Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Niu va grįžau iš klinikos.. sakė mano dantenos per siauros implantui, ir dar sypsena auksta biggrin.gif mat priekinis dantukas... tai siūlė šaknį patempti žemyn ir tada protezuoti. O kas man belieka g.gif Teks kokius tris mėnesiukus nešiot breketus unsure.gif Bus įdomu.... rolleyes.gif
Atsakyti
Wow kaip idomiai - dantenos siauros? Idomu ka tai reiskia, t.y. kad jos per aukstai baigiasi? O kuo tai maiso implantui? Ar cia kazkuo detas ir kaulas? O tai pas Tave yra saknis, tai cia kalba eina apie du skirtingus dantis, ar kaip? Nebesusigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 03, 03:58)
Wow kaip idomiai - dantenos siauros? Idomu ka tai reiskia, t.y. kad jos per aukstai baigiasi? O kuo tai maiso implantui? Ar cia kazkuo detas ir kaulas? O tai pas Tave yra saknis, tai cia kalba eina apie du skirtingus dantis, ar kaip? Nebesusigaudau doh.gif

Įdomiai įdomiai smile.gif Mano dantenos (gal galima pavadinti ir kaulu g.gif ) yra siauros. Įdėjus implantą gali būti reakcija-nuo dantukų gali atsitraukti dantenos ir bus tada tarpai tarp dantų, o kadangi mano šypsenos linija aukšta biggrin.gif bus labai negražu. Rizikinga unsure.gif . Kalba eina apie vieną priekinį dantuką, kuris turi laabai ilgą šaknį rolleyes.gif Tai va apsieisiu be implanto smile.gif
P.S.kaina tai ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 02, 20:27)
O kodel nepabandzius issimoketinai? Dauguma kliniku tiekia tokias paslaugas.



Tai as ir planuoju issimoketinai, nes neturiu kitos iseities, bet vis dar tikejausi paramos.
g.gif g.gif g.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2006 03 03, 07:50)
Įdomiai įdomiai smile.gif Mano dantenos (gal galima pavadinti ir kaulu g.gif ) yra siauros. Įdėjus implantą gali būti reakcija-nuo dantukų gali atsitraukti dantenos ir bus tada tarpai tarp dantų, o kadangi mano šypsenos linija aukšta biggrin.gif  bus labai negražu. Rizikinga unsure.gif . Kalba eina apie vieną priekinį dantuką, kuris turi laabai ilgą šaknį rolleyes.gif Tai va apsieisiu be implanto smile.gif
P.S.kaina tai ta pati.

Nu tikrai idomiai ten pas Tave smile.gif Gaila tik, kad tokios problemos su priekiniu dantuku - tada reik ziuret ne vien sveikatos, bet dar ir grozio smile.gif Sekmes tvarkant ta dantuka smile.gif

QUOTE(Florestina @ 2006 03 03, 19:54)
Tai as ir planuoju issimoketinai, nes neturiu kitos iseities, bet vis dar tikejausi paramos.
g.gif  g.gif  g.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Ka darysi, vis tiek geriau negu nieko smile.gif Kiti negali sau nei to leisti wink.gif
Atsakyti
Kachiukai, prasiprink pasta, negali Az isiusti blush2.gif
Atsakyti
Jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 03, 22:57)
Ka darysi, vis tiek geriau negu nieko smile.gif Kiti negali sau nei to  leisti wink.gif


Na taip, turiu nemazai pazistamu, kurie net karuneliu neturi uz ka pasistatyti, o ka jau kalbeti apie implantus. verysad.gif Vienai mano bendradarbei vienas dantis po karunele jau puliuoja, taciau ji neina pas gydytoja; nes jeigu ta danti istrauktu sutvarkyti nebutu uz ka. schmoll.gif Neisivaizduoju, kaip ji istveria. Matyt tie mazai uzdirbantys yra atsparesni uz mus. unsure.gif Nors, kazin ar gyvendama atskirai nuo tevu ir as kazka sugebeciau. Jauciu, kad dantis tai ir toliau gydyciau poliklinikoje ir vaiksciociau be dantu. ax.gif g.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
Oho kaip tavo drauge rizikuoja blink.gif Taigi bus tas implantas ar ne - koks jau skirtumas, bet gal geriau nei savyje nesiotis toki infekcijos zidini - pataisykit jei klystu, bet ji rizikuoja ne vien tuo puliuojanciu dantimi unsure.gif
Vis tik gaila, akd pas mus sita medicinos dalis yra mokama unsure.gif
Atsakyti
As irgi jai sakau, kad greiciau trauktu. Jau karta esu pati turejusi pulinga zandikaulio uzdegima, zinau ka tai reiskia. cray.gif verysad.gif Tokio "malonumo" net didziausiam priesui nelinkeciau.
Atsakyti
O kas tas pulingas zandikaulio uzdegimas? blink.gif Nuo ko jis prasidejo? Kaip baigesi? Papasakok.
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 06, 20:25)
O kas tas pulingas zandikaulio uzdegimas? blink.gif Nuo ko jis prasidejo? Kaip baigesi? Papasakok.



Viskas prasidejo nuo to, kad kai buvau 10 metu mokykloje dirbusi gydytoja blogai sugyde kanalus. verysad.gif Mokyklu, kuriose buvo stomatologai, mokiniu poliklinika nepriimdavo. Is pradziu as jutau maudima dantyje, bet nekreipiau i tai demesio. Viskas prasidejo, kai buvau 15. Pajutau gana astru skausma, tada kreipiausi i ta pacia gydytoja,doctor.gif bet ji paaiskino, kad tai del salto oro. Prirase antibiotiku ir skausmas praejo, taciau dantis liko nepaprastai jautrus siltam ir saltam maistui buvo tarsi nesavas, kartais dilgciojo. :angry:Per 6 menesius tevai vaistams sukiso apie 100 Lt. cry.gif Veliau paraudo bei patino dantenos (keista kad neistino veidas, gal tai butu atsitike veliau). Pavasari perejau i suaugusiu poliklika. Nors dar nebuvo sueje 16 metu, bet pas mus pervedimai vyksta uz ketvirti. T. y. 16 man butu sueje birzeli, o mane pervede balandzio 1. Is draugiu suzinojau group.gif friends.gif, kad dabar man negalioja "mokyklos stomatologo taisykle", todel del vel prasidejusio astraus skausmo kreipiausi i cia dirbancius gydytojus.doctor.gif Mane iskart nusiunte pas chirurga, kuris vos tik pazvelges burnon pasake, kad infekcija jau pasieke zandikauli. Svarbiausia, kad ir plomba taip ilgai laike. Gydytojas bande grezti, bet dantis luzo tada teko traukti. Ta prisimenu kaip didziausia kosmara tada dar nebuvo efektyviu nuskausminimo priemoniu ir puliuoljancio danties traukimas nors ir su nuskausminimu buvo skausmingas.cray.gif Po to dar keleta kartu teko valyti pulius. 2 savaites nejau i mokykla, nes dvoke is burnos. Po 10 metu emiau dirbti, tada sioje vietoje pasistaciau tilteli, implantuoti negalima del auksciau minetu priezasciu. Kai visa sita ivyko, buvo tik pavieniai privatus kabinetai ir kainos buvo nelabai prieinamos, bet tevau jau galvojo apie tai,mastau.gif nes skausmai buvo kosmariski. Dabar vos pajuntu kazka negero, tuoj pas gydytoja, daugiau tikrai nenoriu tokio siaubeko. doctor.gif doctor.gif
Atsakyti