Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Implantai ir dantų protezavimas
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas odontologei
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Fiona
QUOTE(Raima @ 2004 06 28, 18:13)
GiedrUla, bet tai čia dar palyginti nedidelės kainos (900+300). Kiek domėjausi, vieno danties implantavimas - maždaug nuo 3000 iki 5000. Pigiausiai, kiek skambinau, radau "Baldente" (1500-2000).
*

Raima, jei dar ne per velu, tiesiog dar nesu labai patyrusi forumo dalyve, todel sia tema radau tik dabar. As lankausi (ir esu labai patenkinta) Kauno klinikose. Kol apsisprendziau ka daryti su "skyle" tarp dantu, pasidomejau daug kuo. Klinikose vieno implanto kaina apie 2500, tik ju visu is karto nereikia sumoketi, pradzioje reikia 1500, o po to irgi dalimis. As vasario pabaigoje vaziuoju jau galutiniam danties uzdejimui (dabar turiu laikina, bet ir jis man labai patinka, nes juk vis tiek dantis biggrin.gif ) Kainuoja daug ir pinigu, ir laiko, bet apsimoka. O kliniku kaina mazesne, nors ir implantai tie patys, ir darbo tiek pat, beda ta, kad privatus kabinetai daznai paima papildomus pinigelius uz grazu interjera, kavute ir siaip uz ka nors. O gydytojo, kuris mane operavo kompetencija tikrai nesuabejojau. Viskas - klase! Jei reikes, parasyk i AZ, pasidalinsiu patirtimi mirksiukas.gif
ainute
matyt musu odontolgei kas atsitiko, kad neatsako i zhinutes cry.gif verysad.gif
Odontologė
Ainute, niekas man neatsitiko, tiesiog savaitę laiko pykausis su kompu. Bet toks geras kompiuterastas mus sutaikė, taigi aš vėl su jumis ax.gif
Dantuko chirurginiu būdu nelabai išeis ištiesinti, nebet tai padarytum su breketais. Bet tam implantas tikrai nesukliudys, nes dedant breketus jį tiesiog praleis. O jei pasirinksi estetinį plombavimą- irgi tai galės būti atlikta po to. Nebent tą defektą nuspręstum ištaisyti protezavimu. Tada prieš tai reikėtų pasitarti su odontologu.
Raima
Ačiū Fiona už patarimus. Dar ne per vėlu geriems patarimams, nes taip nieko ir nepradėjau daryti. Tiesiog konsultavausi su keletu stomatologų, tai jie (bent jau mano atveju) pataria protezuoti. Dabar esu truputį pasimetusi. cry.gif
Girdėjau neblogų nuomonių apie "Gidentos" stomatologinę kliniką. Gal kas esate ten lankęsi?
Apie Kauno klinikose "daromus" dantukus girdėjau, tik man nelabai patogu būtų iš Vilniaus ten važinėti.
Fiona
Apie Kauno klinikose "daromus" dantukus girdėjau, tik man nelabai patogu būtų iš Vilniaus ten važinėti.
*

[/quote]

