Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(muminukas @ 2007 08 19, 09:24)
oi, taigi ir aš su traumas keliančiu nuo seno žinomu paleistuvių vardu gyvenu nail.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 08 19, 09:15)
šaunu, kad džiaugiesi savo retu vardu thumbup.gif . ir tavo vaikučių vardai labai reti, jie turbūt mamos pavyzdžių seks ir taip pat džiaugsis. nes kartais man neduoda ramybės, kad mano mažėlis gali nepadėkot man už retą vardą. ypač kai čia pasiskaitau istorijų apie "sutraumuotus vaikų gyvenimus" tongue.gif  lotuliukas.gif

Man vardas Nemunas yra nuostabus wub.gif Tikrai manau, kad vaikutis padėkos už šį vardą thumbup.gif Ir nereikia baimintis, juk neatspėsi, kas vaikui užaugus labiau patiks - vieni džiaugiasi, kad jų vardai reti, kiti nepatenkinti tuo, ir atvirksčiai būna - kai kurie patenkinti, kad jų vardas vienas populesnių, o kiti dėl to nerimsta smile.gif Niekad neatspėsi, tai svarbiausia, kad pavadinom savo kruopytes taip, kaip širdis liepė, ir tie vardai atspindi mūsų tautiškumą ir nėra išgalvoti ar įtakoti serialų mada 4u.gif
Atsakyti
Alginta, gražūs tavo vaikiukų vardai. Visų trijų mirksiukas.gif Šiaip man trumpi vardai nepatinka, bet Rytė (kartu su Vyte, Gyte ir Gryte) - miela išimtis thumbup.gif O dvynukų vardai išvis superiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
šią savaitę per tv mačiau vyrą, vardu Sakalas, bet ne aktorių S.Uždavinį. vadinasi, Lt yra du Sakalai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 19, 14:28)
šią savaitę per tv mačiau vyrą, vardu Sakalas, bet ne aktorių S.Uždavinį. vadinasi, Lt yra du Sakalai  bigsmile.gif

gal Sakalas Janavičius, KU filosofijos dėstytojas? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 08 19, 22:20)
gal Sakalas Janavičius, KU filosofijos dėstytojas? g.gif  blush2.gif


žinok, į pavardę dėmesio neatkreipaiu mastau.gif jei atmintis neapgauna, tai toks lyg žilstelėjęs su akinukais g.gif

truputį oftopikas - pasigirsiu. taigi cool.gif lauktuvių parvežė - 3 amerikietiškus vardynus. įdomi ten jų sistema, šiandien visus tris tik akimis permečiau, pavarčiau. bet jau visai kitokie negu mūsiškis, tokie labiau populiarieji, ne moksliniai. viename yra vardų populiarumas JAV nuo 1900 m. iki gal 2000.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 19, 09:12)
beje, vienoj tokioj vietoj mačiau vardą Lenina. gimusi 1924 m. tai mam sakė, kad Leninas panašiai tada mirė.

panašiai 1924 m. sausio 21 d. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2007 08 20, 18:21)
panašiai 1924 m. sausio 21 d.  bigsmile.gif


aciuks.gif tai va, seniau Leninos ir Stalinos, dabar Mėtos ir Meškinijos hihihi.gif vardų mada visais laikais egzistavo.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 20, 18:28)
aciuks.gif tai va, seniau Leninos ir Stalinos, dabar Mėtos ir Meškinijos hihihi.gif vardų mada visais laikais egzistavo.


turejau klasioke Manona ir Jualeta smile.gif kazkoks kosmaras.gal uzaugusios vardus pasikeite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 18, 20:32)
gal kilęs iš Kauno, virš 30 m., o žmona Patricija?  bigsmile.gif
na, o jeigu ne, tai Lt 2 Vyturiai gyvena  cool.gif



Na, jo zmona tikrai ne Patricija, o ir metu jam jau virs 40 turetu buti biggrin.gif
Papildyta:
Na kaip jums mergaites vardas PAJAUTA? blink.gif . Nezinau, gal jis lietuviskas, gal su labai grazia reiksme ir pan., bet man tai toks vardas - tikru tikriausias absurdas doh.gif . Isivaizduoju kaip ta mergaite vaikai saukia mokykloje - Pajauta, Pajauta... Nu kosmaras kazkoks blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 08 20, 20:55)
Na kaip jums mergaites vardas PAJAUTA?  blink.gif . Nezinau, gal jis lietuviskas, gal su labai grazia reiksme ir pan., bet man tai toks vardas - tikru tikriausias absurdas  doh.gif . Isivaizduoju kaip ta mergaite vaikai saukia mokykloje - Pajauta, Pajauta... Nu kosmaras kazkoks  blink.gif


man irgi nekoks
Atsakyti
As turejau bendradarbe Idilija tongue.gif . Va dar is retesniu zinau kelias mergaites - Germante , Aidra ir Darija . Vardai visai nieko, bet neiprasti ( bent jau man ) .Dar klasioka Aidana turejau smile.gif .
Atsakyti