Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man mmm prasidėjo po 3 sav kai nustojau maitint. Prieš tai visą mėn. tik kartą dienoj maitinau, bet vis tiek jos neatėjo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 19 balandžio 2010 - 08:30
QUOTE(mari1111 @ 2010 04 01, 12:56)
nors as maitinau, bet menesines prasidejo po 1.5 men (pasak gines tai dar gimda valesi) as ir patikejau bet praejo 28 d ir vel, tai dabar kaip laikrodis. Sako kad maitinant nesergi. sako...........o is tikruju kitaip viskas

Matai su tom menesinem visom skirtingai, as po pirmosios susirgau kai pradejau primaitint tai kazkas po 7 men po gimdymo, o va po antro jau po 3 men.prasidejo menesines nors pilnai maitinau krutimi,ir dar iki siol maitinu 1,6m. 4u.gif
Atsakyti
Man po gimdymo mėnesinės labai pailgėjo: jei prieš trukdavo 4-5 dienas, tai po gimdymo trukdavo net 7-10 dienų unsure.gif
Noriu pasidžiaugti, kad neseniai šitą vargą pasigydžiau alijošių sultimis thumbup.gif Nuvažiavau į Indiją, ten lankiau ajurvedos mokyklėlę, mokė ten mus apie augalus ir pamokė, kad alijošius puikiai tinka nuo visų moteriškų negalavimų, ypač reguliuoja ir tvarko mmm, stiprina gimdą ir t.t. Nu ką, nusipirkau alijošiaus sulčių, pagėriau 3-4 savaites, ir nežinau, čia sutapimas ar ką, bet po to jau antras mmm apturėjau vėl tik 4-5dienų trukmės, negaliu atsidžiaugt biggrin.gif Tai va, siūlau ir jums išbandyti, o ne laukti, kol viskas savaime susitvarkys - juk gal mums po gimdymo tiesiog vitaminų ir mineralų trūksta.
Atsakyti
Iki siol dar maitinu ir mmm kolkas nera ax.gif
Atsakyti
Man prasidėjo po 5 mėnesių nuo gimdymo, o baigiau maitinti 6 mėn. Mėnesinių laukiau labai baisių ir skausmingų, kaip visos rašo, o maniškės buvo labai normalios ir ramios smile.gif
Atsakyti
pirmas patepliojimas pas mane buvo 1,5 po gimdymo, o vat daba, po 4 men., tai jau 3 dienas kraujuoju kaip skerdziama kiaule doh.gif . Pries gimdyma tai sirgdavau negausiai ir tik 3 d., o daba varo kaip ir krano, reiks kreiptis pas gydytoja jei neaprims dar kokia dienele unsure.gif . Kiek laiko jums gausiai kraujavo 1 mmm karta po gimdymo?
Atsakyti
QUOTE(mari1111 @ 2010 04 01, 12:56)
nors as maitinau, bet menesines prasidejo po 1.5 men (pasak gines tai dar gimda valesi) as ir patikejau bet praejo 28 d ir vel, tai dabar kaip laikrodis. Sako kad maitinant nesergi. sako...........o is tikruju kitaip viskas

Po gymdimu menesines atejo i savo laikus. Maitinau iki 5 men. ir sirgau. Daktare ne patvirtina kad nebus menesiniu ar ne imanoma pastot maitinancem.
Atsakyti
QUOTE(Archangele @ 2010 04 14, 12:52)
Man menesines prasidejo 4 savaites po gimdymo.kraujo klanai nerealus,bijau net is namu iseit,gine liepe gert dilgeliu arbata ir vitamina c.kraujuoju jau 8 para.jei taip ir toliau tai vaziuosiu patikrinimui verysad.gif

baigesi tuo kad gavau leidziamu vaistu ir tabletyciu.3 dienas juos pavartojau ir pasibaige sventes.13 dienu buvo kraujo klanai. dabar jau antros atejo sventes,bet viskas jau gerai 4u.gif
Atsakyti
Šiandien susirgau smile.gif atpratau jau labai nuo to gerio doh.gif blink.gif mažajai greitai bus 1,4 m. ir vis dar draugaujam su papuku ax.gif tongue.gif Tai visumoje nesirgau 9+16 mėn. = 25 mėn. Du metus !!!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man visi malonumai mirksiukas.gif atsirado lygiai po 6men. nors dukryte maitinau pilnai krutimi tongue.gif o suneli teko primaitinti bet ir cia lygiai po 6 men. visai neblogai thumbup.gif
Atsakyti
5 menesiai po gimdymo, o dar mmm negrizo smile.gif dziaugiuosi biggrin.gif maitinu pati pilnai. kartais buna ir 4-5h pertrauka, bet mmm nebuvo pasirodziusios...
Atsakyti
nustojus maitinti mmm atsliukino po menesio 4u.gif
Atsakyti