Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai

QUOTE(?angeliux? @ 2007 09 28, 20:09)
Mano drauges suns vardas Lika  thumbup.gif

O mano draugės šuo Vika vardu smile.gif (skambėsys labai panašus, kaip Likos) Tiesa, jinai ją šaukia Viktorija dažniausiai biggrin.gif
Žmonės dažnai vadina šunis žmonių vardais smile.gif Nieko čia baisaus, mano manymu blush2.gif
Atsakyti
šią savaitę radau tokį vardą - Tyrūnas, lyg kažkoks valdininkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 09 23, 13:15)
Vilniaus Medeinos gatves paziba yra vardu Melanija cool.gif Moteriskei gal jau apie 60 metu, netekejusi. Bet laiko nesuskaiciuojama skaiciu pudeliu. Ir juos visus kartu vedzioja. Ir juos vedziodama kartu su jais kiauksi. Ir ant kitu rekia, kad jie pvz neteisingai savo sunis vedzioja cool.gif Tiesa, nezinau, kaip dabar yra, nes ten jau nebegyvenu kokius penkerius metus. Bet dar nuotu laiku man siurpa kelia vardas Melanija, didele garbanota peroksidines blondines sukuosena ir pudeliai doh.gif

Prisiminiau, kad turejau kursioke, vardu Liubove. Visai grazus man sis vardas cool.gif

yra,yra ta Melanija smile.gif tik dabar šunis su pavadžiais vedžioja doh.gif todėl man irgi vardas Melanija doh.gif schmoll.gif o Vat dėl Dankano,tai kažkaip nebešokiruoja ax.gif pripratau kip ir prie Donaldo bigsmile.gif
Atsakyti
krikštų tėtės kaime gyveno seniau vyras ir žmona Klemas ir Kleopa biggrin.gif
Atsakyti
mano vienos pažįstamos vardas Tėvyla. O mano draugei Meilutei (TOKS JOS VARDAS) yra nekartą tekę pasijusti nejaukiai .
Atsakyti
Kaune žinau moterį, vardu Deimė.
Atsakyti
pazystu nelita blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 09 29, 22:16)
pazystu nelita blush2.gif


o aš porą Elitų tongue.gif
Atsakyti
Aš gulėjau palatoje su panele kuri savo dukrytei nori du vardus - Dyva Mėta duot g.gif O man tai tas Dyva tai kai šyva koks doh.gif
Atsakyti
Pazistu dvi suaugusias seseris, kuriu vardai - Rada ir Madi. Bet ju gimineje yra ir nelietuvisku saknu, gal todel ir vardai tokie.
Atsakyti
QUOTE(Karolina27 @ 2007 09 29, 22:26)
Aš gulėjau palatoje su panele kuri savo dukrytei  nori du vardus - Dyva Mėta duot  g.gif  O man tai tas Dyva tai kai šyva koks  doh.gif

Dyva blink.gif blink.gif blink.gif tu šakės doh.gif
Atsakyti
mama turi pusbrolį Jeronimą. nors vardas žinomas, daugiau neteko sutikti šiuo vardu pavadintų žmonių, kažkodėl jis neatėjo į madą ir su visų Lukų, Mykolų ir Jokūbų banga g.gif o man labai patinka thumbup.gif reiškia "šventas vardas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 30 rugsėjo 2007 - 06:55