Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

O man atrodo mano sunaus vardas retas Lietuvoje blush2.gif Kirilas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nastea @ 2007 09 16, 23:37)
O man atrodo mano sunaus vardas retas Lietuvoje  blush2.gif  Kirilas  wub.gif

retumas retumui nelygu g.gif jei esi lietuvė, tada retas, jei slavė - tada tikriausiai nelabai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 09 16, 23:30)
ar matėt per laidą "penktokų iššūkis" buvo mergaitė Džiuga ir berniukas Sebastjanas laugh.gif



Džiuga man labiau gyvuliuko vardas nei mergaitės. Berniuko Džiugas - visai nieko.
Atsakyti
šiandien per "Labą rytą" šnekėjo kažkokio knygyno ekspertas, vardu Čiogintas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 09 17, 06:24)
retumas retumui nelygu  g.gif jei esi lietuvė, tada retas, jei slavė - tada tikriausiai nelabai  tongue.gif

Tai taip biggrin.gif Bet kol kas bendravardžių dar nesutikom net tarp saviškių biggrin.gif blush2.gif

Beje, o mano klasiokas vedė prancūzę, tai neseniai gimusią dukrą pavadino Sabrine rolleyes.gif
O čia radau internete keletą vardų, tokie keisti kai kurie, o vivsi su istorijom: http://www.mamoszurn...i...8&Itemid=30
Man tai labiausiai keisti Erdenis, Gajus, Reinhardas, Gunta, Novilė, Perla Mija, Pija... g.gif Tokie labai negirdėti ir man tiesą sakant nekokie schmoll.gif , na nebet Erdenis...

Papildyta:
O dar tame puslapyje yra toks klausimas (kažkokie žmonės teiraujasi): "Su pirmuoju vyru susilaukiau sūnaus Luko. Dabar su antruoju vyru vėl laukiuosi berniuko. Negalime pagalvoti apie jokį kitą vardą, kaip Lukas. Ar pagal įstatymus galiu abu savo vaikus pavadinti tuo pačiu vardu?" doh.gif Man tai žiauroka, aš supykčiau ant mamos, jei mane pavadintų taip pat kaip sesę, kad ir netikra ji man būtų blink.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Džiuga schmoll.gif skamba grubiai, mergytei netinka, nors mergytė graži smile.gif

Laikrašty skaičiau straipsnį apie Giedrių Gustą- krepšininką...jo žmona vardu Dovilė (atrodo), tai ištekėjusi pavardę ,,pasiėmė" ne Gustienė, bet Gustė biggrin.gif Dovilė Gustė lotuliukas.gif jei neklystu, jų dukrytė- Deimantė Gustė lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2007 09 17, 06:24)
retumas retumui nelygu  g.gif jei esi lietuvė, tada retas, jei slavė - tada tikriausiai nelabai  tongue.gif

čia irgi labai įdomūs dalykai...pvz dėl to paties Kotrynos vardo (čia šiaip pvz) mane vis įtikinėja, kad tai laaabai dažnas vardas, visur forume rašo, kad jis ,,ant bangos", bet kieme tiek vaikų, nė vienos Kotrynos, lopšelio- darželio sąrašus mačiau, nėra tų Kotrynų...žinau tik dvi-savo prosenelę ir bendrdarabio dukrą blush2.gif

jei neklystu, populiariojoje statistikoje jo taip pat nėra top 10- uke...

Šiaip mūsų mieste daug rusakalbių, tačiau Kirilo taip pat nesam sutikę, lopšiuke irgi nemažai vaikų slaviškais vardais, bet visi tie patys- Aleksandras, Borisas, Genadijus... cool.gif bet atsirado Danilos, Nikitos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nastea @ 2007 09 17, 15:26)
Tai taip  biggrin.gif  Bet kol kas bendravardžių dar nesutikom net tarp saviškių  biggrin.gif  blush2.gif

Beje, o mano klasiokas vedė prancūzę, tai neseniai gimusią dukrą pavadino Sabrine  rolleyes.gif
O čia radau internete keletą vardų, tokie keisti kai kurie, o vivsi su istorijom: http://www.mamoszurn...i...8&Itemid=30
Man tai labiausiai keisti Erdenis, Gajus, Reinhardas, Gunta, Novilė, Perla Mija, Pija...  g.gif Tokie labai negirdėti ir man tiesą sakant nekokie schmoll.gif , na nebet Erdenis...

Papildyta:
O dar tame puslapyje yra toks klausimas (kažkokie žmonės teiraujasi): "Su pirmuoju vyru susilaukiau sūnaus Luko. Dabar su antruoju vyru vėl laukiuosi berniuko. Negalime pagalvoti apie jokį kitą vardą, kaip Lukas. Ar pagal įstatymus galiu abu savo vaikus pavadinti tuo pačiu vardu?"  doh.gif  Man tai žiauroka, aš supykčiau ant mamos, jei mane pavadintų taip pat kaip sesę, kad ir netikra ji man būtų  blink.gif  doh.gif  schmoll.gif


Gajus tai gal ir gražus vardas, bet bent jau dabar tai vaikai "užėstų negyvai" man atrodo tokį berniuką, pravardžiuodami Gėjumi... Jeigu jau Sergėjui kliūna, tai ir Gajui irgi kliūtų verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Perla Mija - kažin, čia specialiai toks derinimas: "mano perlas" smile.gif

O kas dėl 2 Lukų šeimoje: na žinokit ir aš labai supykčiau, jei mano kokią netikrą sesę pavadintų mano vardų doh.gif doh.gif doh.gif gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 17, 17:59)
Šiaip mūsų mieste daug rusakalbių, tačiau Kirilo taip pat nesam sutikę, lopšiuke irgi nemažai vaikų slaviškais vardais, bet visi tie patys- Aleksandras, Borisas, Genadijus... cool.gif bet atsirado Danilos, Nikitos unsure.gif

kirilas tikrai nedažnas - mokiausi rusų mokykloje, mūsų laidoje nebuvo jokio Kirilo, ir kitose klasėse neteko tokio vardo girdėt ax.gif Aišku, jis yra žinomas, bet tikrai daug rečiau suteikiamas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 18 rugsėjo 2007 - 12:42
O kaip jums berniuko vardas Vakaris? Nezinau, kazkaip mergaitei turiu keleta vardu, kurie man grazus, bet berniukui... nzn
Atsakyti
Vakaris labai gražus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus pavaduotojas Ritas Vaiginas
Atsakyti
Negražu man kai iš moteriškų vardų padaromi vyriški - Rasius, Aldonas ir pan. schmoll.gif
Atsakyti
Šiandienos Lietuvos Ryte radau tokių perliukų doh.gif
Kažkokia verslininkų šeima savo sūnų pavadino Enrofu blink.gif Šio vaikelio sesutės - Ellietė ir Elėja unsure.gif Kaip bebūtų keista vyriausiųjų dviejų vaikų vardai normalūs - Eva ir Edvinas. Turbūt vardų iš E raidės pritrūko hihihi.gif
Atsakyti