Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai

QUOTE(Noriukė @ 2006 12 17, 00:17)
Gal Jurba galėtum atsiųsti Virginijos koordinates? Kiek kainuoja jos konsultacijos?

Virginija +370 698 44538 uzrasymas penktadieniais iki 8.00 ryto , 20 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
o ji bent teisybe pasako ar tai ka nori isgirsti.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(J.G. @ 2006 12 20, 17:31)
o ji bent teisybe pasako ar tai ka nori isgirsti....  bigsmile.gif


Paskaityk atsiliepimus apie ja ir pasidaryk isvadas, kiek zmoniu tiek ir nuomuoniu, o dar geriau pati nueik ir zinosi thumbup.gif
Atsakyti
O pas Valentina is Vievio buvo kas nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 gruodžio 2006 - 23:45
Aš tai galiu paskyti tiek,kad viena tokia dalyvė Kaune šilainiuose Aušros gatvėje gyvenenti,man vos gyvenimo nesugriovė,todėl netikiu jomis...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 12 27, 01:44)
O pas Valentina is Vievio buvo kas nors?

Ir ten aš buvau. hihihi.gif ...daugiau niekada neisiu ir kitiems nepatariu.
Atsakyti
sveikos. smile.gif norejau paklausti del p.Virginijos.Visu pirma, ar ji ne cigone?
o antras klausimelis butu toks,mes su drauge nusprendem eiti o ji gerai supranta tik rusiskai tai va, ar ji kalba dar ir rusiskai?
iskart aciu. 4u.gif
Atsakyti
Na manau kad kalbama čia apie Virginija žemaite iš Telšių smile.gif . Manau rusiškai tikrai mokės. Vat aš ir pas ją labai noriu nueiti, tik kaip laiką susiorganizuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2006 12 27, 23:54)
sveikos. smile.gif  norejau paklausti del p.Virginijos.Visu pirma, ar ji ne cigone?
o antras klausimelis butu toks,mes su drauge nusprendem eiti o ji gerai supranta tik rusiskai tai va, ar ji kalba dar ir rusiskai?
iskart aciu. 4u.gif

Ji tikrai ne čigonė. Ir tikrai moka rusų k., nes vaikystę praleido Sibire.
Atsakyti
QUOTE(lori123 @ 2006 12 27, 11:28)
Ir ten aš buvau.  hihihi.gif  ...daugiau niekada neisiu ir kitiems nepatariu.


Labai neinformatyvu ax.gif Gal galėtumei truputį daugiau papasakot... nes aš girdėjau ne vieną moterį labai gerai apie ją atsiliepiant...o pati noriu ...nežinau ko...sunku šiuo metu labai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 12 28, 22:06)
Labai neinformatyvu ax.gif Gal galėtumei truputį daugiau papasakot... nes aš girdėjau ne vieną moterį labai gerai apie ją atsiliepiant...o pati noriu ...nežinau ko...sunku šiuo metu labai... ax.gif

Na, ji man pasakė, kad laiminga būsiu tik tada, kai vyras mirs. blink.gif
Ačiū Dievui, ir aš esu laiminga, ir vyras gyvas (tfu, tfu, tfu).
Atsakyti
QUOTE(lori123 @ 2006 12 28, 22:39)
Na, ji man pasakė, kad laiminga būsiu tik tada, kai vyras mirs.  blink.gif
Ačiū Dievui, ir aš esu laiminga, ir vyras gyvas (tfu, tfu, tfu).

ups...tokio posūkio nesitikėjau... bet negalima 100 proc tikėti, imti už tikrą pinigą. nors čia tai "stiprus" teiginys... doh.gif
Atsakyti