Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

valanda, pasiskaiciau ir as tavo komentarus. Darau prielaida, kad tu neturesi kam duoti balu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 31, 16:54)
valanda, pasiskaiciau ir as tavo komentarus. Darau prielaida, kad tu neturesi kam duoti balu unsure.gif
Rasiu. Dar ne vakaras;) . nedramatizuoju. Nerasiu emocijos duosiu paciam graziausiam vaikuliui. O gal sunekams:))). Tiems , kurie nepadorus.

O kokie jusu ispudziai is namu darbu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valanda: 31 liepos 2007 - 15:57
gal kas žinot kur įsigyti pamestą objektyvo dangtelį( Canon PowerShot Pro1)- skelbimuose nerandu- Vilproj atsakė, kad nėra ir nebus ir, kad baisus deficitas. O obektyvas jau apsibraižė. Ar yra kokia nors išeitis?
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2007 07 31, 17:11)
gal kas žinot kur įsigyti pamestą objektyvo dangtelį( Canon PowerShot Pro1)- skelbimuose nerandu- Vilproj atsakė, kad nėra ir nebus ir, kad baisus deficitas. O obektyvas jau apsibraižė. Ar yra kokia nors išeitis?

pirk tada UV filtra. 4u.gif
Atsakyti
tipo čia kažkam tas ką noriu pasakyt rūpi 4u.gif
advokatavimas ne mano specialybė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 31 liepos 2007 - 16:42
QUOTE(Sansara @ 2007 07 31, 17:29)
tipo čia kažkam tas ką noriu pasakyt rūpi  4u.gif
advokatavimas ne mano specialybė  doh.gif

padek atgal savo posta g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2007 07 31, 17:29)
tipo čia kažkam tas ką noriu pasakyt rūpi  4u.gif
advokatavimas ne mano specialybė  doh.gif

unsure.gif unsure.gif o ka parasei g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
buvau truputį pasimetusi emocijose doh.gif savo
Gal reikėtų bandyti autoportretą pasidaryti g.gif

QUOTE(valanda @ 2007 07 31, 16:55)
O kokie jusu ispudziai is namu darbu?


Negaliu net komentuoti, nes pati kol kas nieko geriau neturiu parodyti doh.gif
Tik ten kažkas rašė kad nesuprato temos, tai keletą kertų rašiau kad skelbdama temą turėjau omeny kad reikia parodyti emociją, o ne kad nuotrauka sukeltų kažkokias emocijas doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 31 liepos 2007 - 17:05
QUOTE(valanda @ 2007 07 31, 15:45)
Manau, kol nevelu, pratrynus keleta nuotrauku , tema reiktu pervadint "nuostabieji musu vaikuciai".

Man ne depresija. Vaikai tikrai labai zavus. Tikrai matyti vaikuciai verti demesio. Ir fotkes dauguma kokybiskos. Bet ar tikrai TIK taip mes galim sneketi apie emocijas?

Tai jauciu zinau kieno foto "ramybe" siuose ND biggrin.gif

Kaip sau norit, jau kartojuosi- as emocija suprantu kaip ZMOGAUS emocija, ne peizazo ir ne kokios abstrakcijos ir t.t. Ziuredama i kazkokia murzinai pilka nuotrauka su beveik niekuo daugiau, nematau jokios emocijos schmoll.gif Gal gali pajausti kazka, bet nematyti.... unsure.gif
As butent emocija matau TIK veide, kuno kalboje ir tik HOMOSAPIEN bigsmile.gif Zveriuku taip gerai nepazystu, kad galeciau atskirti emocija, nebet foto labai labai jau israiskinga butu mirksiukas.gif
Bet to, Valanda, juk Smiltis uzduodama sia tema ir pasake, kad emocija ZMOGAUS ax.gif Kiek atmintis nemeluoja g.gif
Juk susirinkom cia, kad ismokti fotografuoti , g.gif suprasciau jei tokia uzduoti "Emocija" duotu Viktoras menines fotografijos klube, tada jau galima butu kazko kito ieskoti. Bet as tam nepasiruosus dar unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiltis @ 2007 07 31, 17:05)
tai keletą kertų rašiau kad skelbdama temą turėjau omeny kad reikia parodyti emociją, o ne kad nuotrauka sukeltų kažkokias emocijas  doh.gif

VA bigsmile.gif Tiesiai sviesiai ir labai aiskiai ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 07 31, 09:01)
Sillwio! Labai labai gražu!! Nuotraukų kokybė, spalvos, vaizdai pakeri! Super! Vienintelė gal iškrenta iš konteksto kaip jau ir kiti minėjo  - su negražiu vandeniu..

Bandžiau vakar HDR padaryt, su sąlyga, kad neblogai kontrastingi debesys buvo..

1) iki skausmo pažįstamas vaizdas (per mano balkoną)..

2) šita gal nebuvo pati tinkamiausia HDR, dar aišku kažkas sakys, kad išdegė  tongue.gif bet man ji patinka (Bitėmaja berods kažkada panašią buvo padarius).. anyway..

Oi ir dar norėjau dėl trikojo pasisakyt - turiu Velbon, mesiu į šiuškšlyną aš jį.. nu galvojau kad gal aš kaži ko noriu, bet pasirodo tikrai ššš.. jis pirktas seniai, kai dar net minčių apie jokį DSLR nebuvo, tai kažko navarotno vyras nepirko.. jaučiu sekantis pirkinys bus trikojis..


