Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reti, įdomūs, keisti vardai ir nevardai
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų vardai > Bendros diskusijos apie vardus
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Cikadelė
Tęsiam toliau cool.gif
tasha
O as pirma 4u.gif
Turejau drauge Benita kazkaip sunku buvo prie jos vardo priprasti ax.gif
incia
QUOTE(tasha @ 2007 07 16, 23:31)
O as pirma 4u.gif
Turejau drauge  Benita kazkaip sunku buvo prie jos vardo priprasti ax.gif
*

Man tai grazus vardas, reiksme - Palaiminta. Reiks seseriai pasiulyti, ji kaip tik laukiasi ir rasosi sarasiuka.
incia
Ka tik bendradarbe pasake, kad pusbrolis sunu pavadino Norbertu. As tai nepazistu nei vieno tokiu vardu.
rytoj
Norbertas man vienas iš gražiausių vardų. Vieną jau suaugusį vyrą tokiu vardu žinau mirksiukas.gif

O Benita tai man visiškai nepatinka. Nes aš nemėgstu vardų su mažybine forma. Ir nemėgstu išvestinių iš kitų vardų. Daug gražesnis vardas - Benedikta mirksiukas.gif
Girasol
Šiandien MB popieriuose rado vardą Siužeta ax.gif
coco
Man grazus Benigna.Sutrumpintai Bena.Gal todel,kad viena pazistu? g.gif
Ramunita
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 17, 18:36)
Šiandien MB popieriuose rado vardą Siužeta  ax.gif
*

nu šakės blink.gif vargšė mergina doh.gif
Girasol
QUOTE(Ramunita @ 2007 07 17, 18:46)
nu šakės  blink.gif vargšė mergina  doh.gif
*

taip jau būna... unsure.gif man įdomu kaip kirčiuojamas g.gif
Ramunita
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 17, 18:54)
taip jau būna...  unsure.gif man įdomu kaip kirčiuojamas  g.gif
*

kaip bekirčioutum - vistiek kvailai skamba unsure.gif
Cikadelė
šiandien užtikau seną Kauno dieną ax.gif radau straipsnį apie kažkokį ginekologą Kauno RK ligoninėje ax.gif nuotrauka, po ja parašyta- daktaras su žmona ir vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif
tasha
O kaip jums vardas Nijolsas? blink.gif blink.gif Jis sake, teveliai labai dukrytes lauke doh.gif
Dar radau vienam straipsnyje Dubinija ir Šilona blink.gif (sesutes) Ar visai zmones pabludo vaikams vardus rinkdami doh.gif doh.gif
incia
As kai gimdziau pirma sunu, tai ligonineje dvi mamytes sunums dave varda Benas.
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.
Girasol
QUOTE(incia @ 2007 07 18, 09:25)
Siandien darzely ant spinteles pamaciau varda Seimūras. Lig ir girdetas kazkur, bet turbut retas.
*

ar tik simpsonuose nebuvo tokio personazo? g.gif doh.gif
Ramunita
QUOTE(incia @ 2007 07 18, 09:25)
*

Vos ne seimūnas lithuania.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 17, 21:08)
šiandien užtikau seną Kauno dieną ax.gif radau straipsnį apie kažkokį ginekologą Kauno RK ligoninėje ax.gif nuotrauka, po ja parašyta- daktaras su žmona ir vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai  tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif
*

Benas tai manęs visai nestebina,nes pažįstu kelis vaikus tokiu vardu, turiu dėdę Bena ir Benas į Nidą plaukia su Kernagiu ax.gif
Jorilė-tai dar šiaip negirdėtas,bet ausies nerėžia
Balys-tai dabar jau retas vardas....Nors tuo metu,kai Sruoga gyveno nebuvojis labai jau keistas ir retas ax.gif
incia
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 18, 08:31)
ar tik simpsonuose nebuvo tokio personazo?  g.gif  doh.gif
*

Tiksliai! O as galvoju, kur man girdetas tas vardas doh.gif
Gytarė
Vakar girdėjau vardą Ermina (4m. mergaitė). "Patobulinta" Irmina? g.gif
Isila
QUOTE(Gytarė @ 2007 07 19, 10:04)
Vakar girdėjau vardą Ermina (4m. mergaitė). "Patobulinta" Irmina? g.gif
*

labai girdėtas tas Ermina - arba knygoj, arba filme buvo toks vardas. Kažkaip man jis nuostabos nekelia.
Cikadelė
Sm vienoje temoje teko kalbėtis su tėveliu...žmonos vardas Rykantė, o sūnelio- Augmantas ax.gif sakyčiau, tikrai negirdėti...žmonos vardas labai labai įdomus, kaži kokia etimologija? g.gif
Gytarė
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 19, 19:55)
Sm vienoje temoje teko kalbėtis su tėveliu...žmonos vardas Rykantė, o sūnelio- Augmantas ax.gif sakyčiau, tikrai negirdėti...žmonos vardas labai labai įdomus, kaži kokia etimologija? g.gif
*

