Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mokomės fotografuoti
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos > Fotografija
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sąvaržėlė
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 26, 10:49)
Astaxa, meilė man  thumbup.gif
*

Meilė ne emocija, o jausmas, kuris gali būti išreikštas ir labai emocingai ir ne. Kabinėjuos biggrin.gif Nors tarp emocijos ir jausmo ryšys aišku yra. O šiaip su tom emocijom....nebūna gyvo sveiko žmogaus be emocijų, tik vėl arba jos stipriau išreikštos arba silpniau.
Kadangi neišsimiegojau, gal pavartyt savo psichologijos knygas unsure.gif Fotografijos skyrelis vanas lotuliukas.gif Tuoj išprusim visapusiškai.

Ai žodžiu kiek paskaičiau - iš principo tas pats. Neparašyta, kad lygu (tiesiog patys į savoką įsedam kiek kitą turinį, tai ir gaunas nesusikalbėjimas), bet iš teksto galima suprasti, kad kalbant pvz. stipriai išgyvenamas emocijas minty turima praktiškai tas pats, kas stipriai išgyvenami jausmai.

--------
papildymas..

O vyras ginčijas (ir pati tiesą sakant supratau, kad taip ir yra) ...emocijos susiję su ryškiai išgyvenamu jausmu, nes ne kiekvienas tą patį jausmą išgyvena vienodai intensyviai. Gali būti jausmas, bet gali valdyti emocijas ir niekas to nematys. Tai reiškia, kad jausmas yra, o emocijos ne, nes jos susiję su išoriniu išreikštumu. O gali būt labai emocionaliai, t.y. išreikšta išorėj...ir be jausmo tongue.gif - t.y. suvaidinta emocija. arba du viename. Viskas, kadangi jau pati patikėjau , daugaiu nebesiplėsiu.

O knyga kakraz prie emocijų apie ryškius jausmus ir rašė, taip kad viskas lyg ir aišku. bigsmile.gif
dejavu
Turiu porą klausimų fotošopistams blush2.gif

Kiek žinau šitokioapšvetimo efektui naudojamas kažkoks PS pluginas. Gal kas žinote koks?

Gal kas turite kokių knygelių ar šiaip informacijos apie high key techniką?
Smiltis
QUOTE(Sansara @ 2007 07 26, 13:01)
ar tas pats tada emocija ir jausmas?
man ten meilės nėr. nes tai tik vaikiškas bučkis, kurį tokio amžiaus vaikai dalina kairėn ir dešinėn. gal švelnumas, bet tik ne meilė. aš to kaip meilės nesuprantu  tongue.gif
*

hihihi.gif jo meilė tarp mažamečių smile.gif

Aš čia kaip užvadinimą parašiau, dabar tik pažiūrėjau kad Astaxa ten lyg ir emocijas bandė parašyti unsure.gif Aš toj foto matau smalsumą, pažinimo džiaugsmą g.gif Ar tai irgi ne emocijos unsure.gif

Na Sąvaržėlė jau detaliau parašė bigsmile.gif
Abo
O aš jausmus įsivaizduoju ir šitaip:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir netgi šitaip

user posted image

Man ši tema visiška abstrakcija, kaip ir pats jausmas, emocija, nieko konkretaus, todėl ir sakau, kad tema be galo sunki, labai paprasta besišypsančius žmones nufotgrafuot ar dar kokius verkiančius.

Emocija gali būt ir dangus, gal aš jį fotografuodama perteikiu savo emocijas. Na aš taip suprantu unsure.gif

----------------

Papildyta:

O čia šiaip iš kaimo =)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Smiltis
QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 14:50)
O aš jausmus įsivaizduoju ir šitaip:
*

Na, aš sutinku su Sąvaržėle kad jausmas ir emocija yra skirtingi dalykai.

Dangus vienas emocijos neperteiks. Jis tik gali sukelti kažkokias emocijas, bet tai vėl gi ne tas pats unsure.gif
fotolama
QUOTE(Sansara @ 2007 07 26, 11:07)
user posted image

Super momentas pagautas smile.gif

Gaila tik, kad namas fone labai blaško dėmesį...
Abo
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 26, 15:27)
Na, aš sutinku su Sąvaržėle kad jausmas ir emocija yra skirtingi dalykai.

