Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

Nu nežinau, bet forume yra tokia LIBRA, ji labai man patiko su savo numeralogijom. ax.gif O ir toli eiti nereikia. smile.gif
Atsakyti
Kaune Svetlana 860459917. Sako nebloga. Nebuvau, nežinau.20 lt.
Atsakyti
Genutė: tel. 8-684-84837, Juozapavičiaus 9-4, Kaunas
Atsakyti
Labas,
Reikėtų kokios būrėjos tel. Šiauliuose ax.gif gal kas žinot?
Atsakyti
Labas visoms, gal kas žinot būrėjos tel. Panevėžyje? biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinote Sofija budavo urmo bazeje Kaune parasykit i az. o apie Genute tai tyliu nieko man neatspejo ,nei sveikata nei seip viskas ka sake netiesa visiska.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 02 01, 11:10)
Gerai sia tema palieku tik adresams, bet jeigu prasides svarstymai uz ir pries, bei dalinimasis patirtimi tuoj pat tema uzdarysiu.

Bet daug naudingiau suzinoti,apie burejas nuomone,kad zinotum kur verta eit o kur ne vien telefono neuztenka g.gif ar dabar delto begiot po visas temas ir ieskot burejos apie kuria noretum daugiau suzinot, visiska nesamone fool.gif as manau tam sita tema ir skirta,ar as klystu? nors pora zodziu butu galima pasisakyti mad.gif
Atsakyti
tam yra kita tema "burtai ir kiti abrakadabra"
Atsakyti
žinau vienos būrėjos telefoną, buvau šiandien antrą kartą jau pas ją. man labai atitiko ir patiko, tiesiog kelis faktus taip pataike kad net thumbup.gif
jos telefonai: 8-607-63931 ir 8-611-05765, vardas Rita, adresą irgi turiu, bet manau jei pasiskambinsit ji pati jums pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 09 02, 08:58)
O iš kokio miesto ji?

atsiprasau pamirsau parasyti blush2.gif ,
Ji is Kauno
Atsakyti
Klaipedoje, Reikjaviko 3-3, geriau dienos metu. Tokia faina mociute, ima 10 lt. Man ir mano draugems, kurios lankesi, patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasked @ 2005 08 08, 09:58)
Labas,
Reikėtų kokios būrėjos tel. Šiauliuose  ax.gif gal kas žinot?


Žinau ax.gif
Lankiausi pas Stanislavą ir nenuvylė. Tik vieną kartą jos pasakytas dalykas neišsipildė, o diaugiau buvo 100% teisi. Ji Dvaro gatvėje turi patalpas. Dabar nepamenu tikslaus adreso, bet ten yra nuoroda prie bulvaro. Nuo bulvaro ten vos vos tereikia pasukti pro Eurokos kosmetikos parduotuvę.
Atsakyti