Yra miestelis Rykantai. ax.gif
Alnė
bendravau su suaugusiu vyru, o vardas jo Linusis. Pravalas kažkoks
Elmiko
Perkant Krikšto rubukus dukriukui konsultantės vardas buvo Gilanda .
Ramunita
QUOTE(laimutė07 @ 2007 07 20, 09:09)
Perkant Krikšto rubukus dukriukui konsultantės vardas buvo Gilanda .
*

atsimenu kažkada kalendoriui perskaičiau šitą vardą-man iškart su glandom asociacijos blush2.gif
Gytarė
QUOTE(Ramunita @ 2007 07 20, 10:17)
atsimenu kažkada kalendoriui perskaičiau šitą vardą-man iškart su glandom asociacijos  blush2.gif
*

Ir man. doh.gif Šiaip visai gražus vardas būtų. ax.gif
rytoj
Va, ką radau lrytas.lt
Klaipėdos rajono policijos komisariato tyrėja Aina Skromanienė
Vyturiukė
QUOTE(rytoj @ 2007 07 20, 14:14)
Va, ką radau lrytas.lt
Klaipėdos rajono policijos komisariato tyrėja Aina Skromanienė
*

Vieną Ainą pažinojau smile.gif Jei neklystu, iš latvių kalbos išvertus būtų peizažas ar kažkas panašaus smile.gif
Turėjau klasiokę Salviną. Keistas vardas, bet visai nieko smile.gif
Cikadelė
pergalvojau, kokius esu sutikusi žmones, retais vardais, arba girdėjusi.......

Pirmiausia, darželį lankiau su Zigfrydu, o mokykloje viename suole sėdėjau su Vilfredu. Daugiau nesu sutikusi žmonių tokiais vardais, ir girdėjusi nesu rolleyes.gif

Jau rašiau, kad poliklinikoje mačiau užregistruotą mergaitę, vardu Europa unsure.gif

Neseniai draugė susilaukė dukrytės, tai derino vardus ir gavosi- pirmoji Nomeda, o antroji Andromeda 4u.gif man skamba visai gražiai 4u.gif

Forume užmačiau berniuką, įdomiu vardu - Sangeras 4u.gif (beje, čia ne reklama, bet paramos skyrelyje sukurta tema apie Sangeriuką, kuriam reikalinga pagalba, tad jei nesat abejingi/ abejingos svetimam skausmui, užsukit čia). Ačiū 4u.gif

aij, kaimynystėje gyvena mergaitė Alvita, bet regis yra toks miestelis- Alvitas...arba kažką maišau g.gif
Ridikute
Ką tik perskaičiau, kad Geltonos dukra Lela rolleyes.gif
Cikadelė
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 20, 15:09)

bigsmile.gif Geltona, jau pagimdė? ax.gif kur skaitei, įmesk nuorodą mirksiukas.gif

vardas, sakyčiau keistas rolleyes.gif
Ridikute
Delfis rašo smile.gif čia, kaip ji sako, senas lietuviškas baltų deivės vardas" "Norėjau tikro lietuviško vardo, o ne kokio užsienietiško. Ir radau tokį, kuris ir skamba gražiai, ir turi gražią reikšmę, ir vyrui labai patiko. Šiuo vardu buvo vadinama baltų deivė pragimdytoja "
http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=13839111
Gytarė
QUOTE(Cikadelė @ 2007 07 20, 15:57)
Neseniai draugė susilaukė dukrytės, tai derino vardus ir gavosi- pirmoji Nomeda, o antroji Andromeda 4u.gif man skamba visai gražiai 4u.gif
*

thumbup.gif
Twiggy
O man geltonos mergaites vardas nelabai ax.gif
Elmiko
Lela labai neiprastas vardas g.gif Bet visdelto zmones suranda iskirtinu vardu savo vaikams.
muminukas
vaikais- Benas, Jorilė ir Balys blush2.gif

pastarieji du vardai  tikrai reti- pirmas išvis negirdėtas, o antrasis l.retas...pažįstu tik vieną Balį blush2.gif Sruogą biggrin.gif
*

jau populiarėja. asmeniškai Jorilės nežinau, tik patį vardą žinau.
pažįstu vieną Balį (ne Sruogą rolleyes.gif ), jam apie33-34 metus. o Benus tai du mažus žinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 20, 21:05)
O man geltonos mergaites vardas nelabai  ax.gif
*

drinks_cheers.gif kažkaip nelabai... nors ir "Deivė Lela – didžiosios Baltų deivės motinos Lados duktė. Ji turėjusi brolį dvynį Lėlį.
Lela vaizduojama trigalvė. Ją laikė tarpininke tarp žmonių ir dievų, tarp žemės ir dangaus."