Dangus vienas emocijos neperteiks. Jis tik gali sukelti kažkokias emocijas, bet tai vėl gi ne tas pats  unsure.gif
*

O man ne, kas yra jausmas? Tam tikra emocija biggrin.gif Logiška.

O kad dar logiškiau būtų, įlendu į žodyną biggrin.gif

jaũsmas sm. (4) Š, NdŽ, FT psich.
1. malonus ar nemalonus pergyvenimas, emocija: Jausmu, arba emocija, vadinamas žmogaus pergyvenimas savo santykio su tuo, ką jis pažįsta ir veikia rš. Partija auklėja šventus tarybinio patriotizmo jausmus (sov.) sp. Draugiškumo ir bičiuliškumo jausmas rš. Eglė spindi, kaista džiugesio jausmu S.Nėr. Mylėjo tėviškę lietuvis jausmu kaip Nemunas giliu S.Nėr. Dar vis tebėr toks jausmas, lyg lietus tarytum lijo per ištisą gyvenimą B.Sruog. Tarybų valstybės nacionalinė politika sukelia begalinio pasitikėjimo socializmo šalimi jausmą (sov.) sp. Nustebimo jausmas rš. Aštrus pavydo jausmas pervėrė jam širdį rš. Man lyg neapykantos jausmas kyla tuomet prieš jį širdyje J.Jabl. Kūno jausmas pikčiaus padaro paties nejausmo A.Baran. Žmoguje telpa daugybė jausmų A1884,51. Lizde viešpatavo šilti šeimynos jausmai Vrp1897,9. Lyra kėliau aš gerų jausmų daugiau rš. Gaivink jausmus širdyje, keleivį už stalo Dt. Jausmo niekas nepaskolins LTR. Ją nejučiomis pagavo jausmas, kuriam, rodos, nebuvo vietos Fogo širdy J.Baič.
2. supratimas, nuovoka: Šiuo klausimu jis neturi jokio jausmo ir išmanymo rš. Kalbos jausmas sunkiai tesiduoda apibrėžiamas GK1939,17.
3. pojūtis: Jį pamoko palietimo jausmas, kurs padeda jo ausims J.Jabl. Gyvulių jausmai visi veikia, kuomet paukštis giriasi tik vienomis savo akimis Blv.

Vnz man pirmas variantas gan banalokas, o kiti du kažkas įdomiau, tai ir turėjau omeny.
Puriena6
Laba 4u.gif

Sveikinu ir aš Smiltį 4u.gif

Sansara, nu bet jau tavo foto su dviem emocijom thumbup.gif Negaliu atsižiūrėti wub.gif

Visai neseniai teko skaityti apie jausmus ir emocijas. Tai yra skirtingi dalykai( bet susiję tarpusavje). Jeigu emocija yra staigi trumpalaikė jausmo išraiška, tai jausmas yra kur kas gilesnis dalykas (jei taip galiu išsireikšti). Pvz., susižavėjimas - emocija, meilė - jausmas. Pyktis - emocija, neapykanta - jausmas. ir t.t.
Zuikytukėliausia

unsure.gif
Smiltis
QUOTE(Zuikytukėliausia @ 2007 07 26, 15:55)
ar vis tik ji labai paprastai tikėjosi, kad tai matytųsi ryškiai ir be jokių filosofavimų. Aš pvz. suprantu, kad užduotis pastaroji.
*

To būtent ir tikiuosi mirksiukas.gif

Manau kad vis tik improvizacijų neišvengsim unsure.gif Jei jau jų dviejose spalvose nesugebėjom išventi, tai čia juo labiau unsure.gif

Abo, nu tu gerai lotuliukas.gif Žmonės knygas rašo apie tai, visą gyvenimą studijuoja apie jausmus ir emocijas, o tu bac, į žodyną pažiūrėjai ir randi informaciją thumbup.gif

Pasakykit dabar ar gyvūnuose laimėjo šita foto (radau kad She, bet ten jos dvi foto buvo)

user posted image

Įrašiau I vietos laimėtojus Augaluose ir Kompozicijoj (laisva tema) wub.gif
sąvaržėlė
mda...

QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 15:36)
O man ne, kas yra jausmas? Tam tikra emocija  biggrin.gif
*

Nevisai. Susiję kai kartu net labai, bet kartu jie būna nebūtinai. Emocija - tai išreikštas jausmas (kas labai gerai pvz. matosi nuotraukoje su pašokusia ar kokia ten mergina). Tyliai, ramiai sau tūnantis nematomas jausmas nėra emocija.

