Įkraunama...
Įkraunama...

11-metis, o dar tiek daug pieninių dantų

Nesugebėjau rasti panšios temos, tai klausiu naujoje blush2.gif

Pradėjau nerimauti unsure.gif . Sūnui jau vienuolika, o nuolatiniai kol kas tik 8 kandžiai ir vienas krūminis.
Tas krūminis (4-tas apačioj) išdygo ir išaugo jau daugiau nei prieš metus. Manėme, kad netrukus keisis ir kitas, tai net nėjom gydytiti jame esančios skylutės doh.gif Praėjo metai, o jis (kaip ir visi kiti) nė nežada klibėti doh.gif Skylė jau nemaža, kol kas neskauda, o mes vis laukiame naujų dantų ax.gif Ar tik man taip atrodo, ar jie tikrai smarkiai vėluoja? (Pieniniai pradėjo dygti 7-8mėn)

Iš anksto ačiū už atsakymą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 16, 01:17)
Nesugebėjau rasti panšios temos, tai klausiu naujoje blush2.gif

Pradėjau nerimauti unsure.gif . Sūnui jau vienuolika, o nuolatiniai kol kas tik 8 kandžiai ir vienas krūminis.
Tas krūminis (4-tas apačioj) išdygo ir išaugo jau daugiau nei prieš metus. Manėme, kad netrukus keisis ir kitas, tai net nėjom gydytiti jame esančios skylutės doh.gif Praėjo metai, o jis (kaip ir visi kiti) nė nežada klibėti doh.gif Skylė jau nemaža, kol kas neskauda, o  mes vis laukiame naujų dantų ax.gif Ar tik man taip atrodo, ar jie tikrai smarkiai vėluoja? (Pieniniai pradėjo dygti 7-8mėn)

Iš anksto ačiū už atsakymą aciuks.gif

Manau kad nera reikalo nerimauti schmoll.gif ,o kad buti visiskai ramiai nueikit pas gydytoja,padaris nuotrauka ir bus matit ar yra nuolatiniu dantuku uzuomazgos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaI @ 2007 07 16, 16:52)
Manau kad nera reikalo nerimauti  schmoll.gif ,o kad buti visiskai ramiai nueikit pas gydytoja,padaris nuotrauka ir bus matit ar yra nuolatiniu dantuku uzuomazgos.  smile.gif

Aš irgi taip norėčiau manyti, bet gal į mano klausimą atsakys ir odontologė blush2.gif
Apie nuotraukas, žinoma, irgi galvojau, bet visai nenorėčiauto to rentgeno be reikalo... gal ir nėra ko nerimauti... Bet dukra, būdama 12 metų nebeturėjo nė vieno pieninio danties ir jau dygo 7-tieji krūminiai, netrukus ji turėjo jau 28 dantis. Sūnui 11-ka, nuolatiniai tik 9, o procesas jau virš metų nejuda į priekį.

Turbūt odontologą reikės aplankyti ...
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 19, 03:02)
Aš irgi taip norėčiau manyti, bet gal į mano klausimą atsakys ir odontologė blush2.gif
Apie nuotraukas, žinoma, irgi galvojau, bet visai nenorėčiauto to rentgeno be reikalo... gal ir nėra ko nerimauti... Bet  dukra, būdama 12 metų nebeturėjo nė vieno pieninio danties ir jau dygo 7-tieji krūminiai, netrukus ji turėjo jau 28 dantis. Sūnui 11-ka,  nuolatiniai tik 9, o procesas jau virš metų nejuda į priekį.

