Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(Alta @ 2007 08 02, 12:11)
O man ant vienos sąskaitos teko perskaityti vardą Žydras. Pagalvojau, kad suklydo rašydamas, bet ne - ant kitų mėnesių sąskaitų irgi toks vardas.


Gal cia pavarde. bet ir vardeli tevai dave, tai broliai Salotinis ir oranzinis, o sesute Ruzava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytukas @ 2007 08 01, 18:13)
o tai ji čia kaip tą vaiką pavadino senu indėnų papročiu- Skaistus Mėnuli, Tekanti Saulė ir ji taip suprast Kieminukė.

aš tai glvojau,kad gal omeny turėjo dvarą ax.gif
Atsakyti
Ka tik buvau KLASE.LT, tai kur vardadieniai, vardelis toks neblogas - Euzebijus blink.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip jis su tokiu vardu-Žydras- dar po Lietuvą vaikšto? lotuliukas.gif Kažkaip keista, kad mokykloj niekas neperkrikštijo.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 02, 13:33)
Ka tik buvau KLASE.LT, tai kur vardadieniai, vardelis toks neblogas - Euzebijus blink.gif

aš tai išvis nesuprantu-kaip tokie vardai atsiranda vardynuose...nu kaip jie ten patenka? kžkas sugalvojo kažkią bla bla,o paskui vaiką užregistravo,tai tas vardas įtraukiamas į vardynys ar kaip? g.gif
Atsakyti
man labai isimine vaikystes drauges vardas - NERETA, kirciuoti reikia antraja E raide. o dabar labai idomus vardai LĖJA ir UMA. kazkaip i berniuku vardus nesu atkreipusi demesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 02, 13:24)
Gal cia pavarde. bet ir vardeli tevai dave, tai broliai Salotinis ir oranzinis, o sesute Ruzava  biggrin.gif


Vardas tikrai Žydras, o pavardės dėl suprantamų priežasčių neskelbsiu. Pagal amžių sprendžiu, kad kai jis mokėsi (o juo labiau kai gimė) apie netradicinės orientacijos vyrus dar niekas nežinojo.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 08 02, 13:59)
aš tai išvis nesuprantu-kaip tokie vardai atsiranda vardynuose...nu kaip jie ten patenka? kžkas sugalvojo kažkią bla bla,o paskui vaiką užregistravo,tai tas vardas įtraukiamas į vardynys ar kaip?  g.gif


vardynas vardynui nelygu cool.gif vienintelis mokslinis lietuvių vardynas yra Kuzavinio ir Savukyno, o visi kiti - tik šiaip knygeliūkštės, tokią bet kuris, turintis lėšų, gali išleisti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(incia @ 2007 08 02, 13:33)
Ka tik buvau KLASE.LT, tai kur vardadieniai, vardelis toks neblogas - Euzebijus blink.gif



o ką? graikiškas vardas, reiškia pamaldus tongue.gif šiais laikais tikrai nemadingas ir ne ant bangos hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(rytoj @ 2007 07 30, 23:18)
drinks_cheers.gif yra gerulių
tik as bijau toj temoj savo trigrasi su savo firminiais klausimais kisti hihihi.gif suvalgytu mane ten pasigardziuodamos desertui laugh.gif



drinks_cheers.gif aš irgi ten nosies nekišu - nervai nelaikytų doh.gif
Atsakyti
Vienos forumietes dukrelės vardas - Gilvilė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 08 02, 23:54)
Vienos forumietes dukrelės vardas - Gilvilė mastau.gif


nelabai patogus tarti ax.gif
Atsakyti
Dar vieną vardą radau - Algida schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 08 02, 22:54)
Vienos forumietes dukrelės vardas - Gilvilė mastau.gif

skamba įdomiai tongue.gif
Atsakyti