Aišku, kad emocija yra ne tik veido reakcija, tai gali parodyti visas kūnas ir pan. Yra daug emocijų teorijų, bet paprastai kalbant apie emocijas eina du elementai (kaip reakcija į dirgiklį): emocijos išgyvenimas ir kūno reakcija. Abu kartu ir gaunas ta išreikšta emocija, be antro - ne, nors aišku galima filosofuot iki negalėjimo, kad tai ką viduj išgyveni jau emocija ir pan. Ir net argumentų rast, nes be to niekaip (jei tai nesuvaidinta).
O šiaip paprastai kalbant: liūdesys - jausmas / ašaros, verkimas - to pasekmė ir emocionalumo išraiška.
Džiaugsmas - jausmas, šokinėjimas iš džiaugsmo - emocija, išorinė reakcija į tai ką išgyveni ir pan.
Mes kitų žmonių jausmus atpažįstam per jų emocijas - (įsidūrė, - skauda - šokteli ar sucypia).
Bet kiek suprantu mes čia ne psichologijos studijom, o tam kad atsilieptume kaip supratam tą temą nuotraukoje. Plius man atrodo bandyt žiūrėt ką gi mum ta autorė temos uždavė. Ar kad dėtume bile ką, ką psichologiškai ar filosofiškai tikrai įmanoma pritempti prie emocijos sąvokų ar vis tik ji labai paprastai tikėjosi, kad tai matytųsi ryškiai ir be jokių filosofavimų. Aš pvz. suprantu, kad užduotis pastaroji.
Pvz. besibučiuojančiuose vaikiukuose ryškios jokios emocijos nematau (nebent užslėptą, bet kaži ar užslėptų emocijų čia tikimasi), nors kas ten jų širdutėse darosi sunku pasakyt (gal siunta, kad kažkas taip pozuot liepė? biggrin.gif), o va jau minėtoje pašokusioje merginoje - matau. Ir jausmą ir emociją.
Abo
Sąvaržėle
O aš plačiau į tai žiūriu, nes fotografija kaip ir autoriaus išraiška g.gif
Tema "kiaušinis" ir dar "baltas" turi ribas, nors tos ribos baigias kai kiaušinį parodom, o kaip parodom, jau fotografo reikalas. O, kad "emocija" turėtų ribas- nemanau schmoll.gif
O dėl vaikučių, liepė, neliepė, svarbu rezultatas. Mano nuomone, bučinys pilnai lygus valgymui, nes to realaus "lygumo", "svorio" ir pan išmatuot neįmanoma, nežinau ar aiškiai išsireiškiau blush2.gif

Smilti
žodynai ne pasakos, ne poezijos, interpretacijos, ar kokie menai smile.gif
Kalba sugalvota tam, kad susikalbėtų žmonės, o jei gyvenam visuomenėj, turim paisyti tam tikrų taisyklių, nebent norime būti nesuprasti mirksiukas.gif
Mano nuomone emocijos, jausmai,- viskas kas supa mus ir kas pasakys, kad aš neteisi? Juolab, kad žodyno reikšmės ribų nenubrėžia, tik apibendrina (o, kad jausmas yra emocija, aš su tuo sutinku, būtų kvaila nesutikti, aišku ne tik todėl, kad taip žodynas pasakė, o todėl kad aš taip įsivaizduoju biggrin.gif ) Galim kalbėt ką norim, stalas yra stalas, kiaušinis yra kiaušinis, meilė yra meilė, šie žodžiai mums žinomi ir aiškūs, o platesnis suvokimas čia jau kiekvieno žmogaus reikalas.

Papildyta:
QUOTE(Zuikytukėliausia @ 2007 07 26, 15:55)
unsure.gif
*

Pakliuvai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sąvaržėlė
QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 16:19)
Sąvaržėle
*

Atsiprašau už tokį siaurą požiūrį , aš tik bandžiau suprasti kokia tema užduota ir kokioje temoje tos raiškos ieškoti.

Tiesiog..jei emocija ir jausmas būtų visiškai tas pats, pasauliui būtų visiškai nereikalingi du tą patį dalyką apibūdinantys žodžiai (manau daugmaž visose kalbose jie abu ir yra - skirtingi)
Abo
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 26, 16:29)
Atsiprašau už tokį siaurą požiūrį , aš tik bandžiau suprasti kokia tema užduota ir kokioje temoje tos raiškos ieškoti.

