Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Prijaučiantys fotografijai renkasi čia user posted image

ANKSTESNĖS TEMOS APIE FOTOGRAFIJĄ
1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis

14 dalis
15 dalis
16 dalis

Mūsų moksliukai, naujokai prašom jungtis mirksiukas.gif


Abo - Canon PowerShot S3 IS
Agneza - Pentax K10D
ajas - Nicon D200 +Nikkor 18-200 f/3.5-5.6
andriuska - canon 30d, canon 50e, kiev60
astaxa - fuji finepix s5600
astisius
atikutė - Canon Power Shot A460
Atra - SONY DSC H2
Bilekas - Panasonic DMC-FZ30
Baubazz - Nikon D70 + nikkor 28-100 f3.5-5.6
bite maja - Nikon D50
Cameja - Nikon E2200
cara - Canon 350D
californiagirl - Canon XTi(400D)+ canon 50mm f1.4 ir sigma DC 17-70mm f2.8-4.5 macro
Ceburaska - Canon EOS 400D
Christin - Nikon coolpix7900
Daivulyte - Canon Power shot A530
Dejavu - Canon PowerShot S3 IS
egoist
Elina - Canon EOS 400D
Elnes
Enija
fotolama - tuo paciu,kaip ir Agneza smile.gif
inc
InRed
Gitutyte76 - Konica Minolta DiMAGE G600
gus - Canon30D + Canon 85mm (jei neklystu...)
Karbyne - Canon PowerShot A95
kristina-buziene Fujifilm S 5500
konkin - Nikon D40
latoya
lapiutaite - Nicon D40
Liepu takelis - Sony P-92
Labradoriuke - Nikon D80
lialka
mallena - Olympus C770UZ
Mergina - Panasonic DMC-FZ30
*Nendria* - Nikon D50
Opa - Canon EOS 400
peppi
Pupeliukas - Nikon D80 + kit'inis 18-70mm , bei 70-300mm
Puriena6
raige - Canon EOS 350D
Rimulka - Sony Dslr-A100
rsaulyte - Canon EOS 350D + kitinis 18-55mm/f3.5-5.6,Sigma 105mm f/2.8 EX DG Macro
roolys - SONY DSC-H5, NIKON F75 + nikkor AF 50mm f/1.8D
sąvaržėlė
Sapokliaka - Konica minolta dimage Z1
Sansara - Nicon D50
Sea_ - Canon 30 D
She - Nikon D70s
sillwio - Nikon D50+50mm 1.8 obj +AF-S VR Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED, taip pat Sigma 18-50mm F3.5-5.6 DC
Smiltis - NikonD80 + obj. 18-135 mm.
Stebukle - Sony Dslr-A100
Starburst - SONY a100
Tosk - Canon EOS 400D
toro - Canon EOS 400D
valanda - Nikon D70 + Sigma 18-125 mm
VilmKa - Canon DIGITAL IXUS 60
Victor*photo* - Canon 400D
wicked - Canon XTi +canon 17-85mm
Will - Canon EOS 350D
wyshnia - Canon 300D + daug visokiu objektyvu mirksiukas.gif
zuvialia - Fujifilm FinePix F30
~migla~ - FujiFilm F30


Kažkur dingę, pabėgę iš pamokų... Prašome sugrįžti user posted image
Ginija Canon EOS 350D
lauryte 26 Canon EOS 350D
Lyra Canon PowerShot S50
Pupa_uoga Canon Powershot S3
Sinuhe Nikon D50
AŠA Nikon D50
Sfinxute Canon EOS 350 D
Samanta Nikon Coolpix 4600
Ispanė Panasonic DMC-FZ5
primavera Sony Cyber-shot DSC-N1
Paranormali Pentax ISDL
Lindra KONICA MINOLTA dimage Z6
Rudaake Fujifilm S6500


Visi namų darbai čia: pas Bitę mirksiukas.gifNAMU DARBAI - namų darbams pateikiami tik tą savaitę atlikti nauji darbai. Namų darbai pateikiami iki antradienio 20 val.
Šios savaitės namų darbų tema- ARCHITEKTŪRA

Mokomės toliau photo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 17 liepos 2007 - 04:59
QUOTE(Abo @ 2007 07 16, 08:09)
Anykščiai
user posted image


o, koks mielas vaizdelis ir pazistamas... biggrin.gif mano gimtasis miestas

QUOTE(Sea_ @ 2007 07 16, 16:13)
Ryte tik isijungus kompa pirmas puslapis public fotki pas mane biggrin.gif


as ir uzsijungiu is karto, nauju nuotrauku paziuret biggrin.gif kas ka per nakti prikrove, kas ka komentuoja ir kaip..... rolleyes.gif
Atsakyti
Wicked, saunuole thumbup.gif Dekui uz naujus namus 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif ,
registruojuos naujoj temoj.
Su namų darbais šią savaitę labai sunku unsure.gif - nėra nei idėjų, nei laiko, nei noro didelio. Kažkaip niekada architektūra per daug nežavėjo, nos foto būna tikrai gerų wub.gif

Californiagirl, man visai gražūs tie Sietlo vaizdai wub.gif Gal tik dangaus per daug toj kur dangoraižiai unsure.gif

Abo, ta Anykščių nuotrauka ir mane užkabino thumbup.gif Gražu. Ir šiaip temoj daug gražių foto.