O as net ir is Panevezio nuvaziuoju, nes to vazinejimo tikrai nedaug. Bet jei rekomenduoja protezuoti, tai ir protezuok, vis tiek mazesne invazija i organizma. As tai po operacijos pramiegojau gal puse paros, nes kai pasakiau, kad atveze vyras, del visa ko tiek vaistu privare, kad nepamenu kaip Panevezyje atsiduriau biggrin.gif
viva
Dantu gydytoja pasiule protezuoti keleta dantu, nes, sako, jau tikrai reikia. Klausiau, kur geriau protezuoja, o ji diplomatiskai pasake, kad kainos panasios, zodziu reiks paciai ieskoti. Gal zinote, kur geriau Kaune kreiptis, kad ir kainos labai nesikandziotu , ir kokybe butu gera.
O gal geriausia i KMUK kreiptis? Ar i Stomatologijos poliklinika (prie autobusu stoties)?
Patarkit - kur, kaip ir kas geriausia.
zarija
blush2.gif
as va turiu labai ir silpnus dantukus. tai nebuvau girdejus dar apie inplantus. Ir va du priekinius keramikinius padare, o po metu nuejau jau su klibanciais ir dar iskilusiais cry.gif dabar perdare g.gif bet nezinau...man visada byrejo dantukai, net minksciausia duona kandant luzdavo cry.gif tai nebeturiu 3 kruminiu iseiles ir jei juokiuosi gerai matos, noriu tvarkytis. Gydytoja sako darom keramika. Vel tilta, bet tada sveika danti reiktu slifuoti. g.gif nezinau kai turiu nedaug sveiku dantuku, tai taip nesinori......
o uz keramika mokejau 300 uz danti g.gif
gal pameginti man i kauno klinikas nueiti pasikonsultuot..kur ten kas ir kaip
viva
Na nejaugi niekas neprotezuoja dantuku?
Gal galit tada parasyti, kiek daugmaz kainuoja??? (protezavimas, turiu omeny) biggrin.gif
Odontologė
Kainos skiriasi priklausomai nuo gydytojo ar klinikos. Turėtum konkrečiai domėtis. Čia tas pats kaip paklausti kiek Kaune kainuoja plaukų dažymas mirksiukas.gif
palmolive
dabar kaip tik taisausi dantukus, bet reikia ir protezuoti unsure.gif
galvojau kad tik viena dantuka reiks idet, bet pairodo kad 3 sad.gif nes kiti salia per daug plombuoti . unsure.gif
o kainos tai vieno keraminio dantuko kaina 400 lt + dar kazkos iklotas (tiksliai net nzn kas) apie 100 lt, o kadangi man brangu schmoll.gif tai pasiule daryti lieta kur is kitos puses metaliukas tai sito kaina 240 + 90 lt iklotas, jis bus dancio spalvos. o dar galima susitvarkyti dantukus issimoketinai, biggrin.gif greiciausiai kad taip ir darysiu
roksiukas
unsure.gif Norėčiau sužinoti,ar įmanoma pakeisti keramikinių dantukų splalvą(jie jau burnoje smile.gif Pvz.nubalinti.Jei taip, tai kur turėčiau kreiptis?Ačiū 4u.gif
Odontologė
Burnoje ko gero sunkiai. Reikėtų vainikėlius nuimti, kas toli gražu nėra lengva ir nėra garantijos, kad tuos pačius vainikėlius vėl pavyks uždėti.
RamuteS
Norejau paklausti gerb. odontologe, mano vyrui reikia deti implanta trecias dantis virsuje. Nuejes pas savo stomatologa (Vokietijoje) jam parekomendavo detis metalo keramika su titanu viduje, nes tai yra tvirciau. Taciau pasiskambinos i Lietuva pazistamam stomatologui kuris protezuoja dantis ir jis labai nustebo kad Vokietijoje dar yra naudojama tokia medziaga kaip titanas, nes ji yra labai kenksminga organizmui ir Lietuvoje ji jau seniai nebenaudojama. Tai kaip yra istiesu noretumem suzinoti dar viana nuomone, nes labai jau keista jei ji tokia nepageidaujama tai kodel ja dar naudoja Vokietijoje.
Is anksto dekojame.
Odontologė
QUOTE(RamuteS @ 2005 03 07, 11:05)
Norejau paklausti gerb. odontologe, mano vyrui reikia deti implanta trecias dantis virsuje. Nuejes pas savo stomatologa (Vokietijoje) jam parekomendavo detis metalo keramika su titanu viduje, nes tai yra tvirciau. Taciau pasiskambinos i Lietuva pazistamam stomatologui kuris protezuoja dantis ir jis labai nustebo kad Vokietijoje dar yra naudojama tokia medziaga kaip titanas, nes ji yra labai kenksminga organizmui ir Lietuvoje ji jau seniai nebenaudojama. Tai kaip yra istiesu noretumem suzinoti dar viana nuomone, nes labai jau keista jei ji tokia nepageidaujama tai kodel ja dar naudoja Vokietijoje.
Is anksto dekojame.
*

