Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Maitinu iki dabar (sūnui beveik metai), o mmms prasidėjo 3 mėn po gimdymo. Maitinau pilnu tempu, be jokių mišinukų ir ne rečiau kaip trys valandos, ir nors teoriškai mmms niekaip negalėjo prasidėti, bet man tas netiko. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 06 04, 10:33)
O man vakar pasirode kazkas panasaus i menesines, bet tokios labai jau negausios kolkas. MAtyt apsilimas smile.gif Tiesa, keletaq dienu viskas erzino, nervino ir niekaip nejo suprasti kodel biggrin.gif


Praejo du menesiai po gimdymo. Pirmos menesines prasidejo nustojus kraujuoti-valytis. išsivalie man labai greitai. po poros Man jau antra karta menesines ir gana tvarkingai praejus 28 dienom. Tik šios ne tokios gausios kaip pirmosios. Beje merginos ar kam skauda spenelius menesiniu metu? Man tarsi duria kaip su adata aplink spenelius retsykiais ir pacius spenelius paskausta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2010 06 12, 17:38)
sweikos mamytes gal kam taip buvo kad po gimdymo jau sirgote menesinemis bet staiga jos dingo.....ir jokiu pozymu nestumo...del ko dar gali dingti menesines?    g.gif  g.gif  g.gif


Man irgi dingo mėnesinės. Pirmą kartą po gimdymo susirgau praėjus beveik 11 mėn. Dabar turėjo būti,bet nėra. Sėdžiu kaip ant adatų. Jei rytoj nepasirodys, reiks pirktis testą....
Atsakyti
Man dar neprasidejo sitas smagumas, galvoju kaip bus, realiai tai buvau "lepinama" labai trumpai, neskausmingai, galetu viskas but po senovei smile.gif
Atsakyti
Po 6 men kazkur bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta26 @ 2010 07 13, 15:15)
Koks kas dar maitinu ir jų nėra, tikiuosi, kad dar ilgai jų nebus doh.gif


ir as kolkas maitinu,tai nera. bet pilvukas kartais paskauda
Atsakyti
Jeigu maitini nakti bent du kartus tai menesines neatsiras ilgai... as tarkim susirgau po 10 men. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danieliute @ 2010 07 22, 01:00)
Jeigu maitini nakti bent du kartus tai menesines neatsiras ilgai... as tarkim susirgau po 10 men.  thumbup.gif

teorijos ir lieka teorijomis bigsmile.gif sakoma,kad kol maitini nepastosi, ir po gimdymo mm bus lengvesnes nei pries gimdyma budavo, nu ne velnio nepasiteisino teorijos, yra begale pvz kada maitinancios pastoja,o sunkiai sirgusios, po gimdymo serga dar sunkiau rolleyes.gif

man prasidejo 5 menesi po gimdymo unsure.gif
Atsakyti
na deja netiesa, kad jei maitini taj menesines atsiras gerokai veliau nej toms kurios nemaitina...cia tik kalbos..kiekwienos organizmas deja skirtingas tad ir susergama newienodai..as kad ir maitinu taciau menesines prasidejo praejus 3 menesiams po gimdymo:(
Atsakyti
Man po prmojo gimdymo atsirado po 2ju men. Antra kart po 4iu men. Abu vaikucius maitinau.
Atsakyti
Merginos, atsakykite prasau, ar kam taip buvo? Menesines prasidejo po 2 men ir trunka jau 14 dienu sad.gif Ar tai normalu kad taip ilgai? Kraujo nelabai daug. Po gimdymo 6 savaite jau apsilankiau pas ginekologe, apziurejo mane, sake viskas gerai, man buvo cezaris darytas.
Suprantu, kad cia gyd. reikia klausti, bet mano dabar atostogauja, o kitas gyd. manes telefonu nekonsultuos... O man taip neramu...
Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(nataka @ 2010 07 29, 13:41)
Merginos, atsakykite prasau, ar kam taip buvo? Menesines prasidejo po 2 men ir trunka jau 14 dienu sad.gif Ar tai normalu kad taip ilgai? Kraujo nelabai daug. Po gimdymo 6 savaite jau apsilankiau pas ginekologe, apziurejo mane, sake viskas gerai, man buvo cezaris darytas. 
Suprantu, kad cia gyd. reikia klausti, bet mano dabar atostogauja, o kitas gyd. manes telefonu nekonsultuos... O man taip neramu...
Aciu uz atsakymus

tai cia gali buti ir ne menesines,o kraujavimas dar. as pvz po Cezario kraujavau 7sav.,po to savaites pertrauka ir vel 2.5 savaites kraujavimas. doh.gif gydytoja pasake,kad dar susitraukineja gimda taip ilgai doh.gif
nu bet aisku kiekvienos atvejis individualus
Atsakyti