Įkraunama...
Įkraunama...

Kaziuko mugė mokykloje

QUOTE(priklausomybe @ 2012 03 12, 09:06)
Man kažkodėl nesusipjaustė gražiai griežinėliais, nors ir tirpinau želė mažiau nei 500 ml vandens  g.gif


gal pati zele nevykus g.gif ? as naudoju visada Dr.Oetker smile.gif
Papildyta:
QUOTE(edinka @ 2012 03 10, 10:21)
Va taip ir man gaunasi  blush2.gif - norisi, kad vaikas dziaugsma pajustu, taip ir skaiciuoti mokosi, ir neapsigauti... uzdesi tokia kaina, kad ne tik atsipirktu, bet ir pelno butu - gali ir nenupirkti, tuomet vaikui nuotaika numus. Nors kai pamaciau kitu vaiku gaminiu kainas, tai tokios solidzios. Na cia ir yra biznis - kas nerizikuoja, tas ......


as tai cia biznio nematau ax.gif koks cia biznis mokykloj? simboline svente padaryta vaikams, gaila buvo ziuret i vaikus, kurie sedejo ir niekas pas juos nepirko, nes kainos absurdiskos ( gal tevai kainas tokias buvo "nustate", kad tik atsipirktu miltai , kiausiniai ir pienas keksus kepant doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 03 12, 13:02)
gal pati zele nevykus  g.gif ? as naudoju visada Dr.Oetker  smile.gif


Nu kad žinokit aš visada irgi tik tą naudoju.
Jaučiu, kad greičiau čia šeimininkė nevykus buvo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 03 12, 14:15)
Nu kad žinokit aš visada irgi tik tą naudoju.
Jaučiu, kad greičiau čia šeimininkė nevykus buvo hihihi.gif


is manes seimininke situose reikaluose irgi ne kokia lotuliukas.gif bet siaip gaunasi man su ta zele tokie deserciukai thumbup.gif pabandykit idet
papildomai zelatinos kita karta smile.gif tikrai gausis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 12 kovo 2012 - 13:23
man jau neramu.... gal kas mąstote ką nors?... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
geriausias ir jau 3 metus patikrintas reikalas - popkornai smile.gif
prikepu vaikui ir sūrių, ir saldžių. Anksčiau bandėme kartu darbelius visokius daryti - iš graikiško riešuto kevalo peliukus, dar kažkokius žaisliukus, jau nebepamenu. Nėriau servetėles, iš karoliukų abu su vaiku apyrankes darėm, kepiau bandeles... Bet mūsų mokykloje didžiausią paklausą turi popkornai thumbup.gif
Siūlau išbandyt. Tik, kad gražiau būtų, galima įdomesnes pakuotes sugalvot.
Atsakyti
Gaminam kažką tokio, čia nusižiūrėję blush2.gif
http://www.quilledcr...o.php?photo=155
Atsakyti
http://images52.fotk...DSCN2677-vi.jpguser posted image


http://images46.fotk...DSCN2707-vi.jpg

kaip panaudoti daiginimui skirtus indelius ,jie man labai grazus ,is ju galima dar vezimelius marguciams ideti padaryti ...

http://public.fotki.com/ritka68/ -CIA MANO ALBUME DAUGIAU NUOTRAUKU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 26 vasario 2013 - 06:50
Šiemet planavau tokius atvirukus į mokyklą įduoti sūnui pardavinėti, bet jis sako, kad nepirks niekas. Ką jūs apie tai manot?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2013 02 26, 13:30)
Šiemet planavau tokius atvirukus į mokyklą įduoti sūnui pardavinėti, bet jis sako, kad nepirks niekas. Ką jūs apie tai manot?




O sūnus kuo prisidėjo juos darant?
Atsakyti
dar prisiuvau maiseliu ,dukra pririnko zaisliuku is kinderio ,pridejom po saldaini ir dukra pardavines tokius maiselius uzristus,,alia ,, pirk kate maise,, bus ......kai bandziau dukrai sakyti ,kad niekas nepirks ,ji man atreze ,kad kinderius juk perka ,tuo labiau kad pardavines vaikai uz saldainius ....na ziuresim ....
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 02 26, 17:41)
O sūnus kuo prisidėjo juos darant?


Kirto augaliukus su mašinike, popierius pjaustė friends.gif . O ką šis klausimas turi bendro su mano klausimu, ką manot, ar pirktų mokykloj, ar ne rolleyes.gif ?
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(As sol @ 2013 02 27, 14:01)
Kirto augaliukus su mašinike, popierius pjaustė friends.gif . O ką šis klausimas turi bendro su mano klausimu, ką manot, ar pirktų mokykloj, ar ne  rolleyes.gif ?



Manau, kad tokių renginių esmės, kad patys mokiniai kažkuo prisidėtų prie daikto gamybos, o neneštų mamos, tetos ir panašiai gaminių mirksiukas.gif
Bet čia vėlgi mano nuomonė. Žinau, kad sūnėnas pas savo mamą jau užsisakė, kad jinai obuolių pyragą iškeptų ir jis jį ten pardavinės. Tai, man asmeniškai būtų neįdomu.

O Jūsų atvirutės, mano manymu, turėtų pasisekimą tarp mokytojų. Nes jos tikrai labai gražios thumbup.gif Sūnus šaunuolis, kad mamai padeda smile.gif
Atsakyti