Turbūt odontologą reikės aplankyti ...

as as atsimenu kad man jau net 14 metu istrauke paskutini pienini danti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Atogrąža žinok turim tą pačią bėdą. Mano sūnui 9,5 metų ir yra iškritę 4 apatiniai ir 4 viršutiniai pieniniai. Tiesa nuolatiniai jau visiskai tose vietose išaugę, o jau 2 metai kai daugiau burnytėje niekas nevyksta. Nejaugi ir mums reikės rentgeno. Labai nenorėtume. Gal yra kas su panašia patirtim ir gali nuraminti, kad tai normalu ir dar reikia truputį palaukti.
Atsakyti
QUOTE(Aliondra @ 2007 08 10, 14:00)
Atogrąža žinok turim tą pačią bėdą. Mano sūnui 9,5 metų ir yra iškritę 4 apatiniai ir 4 viršutiniai pieniniai. Tiesa nuolatiniai jau visiskai tose vietose išaugę, o jau 2 metai kai daugiau burnytėje niekas nevyksta. Nejaugi ir mums reikės rentgeno. Labai nenorėtume. Gal yra kas su panašia patirtim ir gali nuraminti, kad tai normalu ir dar reikia truputį palaukti.

Laba diena,ko jus taip pergivenat ? Tikrai tai yra normalu. smile.gif Mano dukrai 13 metu,ir ji dar turi 2 pieninius dantukus,3as tik pries pora savaiciu iskrito. Ir visiskai del to nepergivenu,ateis laikas pasikeis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaI @ 2007 08 11, 14:54)
Laba diena,ko jus taip pergivenat ? Tikrai tai yra normalu. smile.gif Mano dukrai 13 metu,ir ji dar turi 2 pieninius dantukus,3as tik pries pora savaiciu iskrito. Ir visiskai del to nepergivenu,ateis laikas pasikeis. mirksiukas.gif

Nu man vistiek 13-os su dviem pieniniais neatrodo taip beviltiškai, kaip 11-os su 11 pieninių g.gif . Juolab, kad jau virš metų, kaip niekas nesikeičia. Eisim pas odontologą.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 08 11, 18:18)
Nu man vistiek 13-os su dviem pieniniais neatrodo taip beviltiškai, kaip 11-os su 11 pieninių g.gif . Juolab, kad jau virš metų, kaip niekas nesikeičia. Eisim pas odontologą.

Parasykit kaip sekesi ir ka pasake odontologas po vizito. smile.gif
Atsakyti
as kazkaip nepamenu, kad man butu visi tureti pieniniai iskrite, gal ne visi jie turi pasikeisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 08 11, 20:27)
as kazkaip nepamenu, kad man butu visi tureti pieniniai iskrite, gal ne visi jie turi pasikeisti g.gif

Pieniniai tikrai visi turi pasikeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaI @ 2007 08 11, 20:16)
Parasykit kaip sekesi ir ka pasake odontologas po vizito. smile.gif

Taip, 20 pieninių dantų, pasikeičia į 32 nuolatinius. Aišku, 21as - 28as išdygsta kiek vėliau, (mano vyresnioji 13 m. jau juos visus turėjo), o 29-30as (protiniai) - jau suaugusiam.

Parašysiu. Svarbu prisiruošti iki mokyklos bent jau blush2.gif Kai gydyt nereikia nė vieno, tai kojos ten visai neneša doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 07 15, 22:17)
Nesugebėjau rasti panšios temos, tai klausiu naujoje blush2.gif

Pradėjau nerimauti unsure.gif . Sūnui jau vienuolika, o nuolatiniai kol kas tik 8 kandžiai ir vienas krūminis.
Tas krūminis (4-tas apačioj) išdygo ir išaugo jau daugiau nei prieš metus. Manėme, kad netrukus keisis ir kitas, tai net nėjom gydytiti jame esančios skylutės doh.gif Praėjo metai, o jis (kaip ir visi kiti) nė nežada klibėti doh.gif Skylė jau nemaža, kol kas neskauda, o  mes vis laukiame naujų dantų ax.gif Ar tik man taip atrodo, ar jie tikrai smarkiai vėluoja? (Pieniniai pradėjo dygti 7-8mėn)

Iš anksto ačiū už atsakymą aciuks.gif

Mano dukrai 13 ir jai tik 12 dantis pries savaite issikale smile.gif As paskutini pienini budama 17 palaidojau lotuliukas.gif
Atsakyti