, 09313 VILNIUS, tel.  687 75188


apie Silviją žinau ir prieštaringų atsiliepimų. Ne visiems pavyksta išbūrti teisingai. Ji daugiau veikia psichologiškai
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2006 09 08, 21:56)
Jei neklystu, cia Silvija dirba, ar ne ta pati?

LIKIMO RATAS, būrimo salonas
Lvovo g. 13 -41, 09313 VILNIUS, tel.  687 75188

Aciu ta pati thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar buvot kas nors pas Leopoldą Malinauską? Kokie atsiliepimai? Kokios kainos?
Atsakyti
Užsiregistravau pas būrėja Jonavoje, draugė sakė, kad atseit gera, tik šiek tiek gruboka pagyvenusi moteriškė. Žiūrėsim, kai grįšiu, papasakosiu;)
Atsakyti
Mamos, gal kuri žinote asirės p. Alvydos koordinates? Ji iš Vilniaus.
Atsakyti