Taip, aš irgi nustebau, kad titanas Vokietijoje tebenaudojamas. Lietuvoje jis seniai uždraustas kaip kancerogenas berods.
RamuteS
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 07, 18:42)
Taip, aš irgi nustebau, kad titanas Vokietijoje tebenaudojamas. Lietuvoje jis seniai uždraustas kaip kancerogenas berods.
*

Gal galetumete pasakyti koks metalas siuo atveju yra naudojamas Lietuvoje kad nueje pas stomatologa zinotume ko reikalauti.
ainute
QUOTE(palmolive @ 2005 03 04, 12:10)
dabar kaip tik taisausi dantukus, bet reikia ir protezuoti  unsure.gif
galvojau kad tik viena dantuka reiks idet, bet pairodo kad 3  sad.gif nes kiti salia per daug plombuoti . unsure.gif
o kainos tai vieno keraminio dantuko kaina 400 lt + dar kazkos iklotas (tiksliai net nzn kas) apie 100 lt, o kadangi man brangu  schmoll.gif tai pasiule daryti lieta kur is kitos puses metaliukas tai sito kaina 240 + 90 lt iklotas, jis bus dancio spalvos. o dar galima susitvarkyti dantukus issimoketinai,  biggrin.gif greiciausiai kad taip ir darysiu
*

is kitos puses metaliukas? man dare tokia keramika tai sumokejau virsh 1000lt. ir chia skaites papigiaja. gal ash e taip supratau...sad.gif blink.gif pas mane ish ishores balta keramika o vidinej pusej prie shaknies matosi metalas

gal odontologe ka nors pakomentuotu? nes kai man protezavo dantukus dantiste pasake, jog ei desiuos bemetale keramik, tai atseit dantys taps labai jautrus ir t.t. kuo toliau tuo labiau manau, jog buvau shiek tiek apkvailnta del davo nezhinojimo...sad.gif cry.gif nors dantis protezavo pereitu metu rugsejo men(pries puse metu), bet jau pradejo tarpiniam dantyje rinktis bakterijos, nes kvapas burnoje siaubingas ir niekaip negaliu ten ishvalyt, nes tarpo matomo nera... o zhinau tikrai kad ish ten, nes kai valaus dantis(o tai paikekit manim darau kuo dazhniau ypach dabar), tai net pati shepeteli turiu skalaut keliolika kartu.... na nzn ar chia aishkiai ishdeschiau savo problema ir nzn ar i ta skyriu papuoliau(ta prasme ar i tema).... blush2.gif

tai va gerb. odontologe, kokia jusu nuomone?
ainute
Norechiau pasiteiraut gal kuri dejotes implanta? Jei taip tai kur? Nes norechiau pati isidet. Gal ka parekomenduotumet?
palmolive
nu jooo blink.gif , jei uz viena danti tai tikrai daug g.gif , o gal tau dare ne viena dantuka?
butu tikrai idomu suzinoti kaip istikruju ten yra, nes skirtumas didelis
ir dar butu idomu suzinoti kiek kainuoja mazdaug akmenu nuvalymas 4u.gif
Odontologė
QUOTE(RamuteS @ 2005 03 07, 20:11)
Gal galetumete pasakyti koks metalas siuo atveju yra naudojamas Lietuvoje kad  nueje pas stomatologa zinotume ko reikalauti.
*

Įvairaus kietumo plieno mišiniai, kurie dengiami plastmase arba keramika, kartais auksas. Gali būti ir bemetalė keramka.
Odontologė
Ainute, dėl kvapo reikėtų konkrečiai pažiūrėti, sunku pasakyti nemačius.
O kainų- mamytės, tikrai nesupykite, nekomentuosiu. Jūs pačios galite dalintis patirtimi, kiek sumokėjote už vieną ar kitą paslaugą, o iš mano pusės tai būtų nelabai etiška.
ainute
nejaugi nera ant shio svieto nei vienos kuri domejosi implantais?!?!? cry.gif blink.gif
Gregorij L.
nezinau, ar tai tas pats ko tu klausi, bet as turiu kruminio danties karunele su implantu. su juo vargu irgi netruksta doh.gif
Iva
as irgi klausima odontologei turiu.

