Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

Klitorius doh.gif doh.gif doh.gif Nepavydžiu tam berniukui, čia mano mieste toks atvejis.
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2007 08 27, 22:49)
Klitorius doh.gif  doh.gif  doh.gif Nepavydžiu tam berniukui, čia mano mieste toks atvejis.

Nu netikiu schmoll.gif uzmušk netikiu doh.gif
Papildyta:
nejuokik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2007 08 27, 22:49)
Klitorius doh.gif  doh.gif  doh.gif Nepavydžiu tam berniukui, čia mano mieste toks atvejis.

Ir dar penkiuose miestuose. O jei priskaičiuotume ir tuos atvejus su Fekalija, tai, ko gero, susidarytų kokis desėtkas atvejų. Tikrų, be abejo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2007 08 27, 23:10)
Ir dar penkiuose miestuose. O jei priskaičiuotume ir tuos atvejus su Fekalija, tai, ko gero, susidarytų kokis desėtkas atvejų. Tikrų, be abejo  cool.gif

Fekalija dar galiu patiket nes mano mamos gyd. ir dar plius ji jos vaikus saugoja SAVO TREČIAJAI NORĖJO DUOT ŠITA VARDA vos nenukritau suzinojus swoon.gif
Atsakyti
Na to vaiko gimimo liudijimo tikrai negausiu parodyt, kad jūs patikėtumėt, bet šiaip čia tokia senmergė pasidirbo vaiką, tai gal ji net nežino, kas tas klitoris yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2007 08 27, 23:49)
Na to vaiko gimimo liudijimo tikrai negausiu parodyt, kad jūs patikėtumėt, bet šiaip čia tokia senmergė pasidirbo vaiką, tai gal ji net nežino, kas tas klitoris yra doh.gif


vis tiek netikiu tongue.gif neleidžia Nulio registruoti, o leis Klitorį schmoll.gif CM ne bepročiai dirba, kunigai tp išmano tokius dalykus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2007 08 27, 23:49)
Na to vaiko gimimo liudijimo tikrai negausiu parodyt, kad jūs patikėtumėt, bet šiaip čia tokia senmergė pasidirbo vaiką, tai gal ji net nežino, kas tas klitoris yra doh.gif

Nemanau , kad šitais laikais senmergės tokio dundukės fool.gif
Atsakyti
naujausias mano kolekcijoj - Nefelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 08 28, 06:29)
vis tiek netikiu  tongue.gif neleidžia Nulio registruoti, o leis Klitorį  schmoll.gif CM ne bepročiai dirba, kunigai tp išmano tokius dalykus  cool.gif


Gal leido todėl, kad galūnė -ius, o ne -is? Šiaip man tai pasakė pati CM darbuotoja, kuri ir įregistravo šį vardą. Gaila, jos dabar nėra, o tai tikrai paklausčiau kodėl praleido tokią nesąmonę g.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2007 08 26, 22:02)
Asmeniskai pazystu vaikina, jam 18 metu. vardas : Augtumas (rasoma pase)  doh.gif  bet visur kitur rasoma ir vadinama Auktumu ,pirma taij siaubas buwo, o dabar jau pripratau  thumbup.gif


aš pažįstu Austumą rolleyes.gif jis pasakojo, kad turėjo būti AustOmu, bet kažkodėl juo netapo biggrin.gif
Atsakyti
Ir gerai, kad netapo, o tai būtų kaip koks FantOmas biggrin.gif
Atsakyti


Mano draugė neseniai pagimdė berniuką ir įdėjo vardą Aikas, tai kai sužinijo močiutė, sako vaikui šuns vardą įdėjot... smile.gif
Atsakyti