Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Prasidejo po 5-6sav. kazkur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juditab @ 2010 02 07, 00:41)
pilnai MP ismaitinau tik 3 savaites, poto dar 2 damaitinau, iseina kad nuo 5savaites nebemaitinu MP, o mm dar nera, vis laukiu... sako, kad kai nutrauki matinima po 3men nepasirodo reikia issaukt vaistais unsure.gif

O man gine sake , kad nereikia issaukineti vaistais, kaip tik viskas turi savaime prasideti g.gif
Atsakyti
maitinau 1.5 metu ir susirgau tik nustojus maitinti MP po menesio biggrin.gif tai bendroje sumoje nesirgau... 2.3 m rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai po pirmo ir antro gimdimo baigus maitinti, ,,nuostabios,, dienos prasidėjo maždaug po 5-6 savaičių ir tikrai buvo gausios ir gan ilgos apie2 sav., po to po viskas susitvarkė ir jau kitą mėn. buvo kaip anksčiau
Atsakyti
man prasidejo lygiai po menesio, kai nustojau maitint MP ax.gif po to buvo tarpas gal 2 menesiu, kad vel nebuvo unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.noreciau pasiteirauti ar ir jums taip yra buve.pirma karta menesinemis susirgau po gimdymo praejus 10 menesiu.buvo tokios pat kaip ir pries gimdyma...bet dabar vel nesusergu jau puse menesio.ar cia jos ilga laika bus tokios nereguliarios?
Atsakyti
QUOTE(teilor @ 2010 02 19, 20:29)
sveikos mamytes.noreciau pasiteirauti ar ir jums taip yra buve.pirma karta menesinemis susirgau po gimdymo praejus 10 menesiu.buvo tokios pat kaip ir pries gimdyma...bet dabar vel nesusergu jau puse menesio.ar cia jos ilga laika bus tokios nereguliarios?


maitini dar?
mano mažiui dabar metai ir trys mėnesiai. po gimdymo sirgau vieną kartą, kai mažiui buvo 6mėn, po to iki dabar daugiau mmm ir nebuvo. tai normalu 4u.gif
vaikiukas žyzdamas stimuliuoja spenelius, gaminas labai daug prolaktino, jis natūraliai ir slopina ovuliacija. todėl ir mėnesinių gali nebūti. kiekvienas organizmas savaip reaguoja į vykstančius procesus, todėl nereikėtų pergyventi kad draugė va serga, o tu ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teilor @ 2010 02 19, 20:29)
sveikos mamytes.noreciau pasiteirauti ar ir jums taip yra buve.pirma karta menesinemis susirgau po gimdymo praejus 10 menesiu.buvo tokios pat kaip ir pries gimdyma...bet dabar vel nesusergu jau puse menesio.ar cia jos ilga laika bus tokios nereguliarios?



nono.gif oi oi....man po gimdymo mms pasirode kazkur 6men...o 7menesi ju jau nebesulaukiau...maniau kad hormonai o pasirodo kad visai ne bigsmile.gif ,buvo nestumas biggrin.gif taip kad jei turejei lyt.santykiu ir mms.kas menesi visada budavo reguliarios tai manau reiketu nusipirkti nestumo testuka...mano vidurinelei dabar 1m.5men.o suneliui 1men.2sav. mirksiukas.gif tai kad buna ir taip blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 02 21, 08:45)
nono.gif oi oi....man po gimdymo mms pasirode kazkur 6men...o 7menesi ju jau nebesulaukiau...maniau kad hormonai o pasirodo kad visai ne  bigsmile.gif ,buvo nestumas  biggrin.gif taip kad jei turejei lyt.santykiu ir mms.kas menesi visada budavo reguliarios tai manau reiketu nusipirkti nestumo testuka...mano vidurinelei dabar 1m.5men.o suneliui 1men.2sav. mirksiukas.gif tai kad buna ir taip  blink.gif  biggrin.gif




Vajezau, kažkaip neramu pasidarė blink.gif
Atsakyti
nemaitinau,prasidejo po 6 savaiciu g.gif
Atsakyti
maitinu jau beveik keturi menesiai ir dar nebuvo biggrin.gif taip nesinori vel sito marazmo schmoll.gif
Atsakyti
buvo po 5 savaiciu nuo gimdymo, tada dar maitinau 4u.gif
Atsakyti