Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man kaip ir po pirmo vaikučio, kaip ir po antro, mm prasidėjo 4,5 mėn. po gimdymo. Maitinau ir maitinu pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 07 10, 21:54)
Atsirado lygiai po 7-iu savaiteliu po gimdymo, maitinau MP ir misinuku (pagrinde MP)


O nuo to laiko kai rasiau mm daugiau kolkas nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 07 20, 20:13)
O nuo to laiko kai rasiau mm daugiau kolkas nebuvo  g.gif


na va, ir man taip, pasirode viena karta ir vel dingo g.gif
Atsakyti
Maitinau 8 menesius, tai mm nebuvo, o paskui labai nereguliariai praejus menesiui po maitinimo nutraukimo ateidavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man siandien prasidejo mad.gif Tik 3 menesiai po gimdymo praejo, taip tikejausi, kad kol pati maitinsiu, told nebus! Bet uztat jokio skausmo. Jokio thumbup.gif Kalba ta, kuri anksciau mmm be ibuprofeno neistverdavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saraja @ 2011 07 12, 09:11)
Labos 4u.gif

Mažiukui 1m7mėn,dar maitinu MP,o mmm dar nėr...(paskutinės buvo 2009.03.11)
Truputį neramu,kad taip ilgai nėr mėmių...


Mazajai tuoj bus 1 m. 6 men, bet taip ir nesulaukiu ax.gif su pirmaja atsirado kai buvo 11 men. Tikejaus, kad ir dabar panasiai bus. Maitinau pirmaja iki 1m.10 men., mazaja irgi tebemaitinu (tiek diena, tiek nakti-pagal jos poreiki blush2.gif ) buvau pas ginek., tai sake kol maitinsiu galiu taip ir nesulaukti, bet kazkaip jau neramu kai tiek laiko praejo- matysim kaip toliau bus bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi savo mazyli maitinu, jam beveik 1 metukai ir 4 menesiukai, o mmmm kaip ner taip ner - ech...gal ir gerai, juk vasara ax.gif
Atsakyti
Po keturių mėnesių, kai nustojau maitinti.
Atsakyti
Po 8men. Kaip pradėjau mažinti maitinimą.
Atsakyti
Po dvieju mesesiu kai dingo pienas doh.gif
Atsakyti
Nors maitinu pilnai (mergyte tik klinikose gavo 20 ml misinuko) ir praejo tik 2,5 men, o susirgau. blink.gif
Atsakyti
Menesines prasidejo po 2 men, nors kas 2 valandas diena ir nakti maitinu MP. O si menesi mmm nesulaukiau, testukai rodo neigiama rezultata, tai ir nesuprantu ar cia tiesiog dar ciklas neatsistate pilnai ar visgi testukas sumelavo g.gif
Atsakyti