Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(incia @ 2007 07 28, 13:55)
Man panasu i Azijietiska varda.


Kaune šiandien Lorijana ištekėjo doh.gif garantuoju, kad netaisyklingai savo vardo vns.vard. kirčiuoja smartass.gif
Atsakyti
Dinara ir Leandras[COLOR=blue] - mano mokykloje mokesi. Pirma karta buvo keistoka girdeti, o paskui pripranti, kai kasdiena bendrauji.
Papildyta:
ai va, prisiminiau ekonomikos destytoja univere, vardu LEONILIJA. Pirma paskaita ne ekonomikos mokemes, o jos varda tarti doh.gif
Papildyta:
Fortunatas - pazystu is studiju laiku
Atsakyti
Mano destytojo vardas Alytis... vos neisgriuvom visikai isgirdom lotuliukas.gif o kai i ji kreipiasi vis pasigirtasta kad kviecia Alyte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele_raudona @ 2007 07 28, 20:07)
Mano destytojo vardas Alytis... vos neisgriuvom visikai isgirdom  lotuliukas.gif o kai i ji kreipiasi vis pasigirtasta kad kviecia Alyte lotuliukas.gif

Alytis idomus vardas.Nuo šito vardo Alytis yra kiles pavadinmas miesto Alytus.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 07 28, 08:12)
skambesys ausies nerėža, tačiau tai tiesiog bereikšmiai žodžiia, galima sakyti, raidžių kratinys  schmoll.gif



tikrai ne visi vardai turi kažkokią reikšmę ax.gif
vienas iš man keistų vardų,bet gražus Medardas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 07 28, 10:12)
svainio pusbrolis vardu Ilmaras  smile.gif

Kalmaras. hihihi.gif
Atsakyti
mano vyro bendradarbip vardas Eitautas,kazkoks keistas vardas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2007 07 29, 12:19)
mano vyro bendradarbip vardas Eitautas,kazkoks keistas vardas ax.gif  biggrin.gif

Eitautas Eitautė labai gražūs vardai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 29, 13:50)
Eitautas Eitautė labai gražūs vardai ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 07 26, 13:58)
merginos, help help.gif
pusseserė naujagimę dukrą nori pavadint Junera arba Nejūre doh.gif . Tėvų vardau - Jūratė ir Nerijus. patarkit, kaip atkalbėt, bet nesusipykt su gimine biggrin.gif


Na atkalbėt turbūt kad sunkiai sektųsi,jei jau jie taip apsisprendę... Manau nebent galima būtų bandyti siūlyt kitokius variantus, gal patiks kažkas smile.gif Bet tie du variantai nekokie mano nuomone, ypač Nejūrė schmoll.gif Junera gal geriau, bet dar tiek kad į Venerą panašokas biggrin.gif
Lai Jūra pavadina, va labai gražu wub.gif Ir panašus į mamos vardą ir tėvo vardo raidės jame yra thumbup.gif

QUOTE(muminukas @ 2007 07 28, 07:54)
o žinot tą vedusį kunigą? prieš gerą dešimtmetį toks vietinis skandaliukas buvo.
tai va, jis 3 dukras augina. atrodo, išsilavinę abu, visiškai paneigia rytoj hipotezę, bet... dukroms vardus sugalvojo patys:

Dorėja, Ėrėja ir Noatė  blink.gif


Na man Dorėja normalesnis, o kiti negražūs, ypač Ėrėja, ta Ė pradžioje išvis tokia nenatūrali man... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Beiker @ 2007 07 25, 19:14)
Seimuras tai Simpsonu filmuke direktorius Seimuras Lupikas yra. Gal to berniuko tevai Simpsonu gerbejai  lotuliukas.gif

Bet jei to vaikiuko pažįstami vaikai žiūri Simpsonus tai manau neišvengs jis pašaipų... verysad.gif Beje, mano universitete studijuoja Bartas (na, ne Simpsonas biggrin.gif )
Atsakyti
Turejau bendradarbe Vingaile, tai varda, kol pripratom, prisimindavom kap "gaila vyno" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 07 29, 13:53)
Na atkalbėt turbūt kad sunkiai sektųsi,jei jau jie taip apsisprendę... Manau nebent galima būtų bandyti siūlyt kitokius variantus, gal patiks kažkas smile.gif Bet tie du variantai nekokie mano nuomone, ypač Nejūrė  schmoll.gif Junera gal geriau, bet dar tiek kad į Venerą panašokas  biggrin.gif
Lai Jūra pavadina, va labai gražu  wub.gif  Ir panašus į mamos vardą ir tėvo vardo raidės jame yra  thumbup.gif

Jūra ir man patinka wub.gif . O ta Junera - tai man iš kart suskiemenuot norisi: Jų nėra doh.gif . šiaip, kas liūdniausia, tai kad tėvų vardai taip gražiai tarpusavy dera - jūratė / Nerijus, nu kaip pagal užsakymą. variantų vaikui tikrai daug ir gražių - Smiltė, Banga, Neringa, Nida, Gintarė. o čia kažkokį darkalą nori vaikui duot bash.gif
Atsakyti