Tiesiog..jei emocija ir jausmas būtų visiškai tas pats, pasauliai būtų visiškai nereikalingi du tą patį dalyką apibūdinantys žodžiai (manau daugmaž visose kalbose jie abu ir yra - skirtingi)
*

Duona=valgis=skanumynas=maistas=patiekalas=pragyvenimas=pinigai rolleyes.gif
Nesuprantu ko įsižeidei smile.gif
sąvaržėlė
QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 16:33)
Duona=valgis=skanumynas=maistas=patiekalas=pragyvenimas=pinigarolleyes.gif
Nesuprantu ko įsižeidei smile.gif
*

nesuprantu iš ko darai tokias išvadas smile.gif

Aš nežaidžiu sekom, abibūdinau, kas man suprantama kaip jausmas (manau gana aiškiai), o kas kaip to pasekmė, t.y. išreikšta emocija. smile.gif

mat jį bala - užtat aš supratau kokią temą uždavė tongue.gif

tavo seka daug turi loginio nenuoseklumo tongue.gif

o mano vaikas tau paaiškintų, kad valgis tai kančia, o ne skanumynas biggrin.gif
Abo
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 26, 16:35)
nesuprantu iš ko darai tokias išvadas smile.gif

nu nesuprantu , atsiprašau , o tie 10 psichologinių dalykų studijų forma plačiau mąstyt neišmokė , sunki padėtis  biggrin.gif
*

Niekad nesijausk kažkuo pranašesnė už kitus (o tie 10 psichologinių dalykų studijų forma plačiau mąstyt neišmokė), nes geram daiktui "reklamos" nereikia biggrin.gif Be to, mes nepažįstami.
Turėjom Klaipėdiečių temoj vieną psichologę smile.gif doh.gif Ši profesija labai subtili.

P.S. Aš čia tik diskutuoju (būna jautrių žmonių kartais biggrin.gif ), nes diskusijos yra jėga thumbup.gif

QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 26, 16:35)
1. tavo seka daug  turi loginio nenuoseklumo tongue.gif
2. o mano vaikas tau paaiškintų, kad valgis tai kančia, o ne skanumynas  biggrin.gif
*

1. Čia ne seka, čia duonos apibūdinimas wink.gif t.y. duona=pinigai, duona=valgis ir t.t.
2. Tai čia tik parodau kaip galim apibūdint duoną, gal dar kam ta duona=svajonė.
sąvaržėlė
QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 16:43)
Niekad nesijausk kažkuo pranašesnė už kitus
*

Abo, gal jau atsipalaiduok, ką? Ne kartą sakiau - kad savas ydas geriausiai identifikuojam kituose, nes pažįstam jas iš vidaus smile.gif
Anyway ta tema baigiu, persiprašau, kad išdrįsau su tavimi nesutikti ir dar užsiminti kaip su tuo teko susidurti (nesu psichologė, tai po etomu povodu prašyčiau neįžeidinėti). Kiekvienas vertinam kitus pagal savo kurpalių. wink.gif
astaxa
Na sauni diskusija..
tik nekaskim karo kirviu, įdomios visos nuomones ir interpretacijos, kiekvienam savo, (vienam duona-badas, kitam-svajone) bet po tokios diskusijos lengviau isivaizduoti rezultata-nuotrauka..

as gaudysiu "spontaniska" emocija, nepavyks pagaut, teks suvaidint smile.gif svarbausia tai daryti "profesionaliai"

