Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(muminukas @ 2007 09 23, 11:18)
Vaikų eurovizijoje dalyvavo 12-metė DOVALDĖ. man labai gražiai ir įdomiai nuskambėjo šis vardas.


aha, tikrai toks visai nieko vardukas thumbup.gif
QUOTE(SANTA @ 2007 09 23, 11:45)
Šiandien girdejau varda Ornela  g.gif

schmoll.gif skamba kaip firmos pavadinimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2007 09 23, 11:45)
Šiandien girdejau varda Ornela  g.gif


gal tokia vaikų-paauglių dainininkė?
aš kažkada Kaune tp buvau sutikusi mažą mergaitę Ornelą, tai galvoju, ar ta dainininkė ne ta pati mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(ingalp @ 2007 09 23, 12:41)

schmoll.gif skamba kaip firmos pavadinimas unsure.gif



nono.gif manau, pavadinta labai gražios italų aktorės Ornellos Muti vardu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 09 23, 11:44)
Poliklinikoje belaukdama prie gydytojo kabineto, išgirdau mažų - broliuko ir sesutės vardus: Melanija ir Dankanas. Melanija nėra iš tų, kurie labai patiktų, bet šiaip visai nieko vardas. Na o Dankanas, blink.gif  blink.gif ...

nu Melanija tai nieko, pusė velnio irnesakyk.gif , retas, bet nėra kažkoks labai neįprastas ar nuo lempos nukeltas. bet jau Dankanas - tai doh.gif doh.gif doh.gif kalniečio Maklaudo serialo tėveliai per daug prisižiūrėjo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 09 23, 11:44)
Poliklinikoje belaukdama prie gydytojo kabineto, išgirdau mažų - broliuko ir sesutės vardus: Melanija ir Dankanas. Melanija nėra iš tų, kurie labai patiktų, bet šiaip visai nieko vardas. Na o Dankanas, blink.gif  blink.gif ...


drinks_cheers.gif Melanija tiesiog primirštas vardas, man jis patinka. Bet Dankanas bash.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 09 23, 12:43)
nono.gif manau, pavadinta labai gražios italų aktorės Ornellos Muti vardu user posted image

tu matai, o aš nežinojau tokios aktorės unsure.gif , todėl man ir skamba kaip UAB-o pavadinimas biggrin.gif . bet jei aktorės garbei, tai dar nors tiek gerai, nes jau pamaniau, ar nebus čia koks sudurtinis iš tėvų vardų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 09 23, 11:44)
Poliklinikoje belaukdama prie gydytojo kabineto, išgirdau mažų - broliuko ir sesutės vardus: Melanija ir Dankanas. Melanija nėra iš tų, kurie labai patiktų, bet šiaip visai nieko vardas. Na o Dankanas, blink.gif  blink.gif ...

Vilniaus Medeinos gatves paziba yra vardu Melanija cool.gif Moteriskei gal jau apie 60 metu, netekejusi. Bet laiko nesuskaiciuojama skaiciu pudeliu. Ir juos visus kartu vedzioja. Ir juos vedziodama kartu su jais kiauksi. Ir ant kitu rekia, kad jie pvz neteisingai savo sunis vedzioja cool.gif Tiesa, nezinau, kaip dabar yra, nes ten jau nebegyvenu kokius penkerius metus. Bet dar nuotu laiku man siurpa kelia vardas Melanija, didele garbanota peroksidines blondines sukuosena ir pudeliai doh.gif

Prisiminiau, kad turejau kursioke, vardu Liubove. Visai grazus man sis vardas cool.gif
Atsakyti
tai Liubovė rusiška Meilė tongue.gif man tai kažkaip nelabai schmoll.gif man išvis gryni rusiški vardai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 09 21, 19:26)
drinks_cheers.gif man taip pat  drinks_cheers.gif

o žinot tos žurnalistės Rūtos Grinevičiūtės antros dukros vardą? Ulijona  doh.gif

Negražus vardas schmoll.gif Jau geriau būtų Julinoja pavadinus ax.gif
Atsakyti
Vakar girdėja Berniuko vardą Deinoras ax.gif
Atsakyti
Is sicia - Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 09 24, 12:15)
Is sicia -  Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis

Man iš karto su Antoniu Soprano asocijuojasi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 09 24, 12:15)
Is sicia -  Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis

"pamandrintas" Antanas biggrin.gif
Atsakyti