situacija tokia, sulauziau danti (pirmasis premoliaras), tiksliau atskilo gal puse jo, ta gabala istrauke, bet kadangi atsisakiau darytis rentgena ir vilkti karunele atidejom sita reikala iki gimdymo, bet po gal menesio nuluzo ir likusi danties dalis, dabar situacija tokia, istrauks man ta paskutini gabala ir saknis, tolimesnes prognozes - tiltas arba implantas.
Klausimas butu toks, pries traukiant tai kas liko vistiek reikes darytis rentgena, tiesa ten skaitmeninis ir tipo saugus nestuke.gif ar tikrai tai saugu?

o antrasis jau su tema susijes, kas vistik geriau implantas ar tiltas, kaina cia panasi, bet salia esantys dantys neblogi plius gyvi, taigi nesinoretu ju gadint ir slifuot, implantas skamba geriau, bet cia yra parasyta kad labai skausmingai gyja, ar tikrai? ka su tuo daryt? vaistus gert? nes jeigu istrauks danties likuti po savaites ar dvieju, tada dar sake laukt reikia 3-6 men kol uzgis, tada tik galima det implanta, bet mano 2.gif tada turetu but kokie 4 menesiai, ar galima bus gert ka nors nuo skausmo?

zodziu dilema kas vistik geriau?
latve
Sveikos,

as taip pat siuo metu sprendziu sia dilema.. implantai ar protezai?
Mano stomotologepataria, jei tik pinigine leidzia vis delto detis staigtinius implantus. Kadangi ju klinikoje implantavimas neatliekamas, tai nera tiesio pardavimas. Jos argumentai tokie:

kai dantukas istraukamas, toje vietoje lieka tuscia erdve ir ne jei uzdedamas tiltas, likusiu dantu saknys su laiku gali pradeti linkti i ta tuscia erdve. Tuomet begant metams gali iskrypti sakandis, pradeti dilti priekiniai dantys ir t.t.

Na kai vienas istrauktas gal tokiu bedu ir nebutu, taciau mano atveju istraukti 5, 6 dantys virsuje, todel tiltas butu nuo 4 iki 7 danties...

Uz menesio planuoju apsilankyti Implantu laboratorijoje, Kauno klinikose konsultuotis. Tikiuosi suzinoti naudingos info ir apsispresti galutinai. O gal kas ten jau yra buves?

Beje, apie implantus naudingos info yra cia: http://www.gidenta.lt/lt/implantai.xhtml
latve
QUOTE(ainute @ 2005 03 08, 07:20)
Norechiau pasiteiraut gal kuri dejotes implanta? Jei taip tai kur? Nes norechiau pati isidet. Gal ka parekomenduotumet?
*

ainute,

kaip tik parasiau atsakyma sia tema temoje implantai ir protezai: http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...4&#entry1234081

Dar belieka pridurti kad stomotologe mane beveik itikino kad straigtiniai implantai yra geriausias variantas. O kadangi Kauno klinikose yra speciali implantų laboratorija, manau ten gausiu visa reikiama informacija.
kazkur uz menesio papasakosiu ka suzinojau. O gal jau ir su implantais rasysiu:)
ainute
Laba diena, siaip as irgi noriu detis implanta, greitu metu taip ir padaryiu! thumbup.gif pries pusmeti dariausi tilta. jei tuomet buciau turejus daugiau pinigu buciau dejus impanta doh.gif . kazkaip man vien tas faktas kad sugadinami du soniniai dantukai(mano atveju visiskai sveiki) siauba varo cry.gif .jei dar pora tektu nuslifuot tai sakes...sad.gif tarp kitko dar vienas tilto trukumas nors praejo tik pusmetis tarpiniam dantuke pradejo ar tai rinktis apnasos ar kas nzn, tiesiog kvapas siaubingas.... cry.gif ir nieko negaliu padaryt cry.gif niekaip neishvalysi juk ten miliimetrinis tarpelis. nu vien zhi ash uzh implantus!!! o dar geriau uzh nuosavus dantukus!!!
ainute
Laba diena, gerb daktare. norechiau paklaust, gal zhinot kokios nors informacijos apie porceliano laminates? ar jos patvarios? kokia reikalinga priezhiura?kokia jusu nuomone apie jas?
Odontologė
Ivai
Ro nuotrauka prieš traukimą nebūtina.
O savo dilemą turi išspręsti pati apsvarsčius visus už ir prieš. Aišku gijimas gana skausmingas, bet jei to dėka išsaugomi neapmauti du sveiki dantukai...
Yra nuskausminančių, kuriuos galima vartoti maitinančioms mamos.

