Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

sveikuciai 4u.gif

pasiilgau pasiilgau pasiilgau biggrin.gif jus galvojot atsikratet manim? bigsmile.gif pasirodo ne taip lengva tongue.gif gi zinokit internetas buvo dinges doh.gif ir taip 2 savaites blink.gif neitiketina siais laikais, bet faktas doh.gif

sveikinu californiagirl su pergale SM fotokonkurse ir einu vytis jus 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2007 07 27, 13:12)
Sveikinu ir as californialgirl 4u.gif palsavau ir as uz ja, nors nezinojau kieno smile.gif

Todel ir savo meksikietiska avatara buvau issiemus, kad niekam nekiltu asocijacijos ir nepazintu biggrin.gif
Aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif Nuotrauka, kaip nuotrauka....tiesa, kaip nuotrauka ne pati geriausia anam konkurse blush2.gif , alia daugumos issvajotu atostogu ideja, galbut ax.gif MB liko baisiai patenkintas, nes jis fotografavo biggrin.gif



QUOTE(wyshnia @ 2007 07 27, 23:12)
pasiilgau pasiilgau pasiilgau biggrin.gif jus galvojot atsikratet manim? bigsmile.gif pasirodo ne taip lengva tongue.gif gi zinokit internetas buvo dinges  doh.gif ir taip 2 savaites blink.gif neitiketina siais laikais, bet faktas doh.gif

NA PAGALIAU thumbup.gif Pasigedau pasigedau labai 4u.gif
Mano kompas 2-iem dienom nuluzes buvo, tai siaubingai atskirta nuo pasaulio jauciausi...o cia net 2 savaites blink.gif doh.gif
Welcome back, kai saka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2007 07 27, 23:25)
NA PAGALIAU thumbup.gif Pasigedau pasigedau labai 4u.gif
Mano kompas 2-iem dienom nuluzes buvo, tai siaubingai atskirta nuo pasaulio jauciausi...o cia net 2 savaites blink.gif  doh.gif
Welcome back, kai saka 4u.gif

4u.gif ech kaip gera rolleyes.gif acius 4u.gif

Atsakyti
Tiesa, maciau Tosk klause del filtru, bet nemaciau kad kas atsakytu... g.gif As nieko nesakiau, nes nenusimanau... Pati turiu circular polarizer filtra Hoya kompanijos ir beveik niekad jo nenaudoju. Circular polarizer butent ir naudojami fotografuojant gamta, dangu, vandeni...pagyvina, paryskina vandens ir dangaus spalvas. Manau jums tiktu mirksiukas.gif Mane pacia daugiau domina portretine fotogrfija, na dar ir reportazine...zmones pagrindinai veikejai mano nuotraukose, todel praktiskai ir nenaudoju savo polarizer filtro. O gal buna filtru skirtu portretams fotografuoti? Gal kas zinot? Pasidalinkit ax.gif
Atsakyti
turiu viena klausimuka, i kuri neradau man suprantamo atsakymo internete... blush2.gif
kam ir kada naudojami PL ir FD filtrai? g.gif turiu juos, bet kol kas naudoju tik UV.... o tie du stovi ir renka dulkes... blush2.gif gal reiktu kada ir juos idarbint.... biggrin.gif
Atsakyti
O ka duoda UV filtrai?
Atsakyti
sveiki 4u.gif

gal cia yra tokiu kurie patys juostas bw namu salygom ryskina?..
Atsakyti
Nedaug žinau apie filtrus, nes su skaitmena jie praktiškai nereikalingi.
Poliarizacinis filtras, be viso to, ką išvardijo californiagirl, dar ir mažina atspindžius.
PL - poliarizacinis filtras
FD - skirtas fotografuoti prie fluorescencinio apšvietimo (ištaiso spalvas). Fotografuojant skaitmena jis nereikalingas, nes lengvai galima pataisyti baltos spalvos balansą prieš fotografuojant ar po.
UV - ultravioletinių spindulių filtrai. Teoriškai jie turėtų sumažinti atmosferos ūką, dažniausiai matomą kalnuose ar prie vandens telkinių, bet su skaitmena tai tik pinigų mėtymas (pasak interneto). Jie dažniausiai naudojami tik kaip apsauginiai objektyvo filtrai.
Atsakyti
Silwio, o kur nuotraukos? Gal tau geriau pasiseke su orais kalnuose, nei man pries pora savaiciu.... Kai Geirangery del smarkaus lietaus net nosies is masinos neiskisom, abidna net prisiminti verysad.gif

O kokios filtru firmos skaitosi geros?
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2007 07 28, 00:12)
pasiilgau pasiilgau pasiilgau biggrin.gif jus galvojot atsikratet manim? bigsmile.gif pasirodo ne taip lengva tongue.gif gi zinokit internetas buvo dinges  doh.gif ir taip 2 savaites blink.gif neitiketina siais laikais, bet faktas doh.gif


pasigedus kažkaip buvau jau ax.gif

Atsakyti
As jau turiu nuotrauka favorite namu darbuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea_ @ 2007 07 28, 19:33)
As jau turiu nuotrauka favorite namu darbuose biggrin.gif

Taigi kad tik 2 nuotraukos mastau.gif

dėl filtrų - Hoya skaitosi geri, turiu CirPol, atspindžius gerai nuima.. dar turiu ir UV, bet neuždėjus, užmiršau aš jį kažkaip kad turiu... dar turiu ir warm filtrą (buvo komplekte su UV ir CirPol), bet kaip Sillwio sakė, skaitmenai jis nereikalingas..
Atsakyti