Sekmes begaudant smile.gif
Sansara
niu relax. pramečiau akimis ką diskutavot, galvoje tučia liko.
čia kaip ir su dviem spalvom: dejavu pergyveno dėl to, kad rėmelis baltas ir jau trečia spalva, o kažkas (dar neprisipažino kas) įmetė saulėlydį ir ten niekas be autoriaus nesuprato kur tos DVI spalvos...taip kad požiūriai skirtingi, pojūčiai skirtingi, net į tą patį daiktą, kad ir duoną, žiūrėdamas žmogus darys savas išvadas ir jam kils savo asociacijos. vienas įrodinės, kad duona=alkis, nes vien duoną tik iš alkio valgai, kitas sakys duona=maistas, trečias duona=balandžiai trafalgaro aikštėje, o ketvirtas rėks, kad duona=šilta, močiutės rankomis užmaišyta ir dvelkia vaikyste ir senove. kuris bus teisus? ogi visi, nes visi žiūri per savo išgyvenimų, patirties prizmę.
BETKOKIA nuotrauka sukels emocijas jos stebėtojui... viena nuostaba, kad čia nieko ypatingo, o įdėjo į tokią ND ar fotokonkurso temą, kita - susižavėjimą, kita - abejingumą, kita - susidomėjimą kaip atlikta ir t.t. tačiau ar nuotraukoje bus pavaizduota emocija, kad ją visi suprastu kaip nori autorius? dar neaišku smile.gif
man emocijos yra ką minėjo sąvaržėlė. tačiau kaip jos bus išreikštos nuotraukoje, tai jau kiekvieno asmeninis reikalas. gali būt ir tamsa iš tamsos išlindus ranka ir man jau bus baisu... nes tiesiog mano smegenys jos siužeta "datemps" iki kokio numirelio ar užpuoliko, kuris man nori negero padaryt, juolab kad aplink juoda..
ai, kad nesusimaišyt vėl- baigiu lotuliukas.gif
Abo
Ir dvi spalvos galejo but mėlyna ir mėlyna, žalia ir žalia (pagaliukas).
Kaip ir tas raudonas dangus, spalva danguje ir spalva vandenyje. Įdomu smile.gif
astaxa
QUOTE(Abo @ 2007 07 26, 17:14)
Ir dvi spalvos galejo but mėlyna ir mėlyna, žalia ir žalia (pagaliukas).
Kaip ir tas raudonas dangus, spalva danguje ir spalva vandenyje. Įdomu smile.gif
*

o apie pagaliuka gerai arba nieko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gerai nubalsavot smile.gif aciuks.gif

ir dar priimam vieną nuostatą- po balsavimo po nuotrauka visi turi prisistatyti.. triniti.gif kazkaip nesmagu kai nesuzinai visu nuotrauku autoriu.. bebe.gif bebe.gif bebe.gif
bite maja
QUOTE(dejavu @ 2007 07 26, 13:42)
Turiu porą klausimų fotošopistams  blush2.gif

Kiek žinau šitokioapšvetimo efektui naudojamas kažkoks PS pluginas. Gal kas žinote koks?

Gal kas turite kokių knygelių ar šiaip informacijos apie high key techniką?
*

negi nieks nieko nežinot šiuo klausimu g.gif sudomino. einu pasikapstysiu interneto platybėse biggrin.gif
dejavu
QUOTE(bite maja @ 2007 07 26, 19:27)
negi nieks nieko nežinot šiuo klausimu  g.gif sudomino. einu pasikapstysiu interneto platybėse  biggrin.gif
*

punkto Nr. 1 atsakymą radau: pluginas vadinasi mystical lighting
user posted image

į punktą Nr. 2 prirašyta visko daug, bet nieko labai aiškaus ir vertingo... Bandžiau pagal kelis pavyzdžius padaryti, bet neišeina taip gražiai. Nesuprantu, kaip žmonės taip švariai padaro.. (man arba per daug išblukę arba per pilka)

user posted image

user posted image
Stebukle
Cia i emociju tema smile.gif Ar tinka pvz. tokia sudurtine nuotrauka?
user posted image
Sapokliaka
Stebukle, konkrecioj nuotraukoj labai jau matosi tas sudurimas. Taip ir turi buti? g.gif
Beje, kaip tu sugebi fotografuoti, kai du maziai namie? Kaip jie tau leidzia? smile.gif smile.gif

Del emociju temos, tai as asmeniskai emocijas suprantu tiesiogiai, kad tai yra baimė, džiaugsmas, liūdesys ir pyktis (keturios bazines emocijos), kurias galima isreiksti asaromis, juoku, veido mimika ir pan.
Dangus ar duonos kepalas man nera emocija. Zinoma, galima filosofuoti, bet ar to reikia? smile.gif
Stebukle
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 26, 20:32)
Stebukle, konkrecioj nuotraukoj labai jau matosi tas sudurimas. Taip ir turi buti?  g.gif
Beje, kaip tu sugebi fotografuoti, kai du maziai namie? Kaip jie tau leidzia? smile.gif smile.gif