Ačiū 4u.gif
Manau kiek persistengei. HDR ir yra tam, kad praplėsti dinaminį diapazoną. Pas tave debesys kiek peršviesti. Bandymas tikrai liuks. Prisipažinsiu, man net panašiai nesigavo, kai kažkada bandžiau smile.gif

QUOTE(Tosk @ 2007 07 31, 09:03)
Silwio nuostabios Norvegijos nuotraukos thumbup.gif Tik man 2 ir 3 nelabai. Gal kad mano akys pripratusios jau prie didesniu ledynu ir kriokliu ax.gif  Taip pat sutinku, kad ju miesteliai nera tokie ydomus kaip kalnai. Miestams visuomet skiriu labai mazai laiko. Ir .... labai noriu plataus kampo objektyvo lotuliukas.gif Silwio jei kada reikes kokio patarimo del Norvegijos, kreipkis - as labai daug esu keliavus fiordu kraste 4u.gif Geirangery ar tik pravaziavot, ar skyret daugiau laiko? Man labai patiko Didziosios seses krioklys, po kuriuo galima palysti, tik kad kopti tenka 40min cool.gif Galima issinuomoti laively ir paciam paplaukiot po Geirangery, taip galima prisiartinti prie kriokiu gana arti ir paveiksluoti is apacios... Ech.... Nu kada mano pupa uzaugs wub.gif


Ačiū 4u.gif Geirangerį mes praleidom labai mažai laiko. Norėjom paplaukiot, bet vakare niekas neplaukia. Turiu vilčių grįžt.
Nagai jau dabar niežti vėl važiuot. Manau lėksiu, kai pasitaikys ilgesnis savaitgalis dar šiais metais. Tada prašysiu ir tavo pagalbos. Ačiū už pasiūlymą.

QUOTE(bite maja @ 2007 07 31, 09:22)
aš rinkčiausi šiaurinę dalį. man rodos ten daugiau egzotikos, nepaliestos gamtos, šiaurės elnių  smile.gif ir žmonės nesugadinti - ten visai nėra atvykėlių iš Rytų Europos. 

nuomoja tik canon objektyvus. daugiau nieko neradau. bandysiu dar skolintis iš vieno tokio tipo. nors aš, jei turėčiau, tai neskolinčiau  biggrin.gif


Ten galima važiuot 10 kartų ir visko nepamatysi smile.gif Žinau tik, kad būtinai dar važiuosiu.
Aš vieną kartą skolinau muilinę. Daugiau neskolinsiu nieko.

QUOTE(fotolama @ 2007 07 31, 09:46)
Ką ten besakyti, nuotraukos puikios  thumbup.gif  Aš tokių gražių foto iš Norvegijos neparsivežiau smile.gif Buvo labai malonu pasižiūrėti širdžiai mielus vaizdus.

Dar man labai įdomu kaip tu padarei tokias spalvas. Kiek pamenu, tai ten su spalvomis yra tikrai ne taip, aš įsitikinęs, kad originale buvo daug blankiau ir tu jas kažkaip „paryškinai“. Labai šauniai pavyko. Pamokink ir mus smile.gif


Dėkui 4u.gif Spalvas traukiau iš RAW programoje Capture NX. Tuoj įmesiu kokią palyginimui. Iš tikro grįžęs ir peržiūrėjęs nuotraukas truputį nusivyliau kontrasto nebuvimu, bet nuslūgus kelionės emocijom pasirodė, kad trūkumai lengvai pašalinami.

QUOTE(Stebukle @ 2007 07 31, 12:37)
O gal kas galit pasakyt, kas geriau ar canon400 ar nikon40x? Apsistojau ties siais... ir siandien turiu kazkuri issirinkt doh.gif kaina ta pati.


Jeigu Nikon d40x turėtų objektyvo servo motorą, aš imčiau tik jį. Deja taip nėra, taigi lieka vienas variantas. Čia tik mano nuomonė.
Va čia yra objektyvus palyginimas http://www.dpreview....D40X/page20.asp

QUOTE(valanda @ 2007 07 31, 15:55)
O kokie jusu ispudziai is namu darbu?


tokie pat
Papildyta:
O buvo taip

user posted image
Atsakyti
Silwio, jei nesunku sudėk abi šalia g.gif Sunku palyginti kai per kelis psl. Matau kad skirtumas yra, bet įdomu ant kiek. Reikės kaip nors prisėsti savo kelionės foto sutvarkyt unsure.gif , tai įdomu kaip tą daryti unsure.gif

Beje foto tavo labai thumbup.gif , vaizdai nerealūs. Neįsivaizduoju kada iki Norvegijos nukaksiu, tai smagu pažiūrėti wub.gif

Ai jau atsidariau galerijo tavo thumbup.gif Ohooooo swoon.gif Net negalvojau kad taip galima doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 31 liepos 2007 - 19:42
QUOTE(sillwio @ 2007 07 31, 19:35)
O buvo taip


na, padirbėjai tai super thumbup.gif labai patinka ši nuotrauka wub.gif tiksliau jos pataisytas variantas.
Atsakyti