Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(Ridikute @ 2007 07 20, 15:09)
Ką tik perskaičiau, kad Geltonos dukra Lela rolleyes.gif

nu man tai visai negražus schmoll.gif . kaip kokia lialia 2.gif biggrin.gif


Ar matėt, ketvirtadienį per laidą "Kitas" buvo 18 m merga, vardu Izaura doh.gif biggrin.gif . gi panašiai prieš 18 m ir rodė tą serialą, nu tai ir prašom - auka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 17, 21:08)
šiandien užtikau seną Kauno dieną ax.gif radau straipsnį apie kažkokį ginekologą Kauno RK ligoninėje ax.gif nuotrauka, po ja parašyta- daktaras su žmona ir vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai  tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif


Balys - iš Boleslovo, o pastarasis buvo tikrai populiarus vardas prieš pusę amžiaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(incia @ 2007 07 21, 15:50)
Dar pora perliuku: Izidorius, Virkantas, Celestinas.


Izidorius ir Celestinas - įprasti mano senelių laikų vardai (kaimynai buvo). O su Virkantu tikrai kol kas nesusidūriau.
Atsakyti
Mergaitės, šiandien sužinojau, kad Akvilė senas vardas blink.gif gal kas žinot kokio senumo? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 07 22, 15:39)
Ar matėt, ketvirtadienį per laidą "Kitas" buvo 18 m merga, vardu Izaura doh.gif  biggrin.gif . gi panašiai prieš 18 m ir rodė tą serialą, nu tai ir prašom - auka  biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Akvile- grazu. Ir as mastau, jei bus mergiote..O koks skirtumas kokio senumo?? Na, is 17a.? Tai kas keiciasi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinau kelis keistokus vardus - Bangimantas(yra parašęs porą knygelių apie kompiuterius) ir Pulgis. Pastarasis, tai senovinis, bet kiek neįprastai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune gyvena moteriškė, vardu Geidutė cool.gif
Ir dar vieną vardą prisiminiau - Ingvilė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 22, 19:07)
Mergaitės, šiandien sužinojau, kad Akvilė senas vardas  blink.gif gal kas žinot kokio senumo?  g.gif  4u.gif

Akvilė labai gražžus vardas lotyniškas "erelis"tokia rekšmė būtų. thumbup.gif
'
Atsakyti
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie vardą Mikas. Kol kas dar vardo sūneliui neužrasėm, bet jau vadinam Mikučiu. Beja, mano senelio buvo toks vardas.
Atsakyti
Man Mikas visai tinka ir patinka mastau.gif
O kokie kitų vaikų vardai?
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 07 23, 23:05)
Man Mikas visai tinka ir patinka mastau.gif
O kokie kitų vaikų vardai?


Greta ir Vainius.
Atsakyti
QUOTE(Asta S. @ 2007 07 23, 23:08)
Greta ir Vainius.

Vainius wub.gif vienas iš gražiausių vardų mirksiukas.gif
Mano požiūriu, neiškrenta Mikas iš konteksto ir visai derinasi prie kitų vardelių ax.gif
Atsakyti