Del emociju temos, tai as asmeniskai emocijas  suprantu tiesiogiai, kad tai yra  baimė, džiaugsmas, liūdesys ir pyktis (keturios bazines emocijos), kurias galima isreiksti asaromis, juoku, veido mimika ir pan.
Dangus  ar duonos kepalas man nera emocija. Zinoma, galima filosofuoti, bet ar to reikia? smile.gif
*

tas sudurimas turi but. nes ji atspausdinta ir per ta vieta liankiama, labai graziai ant vyro ofiso stalo atrodo lotuliukas.gif thumbup.gif
Kai yra noro... tai ir sugebu. Dar turiu vyra, kuris vaikus ziuri smile.gif O sedint ir nieko nedarant, nei ka ismoksi, nei tobulesi, ... tik sedesi ir vaikus auginsi... ir nieko nepasieksi, vaikai tikrai uz tai aciu nepasakys smile.gif O kaip man jie tai leidzia.. atvaryk i svecius, pamatysi mirksiukas.gif
Man labai plati tema :EMOCIJOS, manau kad turetu ND but tikrai geru ir neeiliiu foto. Tikiuosi pavadinimai irgi bus issamus rolleyes.gif
Abo
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 26, 19:48)
Cia i emociju tema smile.gif Ar tinka pvz. tokia sudurtine nuotrauka?
user posted image
*

aš už rolleyes.gif Kaip kiti nežinau smile.gif
Sea Girl
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif
Stebukle
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 26, 21:21)
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif  Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif  nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif  Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif  Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif  Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif
*

100% sutinku drinks_cheers.gif
Smiltis
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 26, 21:21)
Na as lauksiu nuotrauku su tikrom, zmogiskom emocijom ax.gif  Danguje, ar duonos kepale biggrin.gif  nepulsiu ju ieskoti schmoll.gif  Noriu paziurejus i nuotrauka iskart suprasti kas tai...liudesys, pyktis, dziaugsmas ir t.t. rolleyes.gif
Taip pat suvaidintos emocijos man nelabai blush2.gif  Kaip kad stebukles nuotraukose su mergina(tik nesupyk 4u.gif ) Vaikai, turbut, naturaliausiai visgi elgiasi pries kamera ir lengviausia uzfiksuoti tikra emocija butent vaikuose. Kad ir issreikstas pyktis, kai mama eilini karta su fotiku sekioja biggrin.gif
Tai man mieliausia tema is visu butu rolleyes.gif  Patinka zmones fotografuoti, patinka nuotraukas tokias ziureti ax.gif
*

Aš irgi sutinku drinks_cheers.gif Tą ir turėjau omeny skelbdama temą. Beje pamenu žiūrinėjau internetinį albumą kažkokio fotografo, tai net poskyris toks buvo albume -Emocijos. Ir ten tik žmonės buvo ir jų išraiška. Kaip jau anksčiau rašiau, galbūt tai dar galima pamatyti gyvūnuose unsure.gif Gaila kad nerandu dabar to albumo unsure.gif

Manau interpretuojančių savaip vis tiek atsiras, bet pvz Dviejose spalvose aš pirmiausiai atsirinkau basuodama tas foto kur dvi spalvos buvo . Iš jų jau rinkausi kam ir kiek mirksiukas.gif Ir dabar taip balsuosiu. Nebent kas nors laaaabai jau nustebintų ir parodytų kaip išreiškiama emocija kitaip unsure.gif Kol kas labai tuo abejoju unsure.gif
Papildyta:
Radau smile.gif Nežinau ar čia geras fotografas, bet man patiko

Emocijos
Sapokliaka

Paziurejau Smilties nuoroda. Emociju temoj patiko kelios nuotraukos, bet ne visos...

Stebukle, pagarba 4u.gif Tikrai zaviuosi tavo sugebejimais ax.gif ax.gif

O cia kieme bunant su vaiku nutraukiau smile.gif gal irgi emocijos... vabaliskos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
---marune---
dieve mano va kur jus clap.gif
man labai patinka fotografuoti o ypac savo katyte ax.gif
who?
Sapokliaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif oi kokios geros vabaliuku emocijos thumbup.gif nu linksma foto biggrin.gif

o man rodos emocija yra jausmo israiska...kai jauti meile, tu ja isreiski prisiglaudimu ar buciniu...tai jau emocija...nu bet nenoriu gilintis, ojus cia kad pavaret doh.gif