Odontologė
QUOTE(ainute @ 2005 03 22, 04:26)
Laba diena, gerb daktare. norechiau paklaust, gal zhinot kokios nors informacijos apie porceliano laminates? ar jos patvarios? kokia reikalinga priezhiura?kokia jusu nuomone apie jas?
*

Laminatai mirksiukas.gif Priežiūra ta pati kaip ir dantukų, o patvarumas labai priklauso nuo juos padariusio dantų techniko profesionalumo mirksiukas.gif
ainute
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 22, 17:57)
Laminatai  mirksiukas.gif  Priežiūra ta pati kaip ir dantukų, o patvarumas labai priklauso nuo juos padariusio dantų techniko profesionalumo  mirksiukas.gif
*

taciau gerb. odentologe, taip ir neparase savo nuomones g.gif wink.gif
Burbulytis
Gerbiama daktare, norejau paklausti, kiek mano atveju reiktu sugadinti dantuku tilteliui: neturiu 5 danties, uz jo yra dar 2 (protinio nera)???Ar jis (tiltas) dedamas/kabinamas uz nesancio danties link protiniu? Ar matomas jis vizualiai? Kol kas ant 5 dancio turiu karunele, bet jau baigia viskas sudilti, kas po ja, tai matyt, irgi turesiu spresti, ka rinktis, nes vis ta karunele man nulekia...Ar ilgai daro ta tilta? Kiek gali uztrukti? Kiek reiktu vaiksciot su nuslifuotais dantim?Kiek kainuotu 1 implantas, kiek tiltelis (mazdaug)???Aciu uz atsakymus!!!
viva
Nu va, galiu ir as atsakyti, nes prisiruosiau(tixliau nesiruosiau, bet nuejau) i KMUK protezavimo klinika. Prie registraturos kankinau registratore, kiek daugmaz kainuos danties protezavimas, o ji - reikia paziureti, taip is lempos negaliu pasakyti... Paskui dar paaimanavo, kad velai atejau, as aisku durniaus veida ismeciau - tik paklaust arba registruotis atejau, o jus iskart puolat. Dar dziaugiuosi, kad isvis radau... Tai moteriske pasisnibzdejo su kolege, sako eikit nusirengt, apziures... studentai! Na, nieko pries studentus neturiu biggrin.gif Aisku uztruko, bet ir pajuokavom, ir tikrai atidziai nagrinejo mano dantis. As sakau jau veluoju i darzeli, tai tada paskubejo siek tiek. Zodziu, minejo 9 protezuojamus dantis (cia su tiltais), paklausiau kainos. Metalo keramika - virs 3000 lt, jei nereikes kazkokiu iklotu, pas studentus - puse kainos, t.y. apie 1500 lt. Eilej laukti - apie puse metu.
KMUK pasirinkau, nes arciausiai namu, be to, sunaus grupiokes mama dirba klinikose, taigi irgi rekomendavo, sake ir gerai, ir pigiau.
Taigi dabar norejau paklaust - ir mamyciu, ir odontologes - ar patikima pas studentus protezuotis? 4u.gif Kaip matot dantu nemazai reiktu tvarkyti, be to su trim vaikais gyvenant reikia visko ieskoti kuo pigiau ir geriau.
ainute
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 22, 19:43)
Gerbiama daktare, norejau paklausti, kiek mano atveju reiktu sugadinti dantuku tilteliui: neturiu 5 danties, uz jo yra dar 2 (protinio nera)???Ar jis (tiltas) dedamas/kabinamas uz nesancio danties link protiniu? Ar matomas jis vizualiai? Kol kas ant 5 dancio turiu karunele, bet  jau baigia viskas sudilti, kas po ja, tai matyt, irgi turesiu spresti, ka rinktis, nes vis ta karunele man nulekia...Ar ilgai daro ta tilta? Kiek gali uztrukti? Kiek reiktu vaiksciot su nuslifuotais dantim?Kiek kainuotu 1 implantas, kiek tiltelis (mazdaug)???Aciu uz atsakymus!!!
*