O su namų darbais man irgi reikia laiko atidžiau apžiūrėti visas nuotraukas, tada jau ir komentarai kažkokie atsiranda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 17, 08:32)
Californiagirl, man visai gražūs tie Sietlo vaizdai  wub.gif Gal tik dangaus per daug toj kur dangoraižiai  unsure.gif

Aciu wub.gif Seattlas grazus miestas rolleyes.gif Bet fotolama teisus.....kas liecia nuotraukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo californiagirl: 17 liepos 2007 - 08:39
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 17, 09:35)
Aciu wub.gif  Seattlas grazus miestas rolleyes.gif  Bet fotolama teisus.....kas liecia nuotraukas biggrin.gif


Kai fotografuoji vaikus n kartų visaip kaip tai gerai ir gaunasi. Gal jei persimestum ant architektūros irgi tas pats būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
nesuprantu, vel skaitau komentarus, vel kazkokie pykciai, nepritarimai, nesusikalbejimai blink.gif kas cia dabar antra savaite, lietus praejo, o pykciai kazkokie vis lenda...
pradeda priminti kudra, kai pasako kas komentare, kad blogas remas, o autorius atsako, remas geras, cia jus nieko nesuprantat... arba nuotrauka per tamsi, tai atsako ir turi but tamsi, nes buvo tamsi diena... doh.gif
bijau kai kurias foto ir komentuot, kad nebuciau apkaltinta "principais" ar dar kuo. juk autoriaus nezinom, kokie dar gali but principai? doh.gif
Atsakyti
Nesupratusiems pasikartosiu blush2.gif Jei kas supratote, kad namų darbuose kaleidoskopą ar lesyklėlę laikau architektūra - supratote neteisingai. Bet laikau tai susiję ir tinkama architektūros temai. Nežinau kaip aiškiau pasakyti ir kaip labiau paaiškinti savo požiūrį. Nu nežiūriu tik tiesiogiai. Taip architektui tai ne architektūra. Tuo požiūriu matyt ir man ne, bet kai imame architektūros temą, man su ja gali sietis ir ją atskleisti patys įvairiausi ir toli gražu ne tik akmeniniai "statiniai". Pvz. iš arti pritrauktas rožės žiedas ar kad ir žmogaus kūnas. Kaip gyvoji architektūra,tam tikras požiūris į ją, o ne architektūros vadovėlio įliustracijos wink.gif Jokių gilių prasmių čia nereikia matyti - tiesiog neinterpretuoti tiesmukai. O gal to ir nereikia. unsure.gif Tiesiog aš taip nedarau ...
Atsakyti


\'"?m ,.
oj, cia mano zuika pasidarbavo :DDDD lenda ir spaudo ka pasiekia.... sorry
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 17 liepos 2007 - 09:46
Jaučiu turiu dovaną būt suprasta biggrin.gif doh.gif Apie tą patį jau kalbėjau praeitoje stiklo temoje, kiek suprantu dar anksčiau jums apie tai Victor kalbėjo (nors aš su juo nesimokau, tai tik spėju iš pokalbio šioje temoje).
Atsakyti
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 17, 09:27)
Nesupratusiems pasikartosiu  blush2.gif Jei kas supratote, kad namų darbuose kaleidoskopą ar lesyklėlę laikau architektūra - supratote neteisingai. Bet laikau tai susiję ir tinkama architektūros temai. Nežinau kaip aiškiau pasakyti ir kaip labiau paaiškinti savo požiūrį. Nu nežiūriu tik tiesiogiai. Taip architektui tai ne architektūra. Tuo požiūriu matyt ir man ne, bet kai imame architektūros temą, man su ja gali sietis ir ją atskleisti patys įvairiausi ir toli gražu ne tik akmeniniai "statiniai". Pvz. iš arti pritrauktas rožės žiedas ar kad ir žmogaus kūnas. Kaip gyvoji architektūra,tam tikras požiūris į ją, o ne architektūros vadovėlio įliustracijos wink.gif Jokių gilių prasmių čia nereikia matyti - tiesiog neinterpretuoti tiesmukai. O gal to ir nereikia.  unsure.gif Tiesiog aš taip nedarau ...


del sito tai viskas ok. jei autorius mato architektura kaleidoskope ir mato lesykleleje ir atsiranda dar nors vienas taip matantis zmogus - tai viskas yra tiesiog super. vadinasi autorius liko suprastas. cia nematau net ka kalbet.
as esu gana besikabinejantis zmogus (mergele pagal horoskopa, o tai daug ka sako), todel as dar tik stengiuosi iziureti daug giliau, nei pasakoma.. to reikia mokytis, todel suprantu, kad dar daug ko nematau, ka tureciau matyt ir suvokt kitaip, su perkeltine prasme, kaip pvz rasoma knygose.
tiesiog jei anksciau budavo ramus komentavimas, dabar atsiranda po kai kuriom nuotraukom pykciu.
jei komentuojam ir kritikuojam, tai argumentuotai, kas nepatinka ir kodel, o jei yra argumentuota kritika, tai nereik uz ja pykti... tai yra pagrindinis dalykas, del ko as pries tai pasisakiau smile.gif
Papildyta:
ech, jau tas amzinas teisybes ieskojimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vsio, einu pagavot, kad ko neprisneket vel ir po to gailetis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 17, 10:50)
(mergele pagal horoskopa, o tai daug ka sako),

nu va, o man tai tiesą sakant nesako nič nieko biggrin.gif
Atsakyti