Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Man menesines prasidejo 8sav po gimdymo,ir dabar kas menesi jau,o maitinu pilnai pati frusty.gif
Atsakyti
Man po antro gimdymo irgi taip buvo, kad susirgau praėjus keliems mėnesiams, poto pradingo unsure.gif buvau nuėjus pas ginekologę, aišku ji patikrino ar nėra nėštumo, bet šiaip labai nesureikšmino, pasakė,kad čia nieko blogo smile.gif praėjus dar keliems mėnesiams viskas vėl prasidėjo biggrin.gif manau, nieko čia blogo, moters organizmas nuolat keičiasi,o ypač po gimdymo viskas išsiderina ir reikia laiko,kol viskas vėl stoja į savo vėžias smile.gif
Atsakyti
Po pirmojo vaiko mėnesinės atsirado 4 mėn (maitinau). Po to dingo porai mėnesių,maniau nieko tokio,gal taip ir turi būti. Po poros mėnesių vėl atsirado kraujavimas,kuris su diena vis stiprėjo.Maniau,kad valosi. O pasirodo valėsi...gimda...nuo nėštumo.... verysad.gif kad du mėnesius buvau nėščia nė neįtariau,sužinojau tą tik ligoninėj,kai pažiūrėjusi ginekologė pasakė,kad ruoštis abrazijai...kai pasakiau,kad buvo mėnesinės,o po to dingo,nes maniau,kad po nėštumo taip turi būti blush2.gif pažiūrėjo kaip į durnę doh.gif ir patarė,jei sekantį kartą taip nutiktų,kad dingtų mėnesinės kreiptis pas daktarę.Po antrojo nėštumo mėnesinės buvo reguliarios.
Atsakyti
QUOTE(Violencija @ 2011 10 25, 16:14)
Po pirmojo vaiko mėnesinės atsirado 4 mėn (maitinau). Po to dingo porai mėnesių,maniau nieko tokio,gal taip ir turi būti. Po poros mėnesių vėl atsirado kraujavimas,kuris su diena vis stiprėjo.Maniau,kad valosi. O pasirodo valėsi...gimda...nuo nėštumo.... verysad.gif kad du mėnesius buvau nėščia nė neįtariau,sužinojau tą tik ligoninėj,kai pažiūrėjusi ginekologė pasakė,kad ruoštis abrazijai...kai pasakiau,kad buvo mėnesinės,o po to dingo,nes maniau,kad po nėštumo taip turi būti blush2.gif pažiūrėjo kaip į durnę doh.gif ir patarė,jei sekantį kartą taip nutiktų,kad dingtų mėnesinės kreiptis pas daktarę.Po antrojo nėštumo mėnesinės buvo reguliarios.


Va tai tau!!! verysad.gif Žodžiu išvada viena, geriau pasitarti su gydytoja,nes kiekvienos atvejis gali būti individualus smile.gif
Atsakyti
Na todel ir man lyg ir neramu nors spalio 13 diena dariausi testa, neigiamas, bet jau trys menesiai kaip mmm nera tikriausiai reiks nuvaryt pas gine g.gif
Atsakyti
QUOTE(nokia11111 @ 2011 10 26, 10:20)
Na todel ir man lyg ir neramu nors spalio 13 diena dariausi testa, neigiamas, bet jau trys menesiai kaip mmm nera tikriausiai reiks nuvaryt pas gine g.gif


Jau 3 men nestuma testas tai tikrai parodytu irnesakyk.gif Bet, aisku, geriau apsilankyti pas gine, jei neramu, tiesiog isitikinti, kad kitokiu bedeliu nera.

As antraji karta susirgau gal praejus 20 dienu nuo pirmojo doh.gif Jau maniau, kad bus man itin sutrumpejes ciklas, bet dabar vel mazdaug kas 28 dienos.
Atsakyti
Man irgi tik du menesiai po gimdymo,maitinu pati,o menesines jau prasidejo...
Atsakyti
Maitinu 8 menesius. Pirma karta mmm sulaukiau mazdaug po 4,5 men. (kai susiruosem atostogaut aisku biggrin.gif ) Man prailgejo ciklas iki 38-39 d. Siandien va 40 d. bet kol kas menesiniu nera. Del ramios dusios pasidariau testa. Neigiamas. Matyt kazkas vyksta. Turbut vel bus pertrauka. Bet pilva maudzia ir toks sunkumo jausmas yra, visai kaip pries mm g.gif
Atsakyti
as jau po gimdymo 4 menesiai ,bet man menesines veluoja jau beveik 3 savaites.nestumo testas neigemas jokiu vaistu nevartoju ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(murkele28 @ 2011 10 31, 11:39)
as jau po gimdymo 4 menesiai ,bet man menesines veluoja jau beveik 3 savaites.nestumo testas neigemas jokiu vaistu nevartoju ar tai normalu?

Normalu 4u.gif cia individualu. Pvz mano draugei menesines atsirado po 1men po gimdymo, o man - po 6men. Per metus po gimdymo turi susireguliuoti ciklas, bet jei vis tiek neramu, nueik pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2011 10 31, 12:30)
Normalu 4u.gif cia individualu. Pvz mano draugei menesines atsirado po 1men po gimdymo, o man - po 6men. Per metus po gimdymo turi susireguliuoti ciklas, bet jei vis tiek neramu, nueik pas gydytoja.

bat man jau jos buvo ir gana reguleriai,o dabar dingo.aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(murkele28 @ 2011 10 31, 12:39)
as jau po gimdymo 4 menesiai ,bet man menesines veluoja jau beveik 3 savaites.nestumo testas neigemas jokiu vaistu nevartoju ar tai normalu?

o tai nemaitinate krutimi?
po nestumo ciklas vel reguliuojasi is naujo. organizmui vel reikia prisitaikyti prie normalios busenos, tai juk uztrunka 4u.gif
Atsakyti