cia gali rasti kai kuriuos ats i kl(kainos, gydymo eiga ) 4u.gif
www.gidenta.lt
reiks paprashyt, kad moketu uzh reklaminima:) thumbup.gif
Gregorij L.
turiu viena karunele metalo keramika su iklotu, mano gydytoja sako kad fistules yra, padare nuotrauka. sako kad reikia deti tilta. tai as galvoju, nejaugi nera kitos iseities? nenoriu aukoti dar dvieju dantu, is ju sake ir nervus nori isimti cry.gif o gal cia nieko baisaus,a?
Karklas
Norejau paklausti, ar tas nemalonus kvapas įdejus protezą tikrai neišvengiamas?Gal čia tik blogai atliktas darbas? g.gif
ainute
QUOTE(Karklas @ 2005 03 22, 23:12)
Norejau paklausti, ar tas nemalonus kvapas įdejus protezą tikrai neišvengiamas?Gal čia tik blogai atliktas darbas? g.gif
*

Tai vat ir nezinau cry.gif sad.gif Labai nemalonu blush2.gif sad.gif Tikiuosi gerb. odontologe, ka nors paaishkins shiuo klausimu.
Pupiuks
Sveikutes! Ir as turiu klausima gydytojai:
numanau, kad dedant ta tilta reiksmes turi ir salia esanciu dantu sveikata. O jei ir jie jau gerokai pablombuoti, ant ko tada ta tilta "kabina"? Zodziu, kokia turi buti salia esanciu dantu bukle, kad jau negalima butu deti tilto? blink.gif
Jei viduriukas danties isgrestas ir uzplombuotas, tai kaip ji ten dar nuslifuos?.. blink.gif
o jei nebutu salia dvieju dantuku, ar tada gelbetu tiltas (na,tiesiog ilgesnis per viena danti) ax.gif
Kaip tik prisiruosiau po ilgo ilgo ilgo laiko nueiti dantu tvarkytis, tai sutuacija pas mane tikrai nekokia verysad.gif
Vat ir domiuosi,kas galetu mane isgelbet sad.gif
Patarkit, gerbiama odontologe 4u.gif
Odontologė
QUOTE(ainute @ 2005 03 22, 16:40)
taciau gerb. odentologe, taip ir neparase savo nuomones g.gif wink.gif
*