siandien vaziuodama nieko kito nedariau (na isskyrus vairavima biggrin.gif ) tik zvalgiausi i zmones, vos avarijos nepadariau doh.gif maciau geru vaizdu nu bet neisejo fotkint...dar pamaciau kitoj gatves pusej policija stabdo, nu galvoju geru bus fotkiu, atsistojus uz krumo pyskinu, tie pamate ir nuvaziavo, matyt susirupino kad kompromituojanciu kadru nepadaryciau biggrin.gif doh.gif taip ir likau be nieko...
astaxa
QUOTE(latoya @ 2007 07 26, 22:32)
nu galvoju geru bus fotkiu, atsistojus uz krumo pyskinu, tie pamate ir nuvaziavo, matyt susirupino kad kompromituojanciu kadru nepadaryciau biggrin.gif  doh.gif taip ir likau be nieko...
*

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif isivaizduoju blondine uz krumo.. polizininkus medziojancia mirksiukas.gif
Sapokliaka
As dirbu kirtimuose prie cigonu taboro. Ten yra toks kioskas-parduotuve (grynai narkomanams ir cigonams), o prie jo VISADA sedi senas senas liudnas cigonas. Dar niekada per puse metu nebuvo taip, kad jis ten nesedetu.. Visas rauksletas ir toks susimastes... Butu grazi foto, bet lipti is masinos ir eiti prie jo as neisdrisiu..... Is karto prisistatytu kruva cigoniu ir cigoniuksciu, o ju as labai privengiu....
astaxa
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 26, 22:39)
As dirbi kirtimuose prie cigonu taboro. Ten yra toks kioskas-parduotuve (grynai narkomanams ir cigonams), o prie jo VISADA sedi senas senas liudnas cigonas. Dar niekada per puse metu nebuvo taip, kad jis ten nesedetu.. Visas rauksletas ir toks  susimastes... Butu grazi foto, bet lipti is masinos ir eiti prie jo as neisdrisiu..... Is karto prisistatytu kruva cigoniu ir cigoniuksciu, o ju as labai privengiu....
*

9o tu tyliai staptelk prie kiosko, nusitaikyk, mazdaug tada praverk langa ir pausk smile.gif
who?
QUOTE(---marune--- @ 2007 07 26, 22:25)
dieve mano va kur jus  clap.gif
man labai patinka fotografuoti o ypac savo katyte  ax.gif
*

junkis...gal ir ka kito pafotografuosi mirksiukas.gif

QUOTE(astaxa @ 2007 07 26, 22:35)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  isivaizduoju blondine uz krumo.. polizininkus medziojancia  mirksiukas.gif
*

doh.gif

QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 26, 22:39)
As dirbi kirtimuose prie cigonu taboro. Ten yra toks kioskas-parduotuve (grynai narkomanams ir cigonams), o prie jo VISADA sedi senas senas liudnas cigonas. Dar niekada per puse metu nebuvo taip, kad jis ten nesedetu.. Visas rauksletas ir toks  susimastes... Butu grazi foto, bet lipti is masinos ir eiti prie jo as neisdrisiu..... Is karto prisistatytu kruva cigoniu ir cigoniuksciu, o ju as labai privengiu....
*

as ir ju privengiu unsure.gif
---marune---
blush2.gif
sąvaržėlė
Marūne, junkis ir rodyk ką turi 4u.gif
---marune---
na neturiu jau nieko taip ypatingo labiausiai megstu paveiksluot savo katyte 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
astaxa
QUOTE(---marune--- @ 2007 07 26, 23:37)
na neturiu jau nieko taip ypatingo labiausiai megstu paveiksluot savo katyte  4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
*

na gana apie ta katyte, doh.gif jau zinom.. dabar apie emocijas biggrin.gif verysad.gif fear.gif angel_sadangel.gif aggressive.gif scare.gif yahoo.gif cray.gif
Tosk
Gal kas is technines puses apsviestumet... Apie filtrus. Jei nesunku, paprastais zodziais, ka jie duoda foto atzvilgiu ar kaip ax.gif Kokios firmos skaitos geros? Pvz. kad dangaus spalvos grazios butu, ir va maniskis bezvejodamas noretu paveiksluoti vandenyje matomas zuvikes. Ar cia koks vienas tiktu, ar jau turi butu skirtingi filtrai?
*Nendria*
Sveiki,

