Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

va dar pririnkau retenybių iš SM: Eimė, Meida, Era bigsmile.gif , Tajus biggrin.gif , Donita schmoll.gif , Dominika doh.gif , Tauras thumbup.gif , Aronas doh.gif , Daumintas, Arina.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 13, 22:19)
va dar pririnkau retenybių iš SM: Eimė, Meida, Era bigsmile.gif , Tajus biggrin.gif , Donita schmoll.gif , Dominika doh.gif , Tauras thumbup.gif , Aronas doh.gif , Daumintas, Arina.


Tauras ir Arina man tai nereti. Aronas tai filmuose daznai sutinkamas
Atsakyti
vyras vakar paminėjo retą vardą - Ari(j?)anas cool.gif man skamba kaip koks pavianas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 08 14, 09:14)
Tauras ir Arina man tai nereti. Aronas tai filmuose daznai sutinkamas

o aš Tauro nei vieno nežinau, o Ariną tik daininkę ax.gif
Papildyta:
dar vienas iš SM - Rimtė
Atsakyti
O aš vaikystėje pažinojau Hoteną, jos sesuo buvo Sabina, įdomūs vardai.

O štai vieno tolimo giminaičio šeimoje auga trys mergaitės: Elėja, Noatė ir Dorėja.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2007 08 14, 10:50)
O štai vieno tolimo giminaičio šeimoje auga trys mergaitės: Elėja, Noatė ir Dorėja.


Kažkas rašęs prieš tai sakė, kad iš Ė pirmosios vardas prasideda bigsmile.gif
Atsakyti
Skaitau dabar lrytas.lt vieną straipsnį, kuriame rašo apie vieną šeimą. Motina - Saulutė, o Sūnelis - Normantas. Gražus man sūnaus vardas. Tik kad viena nelabai kokį dėstytoją tokia pavarde turėjau doh.gif
Atsakyti
Va dabar kai apie dėstytoją pasakei, tai prisiminiau, yra vienas dėstytojas Kaune - Bangutis vardu, bet didziausias idomumas kaip jis su pavarde skamba tongue.gif Nežinau kas tėvams į galvą šovę buvo - Bangutis Prapuolenis
Atsakyti
na aš žinau, kad KTU yra dėstytojas Bangimantas Starkus
Atsakyti
Savaitgali buvom vyro bendradarbio gimtadieny, šventė kukliai vienoje kavinėje, ir ilgą laiką netoliese sėdėjo šeima su dviem vaikučiais, tai kažkaip eidama į WC nugirdau, kad mergytės vardas Ernestina (gal apie 6 metukus vaikui) g.gif Keista kažkaip, Ernesta tai įprastas ir gražus vardas, o va Ernestina man neskamba kažkodėl tai ax.gif
Atsakyti
puokštelė retenybių - keistenybių - įdomybių iš SM: Laisvis, aina, eivina, Faustė, Noreta, Dovilas, Vilnė, Kunigunda bigsmile.gif , Mila, Taurijus, Audrey Liepsna, Iris Ryma, Aista, Lada doh.gif , Žaisminta, Brenda doh.gif , Vygirdas.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 14, 19:23)
Audrey Liepsna, Iris Ryma

Lada doh.gif

Brenda doh.gif


Originalūs tarptautinėj šeimoj bigsmile.gif

Žigulio brolio tik trūksta dry.gif Arba Zapuko biggrin.gif

Nekas unsure.gif
Atsakyti