Negaliu sakyti nieko už ar prieš, nes tiesgiog jų nededu, ir todėl praktikos tame reikale neturiu smile.gif
Odontologė
QUOTE(viva @ 2005 03 22, 17:49)
Nu va, galiu ir as atsakyti, nes prisiruosiau(tixliau nesiruosiau, bet nuejau) i KMUK protezavimo klinika. Prie registraturos kankinau registratore, kiek daugmaz kainuos danties protezavimas, o ji - reikia paziureti, taip is lempos negaliu pasakyti... Paskui dar paaimanavo, kad velai atejau, as aisku durniaus veida ismeciau - tik paklaust arba registruotis atejau, o jus iskart puolat. Dar dziaugiuosi, kad isvis radau... Tai moteriske pasisnibzdejo su kolege, sako eikit nusirengt, apziures... studentai! Na, nieko pries studentus neturiu biggrin.gif Aisku uztruko, bet ir pajuokavom, ir tikrai atidziai nagrinejo mano dantis. As sakau jau veluoju i darzeli, tai tada paskubejo siek tiek. Zodziu, minejo 9 protezuojamus dantis (cia su tiltais), paklausiau kainos. Metalo keramika - virs 3000 lt, jei nereikes kazkokiu iklotu, pas studentus - puse kainos, t.y. apie 1500 lt. Eilej laukti - apie puse metu.
KMUK pasirinkau, nes arciausiai namu, be to, sunaus grupiokes mama dirba klinikose, taigi irgi rekomendavo, sake ir gerai, ir pigiau.
Taigi dabar norejau paklaust - ir mamyciu, ir odontologes - ar patikima pas studentus protezuotis?  4u.gif Kaip matot dantu nemazai reiktu tvarkyti, be to su trim vaikais gyvenant reikia visko ieskoti kuo pigiau ir geriau.
*

Pas studentus protezuotis netgi labai patikima, nes jų kiekvieną žingsnį pro padidinamą stiklą stebi dėstytojai ir reikalauja extra kokybės. Tačiau laiko atžvilgiu tai jums užtruks kokius penkis kartus ilgiau, nes vos ne po kiekvieno judesio studentukas bėga kviesti dėstytoją ir aiškinasi ar čia gerai padarė, ar dar ką daryti, ar jau pradėti kitą etapą ar dar ne ir t.t.
Odontologė
Babarskai- pasitark su chirurgais- gal galima padaryti šaknies rezekciją ir retrogadiškai kanalą užplombuoti, tada nereikėtų jo traukti. Aišku viskas priklauso nuo fistulės dydžio.

Karklai- tai priklauso ir nuo proteziuko kokybės. Tai yra dažna štampuotų protezų bėda, bet nuo šių metų jie jau nelabai dedami, taigi jei jums kokybiškai įdėtas lietas protezas- kvapo neturėtų būti.

Pupiuk- jei dantukai silpni- į juos dedami metaliniai įklotai ir tada sėkmingai galima dėti tiltą.
viva
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 30, 17:58)
Pas studentus protezuotis netgi labai patikima, nes jų kiekvieną žingsnį pro padidinamą stiklą stebi dėstytojai ir reikalauja extra kokybės. Tačiau laiko atžvilgiu tai jums užtruks kokius penkis kartus ilgiau, nes vos ne po kiekvieno judesio studentukas bėga kviesti dėstytoją ir aiškinasi ar čia gerai padarė, ar dar ką daryti, ar jau pradėti kitą etapą ar dar ne ir t.t.
*

Tai kol nedirbu - tikras issigelbejimas finansiniu ir kokybiniu poziuriu biggrin.gif Aciu uz atsakyma biggrin.gif
Karklas
O kokie tie štampuoti protezai?Siaip tai man dėtas metalo keramikos protezas.Ar jie gali būti štampuoti? g.gif Ar galima ką nors pataisyti?Ar jau būtina dėti nauja? sad.gif
mlimbute
Noreciau Odontologes paklausti del bemetales karuneles dar vadinamos porcelianine. Apart to, kad tai estetikos virsune ir kad tai labai brangu, daugiau nieko nezinau ax.gif ir noreciau daugiau suzinoti.
Gal teko susidurti, ar kam teko darytis/daryti, kokie jos privalumai, trukumai, ar gerai ir kiek laiko nesiojasi ir uz kita vertinga informacija buciau labai dekinga 4u.gif
ainute
QUOTE(Karklas @ 2005 04 03, 19:39)
O kokie tie štampuoti protezai?Siaip tai man dėtas metalo keramikos protezas.Ar jie gali būti štampuoti? g.gif Ar galima ką nors pataisyti?Ar jau būtina dėti nauja? sad.gif
*