gal galetumet parekomenduoti, kuo galechiau pakeisti savo kit'ini 18-55 nikkor'a? g.gif

ish anksto dekoju aciuks.gif
sąvaržėlė
QUOTE(astaxa @ 2007 07 27, 00:55)
na gana apie ta katyte,  doh.gif  jau zinom.. dabar apie emocijas  biggrin.gif  verysad.gif  fear.gif  angel_sadangel.gif  aggressive.gif  scare.gif  yahoo.gif  cray.gif
*

tiks jausmas, kad kažko nežinau unsure.gif
Va mano senos (dviejų metų senumo ir gal kam jau matytos iš senovės cool.gif ) apie jas(griūvimo (ans buvo tyčinis bandymas dėl dinamikos,o kas gavos sunku pasakyt) ir pan. dalykų nežėt.

http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2182.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...MG_2188maza.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2202.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2191.jpg

Man rods, čia matosi pakankamai aiškiai, ką vaikai išgyvena (ir arklys man asmeniškai biski naglas atrodo biggrin.gif) unsure.gif
Sapokliaka
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 27, 09:43)
tiks jausmas, kad kažko nežinau  unsure.gif
Va mano senos (dviejų metų senumo ir gal kam jau matytos iš senovės cool.gif ) apie jas(griūvimo (ans buvo tyčinis bandymas dėl dinamikos,o kas gavos sunku pasakyt) ir pan. dalykų nežėt.

http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2182.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...MG_2188maza.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2202.jpg
http://i199.photobucket.com/albums/aa15/fo...ep/IMG_2191.jpg

Man rods, čia matosi pakankamai aiškiai, ką vaikai išgyvena (ir arklys man asmeniškai biski naglas atrodo biggrin.gif) unsure.gif
*

Na, kad arklys naglas, tai sutinku drinks_cheers.gif , bet vaiku emociju nesimato (isskyrus antra nuotrauka) , nes apskritai nelabai veido israisku nuo saules nesimato.... unsure.gif unsure.gif
sąvaržėlė
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 27, 09:50)
Na, kad arklys naglas, tai sutinku  drinks_cheers.gif , bet vaiku emociju nesimato (isskyrus antra nuotrauka)
*

Gal tavo kompas tamsiai rodo? unsure.gif Taip saulės šešėliai negražiai sukritę (ne nuotraukų kokybę čia ir bandžiau parodyt, o emocijas) ir pan., bet kad nesimato .... biggrin.gif Kol kas visi matė bigsmile.gif
---marune---
user posted image

atsipalaidavimas

user posted image

smalsumas

ar tokie netinka? g.gif
astaxa
QUOTE(sąvaržėlė @ 2007 07 27, 09:43)

pirma nuotrauka.. mergaites poza sako :- na jau na jau, tugi arįklys, ko cia mane Kabini mirksiukas.gif

sejp pagrinde veidai slepiasi seseliuose, tai nesimato "MIMIKOS"- kuri isreiskia emocijas.. pirmoj nuotraukoj matau kūno padetim- taip neblogai isreiksta nuostaba.

man grazu-daug saules, dangaus, na o del kreivo horizont cia jau kiekvieno asmeninis reikalas..

sąvaržėlė
QUOTE(astaxa @ 2007 07 27, 10:03)
pirma nuotrauka.. mergaites poza sako :- na jau na jau, tugi arįklys, ko cia mane Kabini  mirksiukas.gif

sejp pagrinde veidai slepiasi seseliuose, tai nesimato "MIMIKOS"- kuri isreiskia emocijas.. pirmoj nuotraukoj matau kūno padetim- taip neblogai isreiksta nuostaba.

*

Man žinokit matosi unsure.gif Šešėliuose tai taip, tikrai taip ir yra ir suprantu, kad foto nekokybiškos, bet pati mimika matosi vis tiek gana aiškiai (kaip tik dėl to ir dėjau čia - 3 fotkės ten išsididina) unsure.gif

Plius ten ne arklys, o arklė tongue.gif (bet šito nesimato biggrin.gif )

Kreivas horizontas nežinau, tada taip atrodė taip ir pabandžiau, bet nebuvo dar ta stadija, kai "mokausi fotografuoti" biggrin.gif
Sansara
Sveikinimai californiagirl su PIRMA vieta SM fotokonkurse thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.