Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(Eveliina @ 2006 11 09, 10:57)
gal kas galit patart koki gera bureja klaipėdoj.labai jau sirdele skauda  verysad.gif  verysad.gif ... cray.gif labai laukiu 4u.gif

Aš buvau nesenai burtis iš taro kortų. Tik atėjusi pamačiau, kad čigonė, bet pagalvojau, kad dar geriau. Vistiek jos turi prigimimą tam. Būrė neilgai, apie 10 minučių, bet teisybės pasakė, pasakė.
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 11 10, 14:59)
Aš buvau nesenai burtis iš taro kortų. Tik atėjusi pamačiau, kad čigonė, bet pagalvojau, kad dar geriau. Vistiek jos turi prigimimą tam. Būrė neilgai, apie 10 minučių, bet teisybės pasakė, pasakė.


A gal gali kokius kontaktus pasakyt, adresa... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 10, 16:32)
A gal gali kokius kontaktus pasakyt, adresa... 4u.gif

Tel.: 8 603 31793
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 11 10, 18:02)
Tel.: 8 603 31793

aciu, dar norejau paklaust ar jinai lietuviskai sneka, nes as rusiskai nei bumbum...ir kiek moketi reikia? blush2.gif beje ar cia klaipedoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 lapkričio 2006 - 20:04
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 10, 21:01)
aciu, dar norejau paklaust ar jinai lietuviskai sneka, nes as rusiskai nei bumbum...ir kiek moketi reikia? blush2.gif beje ar cia klaipedoj?

Šneka lietuviškai. Mokėjau 20 lt. O gyvena Klaipėdoj, prie pat universiteto.
Atsakyti
QUOTE(vikuxe @ 2006 11 09, 12:16)
Labas, o kur ji cia randasi? Brangiai ima?  g.gif  Sudominot, kuo ji jums taip patiko?  ax.gif

Randasi Pašilaičiuose-ima 20 litų.. smile.gif Apie ją aprašyta spalio mėnesio "Būrėjos" žurnale.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiparise @ 2006 11 13, 01:50)
Randasi Pašilaičiuose-ima 20 litų.. smile.gif Apie ją aprašyta spalio mėnesio "Būrėjos" žurnale.. smile.gif

thumbup.gif Nu geras biggrin.gif ,prenumeruoju si zurnala,bet nepagalvojau,kad cia ta pati Sveta doh.gif .Beje apie ja ir sioje temoje kazkur rase.... o as apie ja irgi pasidomejau,tai sake,kad tikrai neblogaikai turi konkretu klausima mirksiukas.gif
Del kainos ,tai nemaniau,kad tiek mazai ima... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2006 11 10, 20:01)
aciu, dar norejau paklaust ar jinai lietuviskai sneka, nes as rusiskai nei bumbum...ir kiek moketi reikia? blush2.gif beje ar cia klaipedoj?

Jei apsilankysi, būtų įdomu išgirst kaip sekės? 4u.gif
Atsakyti
Ar girdejote apie burimo salona " Likimo ratas'??? Noreciau paklausti are verta ten apsilankyty ?????
Aciu
Atsakyti
Noreciau paklausti gal kuri zinote kur dirba bureja Jelena. Ji anksciau dirbo salone Kalvariju g Vilniuje. Jei zinot gal galetumet parasyti kaip ja rasti.
Is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2006 11 26, 01:11)
Noreciau paklausti gal kuri zinote kur dirba bureja Jelena. Ji anksciau dirbo salone Kalvariju g Vilniuje. Jei zinot gal galetumet parasyti kaip ja rasti.
Is anksto dekoju



Jelena jau senokai išvažiavus iš Lietuvos. Lyg tai Izraely gyvena.
Atsakyti
Sveikos, norejau pasidalinti savo įspūdžiais. blink.gif
Jau tikrai neikit pas burėja Svetlaną iš pašilaičių, nebent neturit, kur pinigėlių dėti. g.gif Žodčiu 15 min. 20lt., o rezultatas šnipštas. Kažkokias blevizgas kalba, kad net suprasti neimanoma. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė. verysad.gif
Atsakyti