zhinok pas mane tokia pati problema. pernai rudeni idejo meltalo keramokos vainekli, tachiau dabar jauchiu begalini dikomfrta. nes kvapas kaip... cry.gif na tiesiog truksta zhodzhiu... o kas svarbiausia man nepasake, jog taip gali but... na vienu zhodzhiu... ir dar prie dantenu matosi metalo.... vamzdiec... lyg buchiau kokia pensininke!!!!!!!!!!!!!!!:( ir atrodo ne 100lt mokejau... nu vienu zhhodzhiu ....
Odontologė
QUOTE(mlimbute @ 2005 04 04, 13:22)
Noreciau Odontologes paklausti del bemetales karuneles dar vadinamos porcelianine. Apart to, kad tai estetikos virsune ir kad tai labai brangu, daugiau nieko nezinau  ax.gif ir noreciau daugiau suzinoti.
Gal teko susidurti, ar kam teko darytis/daryti, kokie jos privalumai, trukumai, ar gerai ir kiek laiko nesiojasi ir uz kita vertinga informacija buciau labai dekinga  4u.gif
*

Pati su bemetale keramika nedirbu, todėl iš savo patirties negaliu kažko labai pasakyti. Estetiškai tai tikrai gražiau atrodo už metalo keramiką, bet dantukai sunkesni, gręsia antagonistų nudilimas. (Čia literatūriniais duomenimis)
Odontologė
QUOTE(Karklas @ 2005 04 03, 17:39)
*

Ne, matalo keramika yra lietas protezas, o dėl tolimesnio gydymo, deja, galėčiau pakonsultuoti tik "gyvai" pamačiusi situaciją.
raganiukste
labbas vakaras,a6 irgi noriu labai suzinoti apie implantus. viršutinio žandikaulio 5 dantukas nuo vidurio yra išaugęs ne vietoje ir kai išsišiepiu (nes turiu galingą šypsena) visi galvoja, kad ten nėra danties. norėčiau įsidėt implantą, tačiau net neįsivaizduoju kainos ir ar tiesa, kad visa tai užtruks apie 6 mėnesius, nes jau iki savo gimtadienio noriu būti su gražia šypsena.
mlimbute
Noreciau gerb. Odontologes paklausti del protezavimo.
Situacija: apacioje israutas 6 dantis, turi statyti tilteli 7-6-5. Per kiek laiko sugyja rovimo vieta, kuomet galima pradeti protezuoti? kiek turi praeiti kaip minimum laiko ir koks yra optimaliausias laiko tarpas, kada visiskai viskas susitvarko.
Man minejo, kad po 3 mensiu jau galima tvarkyti, bet kazkaip suabejojau, nes viena sena gydytoja minejo, kad reikia 6 menesiu... g.gif
raami
Sveiki. Šiuo metu ruošiuosi protezuoti dantis. Vyksta paruošiamieji darbai: šaknų ir dantų tvarkymas. Neseniai atliko vienos pusės dantų smegenų operacija, kurios metu jos buvo apipjaustytos. Dabar ruošiasi ir kitas puses tvarkyti tokiu būdu. Iškylo klausimas ar tokios procedūros būtinos prieš protezavimą? Norisi išgirsti jūsų nuomonę.
Karklas
QUOTE(ainute @ 2005 04 04, 17:03)
zhinok pas mane tokia pati problema. pernai rudeni idejo meltalo keramokos vainekli, tachiau dabar jauchiu begalini dikomfrta. nes kvapas kaip... cry.gif na tiesiog truksta zhodzhiu... o kas svarbiausia man nepasake, jog taip gali but... na vienu zhodzhiu... ir dar prie dantenu matosi metalo.... vamzdiec... lyg buchiau kokia pensininke!!!!!!!!!!!!!!!:( ir atrodo ne 100lt mokejau... nu vienu zhhodzhiu ....
*

Pas mane irgi matosi metalas sad.gif Pas kita gydytoją dėjausi priekinį-viskas buvo gerai,net nemaniau kad taip gali būti.O dabar krūminis išėjo va toks schmoll.gif .Gal reikia reikalauti kad pakeistų smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.