Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(salomena @ 2007 08 06, 21:34)
As dokumentuose maciau 2 metu vaiko vardas pavarde Chose Antonijo Naujokaitis  biggrin.gif
Ir viena vyra (jam virs 30 metu) vardu Gėjus  blink.gif  Apie ka mamule galvojo?  g.gif

o ar kartais ne Chose Antanas Naujokaitis? g.gif čia prieš kelis metus žurnale buvo apie šitą šeimą rašyta: vyras ambasadoriavo kažkurioje lot. amerikos šalyje, ir šeimai ten gimė vaikas. tai jie kaip atminimui jo gimtos šalies vaikui davė vardą Chose Antanas (ne Antonio). beje, abu tėvai lietuviai, ir po kiek laiko grįžo į LT
Atsakyti
Nezinau apie ta seima nieko, neskaiciau to zurnalo, tiesiog popieriuose maciau Chose Antonijo...Gal bendravardziai...
Papildyta:
O dar siandien laikrastyje perskaiciau - Kilina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 08 06, 23:37)
Drauge vardu VILINORATA, bet visi ja vadina Nora.

Kaimynes sunus GERTAS, jo vyresnysis sunus - NEIRAS, o pagranduka pavadino MAKSIMUS.

Gimineje turejom (amzina atilsi) vyruka vardu MEDGARDAS.

Mano mamos pusbrolis ALYTIS.

Buvusios bendradarbes brolis ICHTIANDRAS, tarp draugu jis - Ichtis.


Oooo blink.gif doh.gif Atsiprašau, jei ką įžeisiu, bet Vilinorata kaip Velnio ratas ar svilino ratą man skamba blush2.gif Medgardas visai normalus, nors man nelabai patika ax.gif Maksimus - blink.gif kodėl ne Maksimas???? Gertas tai išvis doh.gif - girtas, ir tiek... Vardas kaip ir įpareigoja lotuliukas.gif doh.gif Alytis - kaip pavardė, o dar juokinga būtų, jeigu pats iš Alytaus biggrin.gif Ichtiandras - kaip tame filme apie žmogų - amfibiją man atrodo biggrin.gif
Atsakyti
iš rugpjūčio mėn "mamos žurnalo": Deina (man iš kart su X-failais asociacijos biggrin.gif ), Aretas, Gesta ( blink.gif schmoll.gif ), Ramojus, Orlandas schmoll.gif , Ūkas, Rūstis, Gunta, Gajus, Reinhardas
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 24, 21:01)
Ka tik isgirdau varda - Aringas schmoll.gif


O man labai gražus šis vardas, tik reikšmės nelabai supratau "akies žiedas" blink.gif

Mano mokykloj mokėsi Singaras, dabar kažkaip pagalvojau, kad keistas vardas, o tada visai neatrodė toks.
Ir dar - pažįstu Miletą , labai šaunus vardas ir labai tai merginai tinka thumbup.gif Tik iš pradžių niekaip neatsimindavau jo - Milana arba Milena į galvą lįsdavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Granteja @ 2007 08 07, 17:24)
O man labai gražus šis vardas, tik reikšmės nelabai supratau "akies žiedas"  blink.gif

Mano mokykloj mokėsi Singaras, dabar kažkaip pagalvojau, kad keistas vardas, o tada visai neatrodė toks.
Ir dar - pažįstu Miletą , labai šaunus vardas ir labai tai merginai tinka  thumbup.gif Tik iš pradžių niekaip neatsimindavau jo - Milana arba Milena į galvą lįsdavo  lotuliukas.gif

ir aš Miletą pažįstu smile.gif jai 2 metukai mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar toj idiotiškoj laidoj "Kitas" dalyvavo bachūriukas vardu Kaunis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2007 08 08, 10:47)
vakar toj idiotiškoj laidoj "Kitas" dalyvavo bachūriukas vardu Kaunis g.gif


Aha, aš irgi mačiau biggrin.gif Tik nesupratau, ar jis Kaunis, ar Kaunius, ar Kaunas buvo, nes ne nuo pradžių žiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 27, 10:09)
"Stiliuj" perskaičiau apie ka-kokį verslininką Anridą, kuris turi dukterį Moną - man abu vardai siaubingi  cool.gif

Jis žydas, užtat ir vardai mūsų ausiai nenormaliai skambantys.

QUOTE(melana @ 2007 07 30, 10:52)
Delfi skaičiau:

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vadovė Romena Savickienė

irgi retas pasirodė vardas, bet tikrai nebaisus  smile.gif

O čia tai geras- turiu giminaitę su lygiai tokia pat vardo ir pavardės kombinacija bigsmile.gif
Atsakyti
Bevartydama vaikiskas knygutes aptikau iliustratore vardu TAIDA
iki tol nebuvau girdejusi
Atsakyti
mano seses wardas Granta.... smile.gif o dabar perskajciau laikrastyje kad Neringa (tv pagalboje buwo) pasigimde sunely ir pawadino Grantu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ana_21 @ 2007 08 08, 13:00)
Aha, aš irgi mačiau  biggrin.gif  Tik nesupratau, ar jis Kaunis, ar Kaunius, ar Kaunas buvo, nes ne nuo pradžių žiūrėjau  blush2.gif



o as maniau kad jis is kauno :DDDD sako "labas...." "labas" "as tina" "kaunas" "wilnius" tai taip ir nepagawau kampo tik dabar,,,, smile.gif maniau kad jis ten miesta sake... biggrin.gif ale zeurus wardas
Atsakyti
Turiu viena drauge vardu- Lorinta, labai faina panike thumbup.gif
Atsakyti