incia
Dar prisiminiau viena varda - Gerta (dar perklausiau jos, gal Gerda?, bet ne- Gerta).
Man tai keistai skamba. Merginai 23m.
incia
Dar pora perliuku: Izidorius, Virkantas, Celestinas.
*GAILĖ*
QUOTE(Ridikute @ 2007 07 20, 15:09)
*

nu man tai visai negražus schmoll.gif . kaip kokia lialia 2.gif biggrin.gif

Ar matėt, ketvirtadienį per laidą "Kitas" buvo 18 m merga, vardu Izaura doh.gif biggrin.gif . gi panašiai prieš 18 m ir rodė tą serialą, nu tai ir prašom - auka biggrin.gif
Minerva

*

Balys - iš Boleslovo, o pastarasis buvo tikrai populiarus vardas prieš pusę amžiaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(incia @ 2007 07 21, 15:50)
Dar pora perliuku: Izidorius, Virkantas, Celestinas.
*

Izidorius ir Celestinas - įprasti mano senelių laikų vardai (kaimynai buvo). O su Virkantu tikrai kol kas nesusidūriau.
Girasol
Mergaitės, šiandien sužinojau, kad Akvilė senas vardas blink.gif gal kas žinot kokio senumo? g.gif 4u.gif
Gytarė
QUOTE(ingalp @ 2007 07 22, 15:39)
Ar matėt, ketvirtadienį per laidą "Kitas" buvo 18 m merga, vardu Izaura doh.gif  biggrin.gif . gi panašiai prieš 18 m ir rodė tą serialą, nu tai ir prašom - auka  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
faustluk
Akvile- grazu. Ir as mastau, jei bus mergiote..O koks skirtumas kokio senumo?? Na, is 17a.? Tai kas keiciasi? mirksiukas.gif
Saulelė_raudona
Žinau kelis keistokus vardus - Bangimantas(yra parašęs porą knygelių apie kompiuterius) ir Pulgis. Pastarasis, tai senovinis, bet kiek neįprastai skamba rolleyes.gif
rytoj
Kaune gyvena moteriškė, vardu Geidutė cool.gif
Ir dar vieną vardą prisiminiau - Ingvilė mastau.gif
Elmiko
QUOTE(nighttingale @ 2007 07 22, 19:07)
Mergaitės, šiandien sužinojau, kad Akvilė senas vardas  blink.gif gal kas žinot kokio senumo?  g.gif  4u.gif
*

Akvilė labai gražžus vardas lotyniškas "erelis"tokia rekšmė būtų. thumbup.gif
'
brasta
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie vardą Mikas. Kol kas dar vardo sūneliui neužrasėm, bet jau vadinam Mikučiu. Beja, mano senelio buvo toks vardas.
rytoj
Man Mikas visai tinka ir patinka mastau.gif
O kokie kitų vaikų vardai?
brasta
QUOTE(rytoj @ 2007 07 23, 23:05)
Man Mikas visai tinka ir patinka mastau.gif
O kokie kitų vaikų vardai?
*

Greta ir Vainius.
rytoj
QUOTE(Asta S. @ 2007 07 23, 23:08)
Greta ir Vainius.
*

Vainius wub.gif vienas iš gražiausių vardų mirksiukas.gif
Mano požiūriu, neiškrenta Mikas iš konteksto ir visai derinasi prie kitų vardelių ax.gif
Gytarė
QUOTE(Asta S. @ 2007 07 24, 00:01)
Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie vardą Mikas. Kol kas dar vardo sūneliui neužrasėm, bet jau vadinam Mikučiu. Beja, mano senelio buvo toks vardas.
*

Man nepatinka. schmoll.gif
Girasol
QUOTE(busVakare @ 2007 07 23, 12:01)
Akvile- grazu. Ir as mastau, jei bus mergiote..O koks skirtumas kokio senumo?? Na, is 17a.? Tai kas keiciasi? mirksiukas.gif
*

nieko nekeicia, zingeidumas sukilo mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.